PDA

View Full Version : Beykan şimşek

OMANA
24.Ocak.2013, 18:12
çok zamanadır yoğunluktan pek giremediğim foruma yeni konu açarak yeniden başlayayım ..
dün akşamki maçta sonradan oyuna giren BEYKAN gerçekten az vakitte dikkat çeken bir performans sergiledi sadece attığı goldeki ustaca vuruş tekniği ve serinkanlılığı değil oyun içerisinde de bir iki defa yaptığı paslaşmalardan kumaşının kalitli olduğunu ir nebze olsun anlayabildik oyuncu hakkında Fenerbahçe resmi sitesindeki bilgiler şunlar

oyuncunun Adı:Beykan Şimşek
Doğum Tarihi:07-11-1994
Doğum Yeri:Aydın
Boyu:1-75
Kilosu:69
Mevkii:Forvet - Sol açık - Sağ açık - Forvet arkası
Forma Numarası:10
Fenerbahçe’ye Geliş Tarihi:2007
Daha Önce Oynadığı Takımlar:Isparta Gençler

Millilik Sayısı:44
Başarıları:
2008 Wolksvagen Şampiyonluğu
En İyi Gölcü Ödülü
2012 Groningen En İyi Oyuncu Ödülü

henüz 18 yaşında ama 44 defa milli demek neredetyse futbola başladığından beri genç milli takımlarda sürekli oynadığının bir göstergesi herhalde...ayrıca 2 defada ödül almış..

Tabi aykut hoca bundan sonra ligde ve kupada ne kadar şans verir bilmiyorum ama Fenebahçe olarak alt yapıdan çok az oyuncu çıkaran bir takımın taraftarı olarak benim için umut ve heyecan verici bir gelişme..

bu sene türkiye FM araştırma ekibi bana kalırsa tüm zamanların en iyi ekibini kurmuş bir iki ufak tefek şey dışında neredeyse oyun olmaktan çıkıp similasyona dönüşen ve gerçeklikte tavan yapan araştırmanın başındaki ekibimizin de Beykanı yakından izleyeceği ve değerlendireceğinden hiç şüpem yok...

himone
24.Ocak.2013, 18:50
Rıdvan Dilmen bugün yazısında Beykan'ı 14 yaşından beri izlediğini ve bu formunun sürpriz olmadığını söyledi. Hepimiz merakla bekliyoruz bu çocuğu bakalım nasıl bir oyun performans sergileyecek. Tabiki oyununu genel olarak analiz edemeyiz ama dün akşamki maçta attığı deparları FB'de atabilecek oyuncu yok diye düşünüyorum, belki formda bir Krasic yapar.

alper3
29.Ocak.2013, 00:41
Şunu da belirteyim, Beykan aslen 1992 doğumludur. Hatta Fenerbahçe'ye ilk geldiği zaman 95'li olarak gelmiştir ama bir maçta itiraz sonucu kemik testi yapılmıştır ve 1992'li çıkmıştır. Ama bir şekilde 94'e yuvarlanmıştır o. Ha gerçekten yetenekli, orası ayrı ama fair değil tabi bu.

GebzeLi1907
29.Ocak.2013, 01:03
Şunu da belirteyim, Beykan aslen 1992 doğumludur. Hatta Fenerbahçe'ye ilk geldiği zaman 95'li olarak gelmiştir ama bir maçta itiraz sonucu kemik testi yapılmıştır ve 1992'li çıkmıştır. Ama bir şekilde 94'e yuvarlanmıştır o. Ha gerçekten yetenekli, orası ayrı ama fair değil tabi bu.

kaynak nedir ?

LaigLeNoiR
29.Ocak.2013, 02:14
Bosu bosuna acilmis bir konu maalesef. Beykan'ı ikinci yama ciktiktan sonra dusunuruz.