PDA

View Full Version : bu oyunu oynamak ıcın ne gerekıyor

fmhastasi
25.Ocak.2013, 16:09
arkadaşlar para verip oyun aldım ama hıc zevk alamıyorum bu oyunu oynamak ıcın gerekıyor sürekli oyuna girip 3-4 mac yapıp cıkıyorum anlayamadım daha henüz bu oyun gerçekmi yapay zekamı sanki 2013 fm olmaktan cıkmıs pes 2013 gibi birşey olmus.haksızmıyım ???

amanosa
25.Ocak.2013, 16:15
Kendi adıma söylüyorum oyunu ilk aldım 1 ayda toplasan 20 saat oynamamışımdır. Sonra halısahada dizim döndü tam 3 hafta evde yatmak zorunda kaldım yürüyemiyorum 3 hafta boyunca sabah kalktım akşam yattım oyunla. Çünkü yapacak bişeyim yoktu ve oyuna sarmıştım film facebook vs ile de 2. bilgisayardan takılıyordum. Allah göstermesin sakatlanırsan veya evde kalmak zorunda olursan oynayabiliyorsun birazcık zevk alabilirsin sanırım yoksa ...

fmhastasi
25.Ocak.2013, 16:19
forumda 10 sene ilerleyenler var onlar nasıl oynuyor???

himone
25.Ocak.2013, 18:55
Ben de uzun süredir oynamıyorum, şu ana kadar 3 kere kariyer başlangıcı yaptım ve 2'sinde 1'er sezon oynadım 3. kariyerimde Newcastle ile sezon başlamadan kapattım ve bir daha oynamadım. Ben transfer döneminden sonra çıkacak yamayı bekliyorum ondan sonra yeni kariyer açıcam.

Oyunda aşırı ayrıntı var ve eskisi gibi taktiğini kurup arkana yaslanamıyorsun belki bu seni biraz sıkmış olabilir.

Tunguska1907
25.Ocak.2013, 22:45
Ben 6. sezonun ortasındayım. İlk başlarda çok çektim fakat 3. sezonumun ortalarında takım iyice birbirine alıştı ve yükselişe geçtim. 5. sezonda Şl kupasını aldım Psv ile. Yani biraz sabır işi ve o kadar seride zevk aldığım tek kariyerim.

Bordo61Mavi
25.Ocak.2013, 23:24
4-5 deneme sonunda bende oyuna alisabildim.

lakin1907
25.Ocak.2013, 23:28
2000 yılından beri çeşitli menajerlik oyunları oynadım, CM 03/04'ten beri de FM oynuyorum, şu ana kadar en çok zevk aldığım kariyer bu kariyerim. Üstelik ilk sezonumda başarılı oldum şu an 2. sezonumda bir üst ligde 17. maçlar sonunda 21 puan toplayabildim ve düşme hattına çok yakınım. Yani başarı değil zevk almamın nedeni, oyun acayip sarıyor beni.

bizzy
26.Ocak.2013, 00:41
Oyun nedense çok zor geldi banada. Bir türlü taktiği oturtamıyorum nedense. Taktik oturmayınca başarı yok ve oynama isteğimide iyicene köreltti. Büyük ihtimal yeni bir kariyer açacağım yoksa olmayacak böyle.

cmyksl55
26.Ocak.2013, 01:14
şikayet edebileceğim tek konu SAKATLIK

mpaker66
26.Ocak.2013, 01:37
Oyun inanılmaz kolay geldi bana da, herkesle hemen başarı yakalıyorum. Zor takım arıyorum.

ardaskoc
26.Ocak.2013, 12:07
şikayet edebileceğim tek konu SAKATLIK

Her ne kadar oyunu 3 gün önce almış olsam da ben de bundan şikayetçiyim. Oyun güzele benziyor beni sarıyor açıkçası.

bojan54
26.Ocak.2013, 15:13
Cm 03-04 den itibaren fm oynarım ilk defa bu kariyerlerimden zevk alıyorum bütün sezonun maçlarını tek tek oynuyorum valla hiç kimse sevmiyor oyunu benim acayip hoşuma gitti ama sanırım ilk orjinal oyunum ondan:icon_lol:

fmhastasi
26.Ocak.2013, 17:44
arkadaşlar günde bir sezon gidiyor.birde her macı tek tek oynuyorum diyor.merak ettim sigara icen yokmu bence fm ile baglantısı cok cünkü ne zaman girsem bu oyuna zaman geçiriyor ama beni ayrıaten kanser ediyor. her macta hatta yedigim golde sigara yakıyom. 34 mac desen günde 34 sigara eder oda adamı deli ve kanser eder arkadaşlar .ben sanırım bu oyunu bosa aldım zararı cok .:D

Tunguska1907
27.Ocak.2013, 06:35
arkadaşlar günde bir sezon gidiyor.birde her macı tek tek oynuyorum diyor.merak ettim sigara icen yokmu bence fm ile baglantısı cok cünkü ne zaman girsem bu oyuna zaman geçiriyor ama beni ayrıaten kanser ediyor. her macta hatta yedigim golde sigara yakıyom. 34 mac desen günde 34 sigara eder oda adamı deli ve kanser eder arkadaşlar .ben sanırım bu oyunu bosa aldım zararı cok .:D

Alkole başlama sakın. :D Bence oyunu tümden bırak yoksa Mecnun gibi çöllere düşeceksin. :D