PDA

View Full Version : Takım Önerisi

Papi44
16.Ocak.2013, 01:38
Beyler oyun çıktığından beri en fazla 5 sezon oynayabildim sıkılmadan oda memleketimin takımıyla . Artık bütün ligleri denedim ama bir türlü aradığım takımı bulamıyorum istediğim ligdeki takımlara göre farklı bir rengi olsun farklı bir takım olsun ve alt düzey bi takım.

Takım önerilerinizi bekliyorum .

steave
16.Ocak.2013, 05:21
palermo..ben karıyerımden cok keyıf almıstım.su ankı mac motoruyla cok daha keyıflı olur.rengiide farklı ama ust duzey bır takım :).

Tedesco
16.Ocak.2013, 12:04
Ben Almanya dan Hannover - İngiltereden Fulham veya iskoçyadan celtic Hollanda dan PSV fix bunlarla açarım oyunu hep ondan sonra daha büyük kluplere geçmeye çalışırım.

SteveScarlett
16.Ocak.2013, 12:56
Hırvatistan HNK Sibenik
Sırbistan FK Zemun
Belarus FC Gomel
Macaristan Ujpest FC
Fransa Vannes OC
Belçika Lommel United
Almanya Eintracht Braunschweig

önerebileceğim daha önce kariyer açtığım takımlardır. Ayrıca Zemun, Sibenik ve Braunschweig takımları ile ortalama 30-40 sezon hiç sıkılmadan ilerlediğimi hatırlıyorum FM11 ve 12 de. Şuan Gomel ile oynuyorum 2026 yılındayım.;)

53Erdogan
16.Ocak.2013, 17:15
Glasgow Rangers :0:

Mamadou
16.Ocak.2013, 18:00
Hollanda ligi çok zevkli geçiyor kesinlikle öneririm. Takımların mali yapısı sağlıklı. Mevcut ve alttan çok iyi gelişebilecek genç oyuncular var. Ajax ve PSV gibi takımları zorlamak istersen Feyenoord,Twente ve AZ'den birini seç oyna. Şahsen tercihim AZ olur. İngiltere alt liglerinden bir takım seçip oynayabilirsin. Bu birazda senin neyi hedeflediğine bağlı. Takım kadrolarını çok iyi incele. Belçika liginden bir takım olabilir.

Tunguska1907
16.Ocak.2013, 23:09
Hollanda ligi çok zevkli geçiyor kesinlikle öneririm. Takımların mali yapısı sağlıklı. Mevcut ve alttan çok iyi gelişebilecek genç oyuncular var. Ajax ve PSV gibi takımları zorlamak istersen Feyenoord,Twente ve AZ'den birini seç oyna. Şahsen tercihim AZ olur. İngiltere alt liglerinden bir takım seçip oynayabilirsin. Bu birazda senin neyi hedeflediğine bağlı. Takım kadrolarını çok iyi incele. Belçika liginden bir takım olabilir.

Aynen Hollanda Ligi gerçekten çok zevkli. Ben Psv'yi yönetiyorum ama oyundan gerçekten zevk alıyorum. Hatta ilk defa bir kariyerimden gerçekten çok zevk aldım diyebilriim.

mustiUA
17.Ocak.2013, 15:12
3. ligte emrespor'u seçebilirsin :)

wladcas
21.Ocak.2013, 18:55
Evet arkadaşlar ben de sizler gibi öğrenci indirimden yararlanıp oyunu aldım.Sitede bir kariyer yayınlamak istiyorum fakat takım konusunda kararsız kaldım.Galatasaray açacaktım fakat şuanda sitede birçok Galatasaray kariyeri mevcut.Önceliğim STSL'dir.Önerilerinize ve fikirlerinize açığım.

Burak Akmanoğlu
21.Ocak.2013, 19:05
Kanka Galatasaray ile aç affetme :D

OrcunFB
21.Ocak.2013, 21:26
Adanaspor çok sarıyor kadro iyi birkaç takviye ister. Mbilla zaten forvette tutulamıyor 26 maç 22 gol adam. :D

kaiserkaan
22.Ocak.2013, 00:59
Ukrayna ligi Dnipro yu tavsiye ederim.. Ukraynanın 4. takımı ama maddi durumu iyi , basarıya ac bir takım ve futbolcularıda fena değil.. Bır ıkı takvıye ıle Luce ve Dınamo ile çekişmek oldukca zevkli