PDA

View Full Version : topa sahip olamıyorum

prceXtu
20.Ocak.2013, 15:53
timee wasting artiyorum tempo düşürüyorum kısa pasi açıyorum kontrayi kapatıyorum rölanti yapiyorum vs kısaca herşeyi deniyorum bir türlü topa sahip olamıyorum özellikle güçlü rakiplere karşı bu arada kaydım chelsea. kadroyu tanıtmaya gerek yok 10 yıldır menajerlik oyuncusuyum fm 13 ün kendisindemi sıkıntı var anlamadım napmak lazım arkadaşlar

nowayyy
20.Ocak.2013, 16:05
chelsea de ben de çok sıkıntılar yaşadım
bir türlü takım olamadık
morinho da olmadığımdan sildim kayıtlı oyunu :d

TeNaciOUS MidFieLdeR
20.Ocak.2013, 16:10
defanstan pasla cik ve ayaga pas talimatlarini ver. kalecinin komutlarindan topu defansa veri sec. artis gorebilirsin bu sekilde ama pres karsisinda hata yapma sansin artabilir.

prceXtu
20.Ocak.2013, 16:20
sorun şu ki adamlar dediğimi uygulamıyorlar

nowayyy
20.Ocak.2013, 16:26
aynen bende de öyle oluyordu :d

TeNaciOUS MidFieLdeR
20.Ocak.2013, 16:26
disiplinli oynatmayi denedin mi? daha az insiyatif vermeyi deneyebilirsin. o zaman dediklerini uygularlar sanırım.

Kaka Leite
20.Ocak.2013, 16:28
Maça hazırlık antremanlarında ''Takım Uyumu ve Taktikler'' çalıştır işe yarayabilir.

Epitaph
20.Ocak.2013, 23:44
4-4-2 oynadığım zaman topa sahip olma oranım benim de düşüyor. acaba sen de 4-4-2mi oynuyorsun? takım rakibe göre çok iyiyken bile topa sahip olma oranlarında genelde bir kaç puan fark olabiliyor ya da rakip çok daha fazla sahip oluyor.

ancak 3 lü orta saya yaptığında ve ayağa pas komutuyla beraber rakip ceza alanına paslaşarak gir komutunu uyguladığım zaman benim topa sahip olma oranım genellikle %60ların üzerinde kalıyor.

taktik ve kadro uyumu da kesinlikle etkiliyor.

Marquinh0s
21.Ocak.2013, 00:34
Diziliş olarak kesinlikle ortasahayı bol tutman lazım.Benim tavsiyem 4-5-1,4-2-3-1.Dengeli ve Kontrollü oyna.Kısa pas,Yavaş tempo,Defans çizgisi önde,Orta genişlik.Bu kadar.Gerisi sana kalmış.

perpetua
21.Ocak.2013, 01:08
timee wasting artiyorum tempo düşürüyorum kısa pasi açıyorum kontrayi kapatıyorum rölanti yapiyorum vs kısaca herşeyi deniyorum bir türlü topa sahip olamıyorum özellikle güçlü rakiplere karşı bu arada kaydım chelsea. kadroyu tanıtmaya gerek yok 10 yıldır menajerlik oyuncusuyum fm 13 ün kendisindemi sıkıntı var anlamadım napmak lazım arkadaşlar

Top ile dripling yapan, mevkisine sadik kalmayip alip basini rakip ceza sahasinin icine giden cok oyuncun var. :)

Chelsea kadrosu topa sahip olmak icin kurulmus bir kadro degil. :)