PDA

View Full Version : 2.lig ve 3. lig takımları yönetimi hakkında yardım ?

m4libu
19.Ocak.2013, 15:39
artık 1.lig takımlarıyla oynamak biraz sıktı hep başarı sağlanıyor bunun yerine 3.ligten kendi emegimizle 1.lige bi takımı çıkartmak daha eğlenceli olabilir
peki 2. ve 3. lig takımlarıyla başarı nasıl sağlayabiliriz ?
transfer yapılamıyor çünkü paraları yok boştaki oyuncularda yüksek ücret istiyor gelmiyorlar
sadece kiralama yöntemiyle oyuncu alınabiliyor
bu konu hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz neler yapmam gerekiyor

lakin1907
19.Ocak.2013, 17:35
3. Ligden Dardanelspor ile oynuyorum, transfer yapabilmek için gereksiz oyuncuları gönder onlardan açılan maaş bütçesiyle free transferler yapabilirsin. Tabi bunun yanında süper lig ya da 1. lig takımlarından maaşını ödemeden genç kaliteli oyuncular kiralayabilirsin.

KANaryaa3
19.Ocak.2013, 21:15
2. ligden Kahramanmaraşspor'la oynuyorum ben. Son sıralarda kalması bekleniyordu ilk sezon ama ben şampiyon olarak yükselmiştim. Transferlerimden işe yarayanları yazayım, belki katkısı olur..

Erman Öztürk: 75bin TL
Murat Ocak: Bedelsiz
Muhammet Hanifi Yoldaş: Bedelsiz
Emre Hasan Balcı: Kira
Volkan Yılmaz: Kira
Volkan Arslan: Bedelsiz
Cenk İşler: Bedelsiz

Sezon arası transferlerinde 2 transfer daha yaptım
Can Erdem: 30bin TL
Alper Akçam: Bedelsiz

*Özellikle Alper'i bulunca kaçırma derim. Süper Lig'e 3. sezonumda çıktıktan sonra şu anda yedek olarak da olsa hala kadromda duruyor benim. 3., 2. ve 1. ligde oldukça işine yarar..

Yöntem olarak da yapman gerekeni lakin1907 açıklamış zaten..:) Bir de kardeş takım iste yönetimden. O şekilde de iyi oyuncular getirebilme ihtimalin olmuş olur..

lakin1907
19.Ocak.2013, 22:12
Dardanelsporla yaptığım transferler bunlar, sezon sonunda 10 puan farkla birinci oldum. http://i.imgur.com/ciQbB.jpg

Bencan Toros ( Çok çok iyi gelişiyor- Kiralık)
Okan Derici (Üzerine eğilirsen, kötü oynasa da oynatırsan çok iyi oyun kuruyor-Kiralık)
Cemal Kaldırım (Sol bekte önünde kimse olmadan gayet başarılı bir sezon çıkarttı-Kiralık)
Can Arslantaş (Biraz fazla sakatlanıyor ama oynadığı maçlarda rakibe geçit vermiyor-Bedelsiz)
Bu oyunculardan çok memnun kaldım, yalnız takımı kiralık oyunculardan kurunca bir sezon sonra tekrar kiralık getiremezsen bayağı dağılıyor takım şu anda 2. lig için hazırlık dönemindeyim ve yukarıda saydığım 3 kiralık oyuncuyu da tekrar kiralayamadım uğraşsam da ve yerlerine daha iyi adamlar da koyamadım.

m4libu
22.Ocak.2013, 01:16
Dardanelsporla yaptığım transferler bunlar, sezon sonunda 10 puan farkla birinci oldum. http://i.imgur.com/ciQbB.jpg

Bencan Toros ( Çok çok iyi gelişiyor- Kiralık)
Okan Derici (Üzerine eğilirsen, kötü oynasa da oynatırsan çok iyi oyun kuruyor-Kiralık)
Cemal Kaldırım (Sol bekte önünde kimse olmadan gayet başarılı bir sezon çıkarttı-Kiralık)
Can Arslantaş (Biraz fazla sakatlanıyor ama oynadığı maçlarda rakibe geçit vermiyor-Bedelsiz)
Bu oyunculardan çok memnun kaldım, yalnız takımı kiralık oyunculardan kurunca bir sezon sonra tekrar kiralık getiremezsen bayağı dağılıyor takım şu anda 2. lig için hazırlık dönemindeyim ve yukarıda saydığım 3 kiralık oyuncuyu da tekrar kiralayamadım uğraşsam da ve yerlerine daha iyi adamlar da koyamadım.

bu bedelsiz transferleri nerden buluyosunuz acaba ?