PDA

View Full Version : mali yapı

gfblugano35
30.Ocak.2013, 12:52
belki bu konu daha önce defalarca tartışılmıştır ama benim canımı sıktı gercektende. fenerbahcede bir mali yapı var evlere şenlik. ilk sezon devre arasında 9.5 milyon euro transfer bütcem var. bunu maaşa aktardım ve 4.7 milyon euroya cektim. jesus navası kiralamak istedim 4 mlyon euroya. %70 maaş verdim. oyuncu kabul etti ama ne hikmetse anlamış değilim yeteri kadar bütce yok diyip duruyor. koca fenerbahce bi oyuncu kiralıyamıyor. şampiyonlar liginde 2.tura yükseldim. bu nasıl bişeydir bu türk kulüplerinin neden mali yapıları cökmüş durumda. 2 tane iyi transfer yapmak mümkün degil. bütün oyun paramı biriktircem ben :S galip gelioz başarı geliyor para yok. zaten herseye hayır diyen mal bi yönetim yapısı var :D anlamış degilim gercekten

himone
30.Ocak.2013, 13:17
Kiralama ücreti için verdiğin aylık ücrete baktın mı? Eğer orada yazan ücret aylık 500 bin civarıysa ve sen bunu yıllık zannediyorsan yanılma olmuş olabilir. Sözleşme teklifini yaptıktan sonra transfer bütçeni tekrar artırmanı tavsiye ediyorum düzelme ihtimali var.