PDA

View Full Version : denenmemiş olaylar

fmhastasi
26.Ocak.2013, 22:21
arkadaşlar ben bu oyuna kafayı taktım fakat istediklerimi yapamıyorum.mesela türkliye liginde bir takım alıp sırf milli takıma oyuncu yetiştirmek,onları satmak yani porto ,lyon gibi yapmak genç oyuncular bulup almak,ismi olmayan oyunculara yönelmek,ve yabancıları kovmak istiyorum sıfır yabancıyla oynamak istiyorum.acaba cokmu sey istedim böyle ucuk kacık fanteziler:)

sizinde böyle istekleriniz varmı?varsa bu baslık altında böyle bir kariyer link verirseniz faydalanmak isterim daha önce görmedim hic.

himone
26.Ocak.2013, 23:24
Öyle birşey yapmaya kalkarsan oyunun başında başarısız olur kovulursun :), bana çok zor bir durum gibi geliyor. Takımı ilk başta yabancılarla harmanlayıp ilerleyen yıllarda belki yapılabili yapılabilir ama Türk takımlarının altyapısından oyuncu çıkarmak zor. Ancak Bursa ve Buca gibi takımlarla yapılabilir.

fmhastasi
27.Ocak.2013, 00:17
teşekkür ederim

Bafici
27.Ocak.2013, 00:52
Editorden istediğin adamları bir takıma koyup deneyebilrisin. Güzel de olabilir. Parlamak üzereyken sönen yıldız adaylarını alabilrisin takıma. Mesela ilhan parlak,serdar kurtuluş,aydın yılmaz,gökhan emreciksin. Zevkli olabilir

Deus Dominus
27.Ocak.2013, 01:39
Sen benim konuyu görmemişsin demek, kariyer hikayelerinde Bandırmaspor kariyerime beklerim :)