PDA

View Full Version : bu kadar güncelleme olur mu

ugurayz
16.Ocak.2013, 17:21
cdyi taktım oyunu yüklemeye başladım sonra steam keyini istedi girdim.5 gb llik bişey indirdiği yazıyor.bu kadar güncelleme normal mi acaba ?

himone
16.Ocak.2013, 17:42
O oyunun boyutu, oyunu indiriyor. Oyun zaten 4 gb gibi birşey, güncellemelerle 5 gb buluyor.

ugurayz
16.Ocak.2013, 18:50
ama oyunun cd si elimde steam den tekrar indirmesi saçma değil mi ?

himone
16.Ocak.2013, 18:56
Evet saçma geliyor ama Steam böyle birşey yapıyor elinde cd olmasının hiçbir anlamı yok malesef. Zaten kurulumu cd olmadan da yapabiliyorsun, steam hesabından oyun ekle deyip key girdiğinde oyun senin kütüphanene ekleniyor ve oradan kurabiliyorsun. Ben key satın alıp öyle kurdum.

connesione
16.Ocak.2013, 19:24
Evet saçma geliyor ama Steam böyle birşey yapıyor elinde cd olmasının hiçbir anlamı yok malesef.

elinde cd olmasının anlamı yok değil,oyunu elinizdeki cd ile yükleyebilirsiniz fakat güncellemeleri steam otomatik olarak indirir ve yükler.

himone
16.Ocak.2013, 19:39
elinde cd olmasının anlamı yok değil,oyunu elinizdeki cd ile yükleyebilirsiniz fakat güncellemeleri steam otomatik olarak indirir ve yükler.

Cd'yi takınca yine oyunu indirmiyor mu? Arkadaşın da dediği gibi cd takılı ama 5 gb download yapıyor. Eğer başka yolu varsa ben bilmiyorum, açıkçası söylersen öğrenmiş oluruz.

ugurayz
16.Ocak.2013, 19:47
Cd'yi takınca yine oyunu indirmiyor mu? Arkadaşın da dediği gibi cd takılı ama 5 gb download yapıyor. Eğer başka yolu varsa ben bilmiyorum, açıkçası söylersen öğrenmiş oluruz.

evet cd takılı ama yine de 5 gb lik bişey indiriyor.ben mi bişeyi yanlıs yaptım acaba bilgilendiren biri olursa sevinirim arkadaslar

himone
16.Ocak.2013, 19:53
evet cd takılı ama yine de 5 gb lik bişey indiriyor.ben mi bişeyi yanlıs yaptım acaba bilgilendiren biri olursa sevinirim arkadaslar

FM oyununda şöyle bir durum var, oyunu kurmak için online olman gerekiyor ve oyunu indirip kuruyor. Başka forumlara da baktım herkes aynı şeyi söylüyor, zaten dvd içeriği yaklaşık 1,5 gb gibi birşeymiş o yüzden oyunu indirip kuruyor. Ben hep bu şekilde olduğunu biliyordum, tabi cd den yüklemenin yolu varsa başka. CD nin bir avantajı yanılmıyorsam içinde STEAM programı var ve pc de yüklü değilse hemen kuruyor başka da fikrim yok. Ama merak etme sen yanlış birşey yapmadın birçok kişi senin gibi cd si olmasına rağmen oyununun tamamını indirerek kurmuş. Bazılarının interneti çok hızlı olduğu için oyunu indirdiğini anlamıyor :D.

ugurayz
16.Ocak.2013, 20:07
dostum işte sorunda tam orda netim cok yavas.kaç saat etti hala %49 da :D varsa başka bi yol bilen söylesin lütfen