PDA

View Full Version : Serdar Aziz Hakkında

Mottcalem
31.Ocak.2013, 19:57
Arkadaşlar merhaba,

Galatasaray 2. sezondayım. Serdar Aziz oyuncu profilini forumda oyuncu rehberi kısmında bulamadım. Oysa ben bu adamı çok beğendim. 2-3 maçta oynattım ve çok memnunum. Bu oyuncu hakkında sizinde görüşlerinizi merak ediyorum.

Yaklaşık 20 milyon dolara GS'ye aldım 2. sezon başlarken.

mustinho03
31.Ocak.2013, 20:01
Hocam Benim Galatasaray kariyerimde hep yedek kaldı regen çıkmıştı dm pozisyonunda oynayan 16 yasında olmasına rağmen hep o nü Semih le beraber oynattim hep SL de vede TSL de

Mottcalem
31.Ocak.2013, 20:02
Yani burda anladığım kendisini fazla geliştiremiyor mu?

Deus Dominus
31.Ocak.2013, 20:09
sabit p.a'sı olmadığı için ne kadar gelişeceği oyundan oyuna değişir. 130-160 arası bir değer alıyor, her halükarda Süper Lig için ideal stoper olur, potansiyeline rahatlıkla ulaşır.

KanaKe
31.Ocak.2013, 21:58
benim oyunda cok saglam profili var serdarin fakat beni reddetti galatasraya gitti namussuz :)

Mottcalem
31.Ocak.2013, 23:15
Yinede Türkiye Ligli için ideal futbolcu diyebiliriz o zaman :)

thebizkit
01.Şubat.2013, 02:54
benim oyunumda da çok iyi oluyor. türkiye ligi için fazlasıyla yeterli bir oyuncu. ancak sıkıntısı fazla agresif olması. çok fazla kırmızı kart görüyor. ona katlanırım diyorsan 4 4 lük stoper. türkiye ligi için yeter de artar bile. semih kaya ile beraber çok iyi iş çıkartırlar. kendi oyunumda almaya çalıştım ama dediğin gibi 20 milyon dolarla fln çıkıyor fiyat, vermek istemedim. ben kemal tokak ve aykut demir'i aldım daha uygun fiyatlara. semih kaya yanına da bir tane yabancı stoperim var ( mehdi benatia ). bu 4 lü stoper grubuyla şuan 2. sezon sonunda şampiyonlar ligi çeyrek finalindeyim ve devam ediyorum. regen avlamaya da devam aynı zamanda.

orhuncet
01.Şubat.2013, 15:15
Türkiyedeki stoperlerden en iyisi türk olarak bakılınca tabii ki. Bende aldım denedim hakikaten geldiği günden itibaren uyum sorunu bile yaşamadan süper oynuyor 8.0 ortalama bile tutturuyor 5 maçta o derece yani.Semih de genç Serdar da genç bunları geliştir oynat. Yabancı alcam diyosan kesinlikle Kurt Zoumayı alın .Kendisi çok güzel gelişi,yor

Mottcalem
01.Şubat.2013, 15:50
tavsiyeler için teşekkürler. ayrıca dediğiniz gibi Serdar Aziz muhteşemmiş :) doğru transfer yaptığıma sevindim. 18 milyon dolar gitti ama değer :)

ozan42
01.Şubat.2013, 16:27
Serdar azizin yanına Kurt Zouma'yı aldım besktasa defans tas gibi oldu.Bu 2 oyuncuyuda öneririm gercekten cok saglam oynuyorlar, Serdar azizide kaptan yaptım bütün takım olumlu tepki verdi Kurt Zouma'da raporda gelmeyeceğini söylüyordu teklif verdim bir baktım masaya oturdu :D banada oyuncuyu ikna etmek kaldı ve Zouma artık kartal :D

himone
01.Şubat.2013, 17:10
Serdar azizin yanına Kurt Zouma'yı aldım besktasa defans tas gibi oldu.Bu 2 oyuncuyuda öneririm gercekten cok saglam oynuyorlar, Serdar azizide kaptan yaptım bütün takım olumlu tepki verdi Kurt Zouma'da raporda gelmeyeceğini söylüyordu teklif verdim bir baktım masaya oturdu :D banada oyuncuyu ikna etmek kaldı ve Zouma artık kartal :D

Zouma'yı ve Serdar'ı kaçıncı senelerde ne kadara aldın?

mustiUA
04.Şubat.2013, 15:14
ben serdar azizi 2. sezon bittikten sonra 8,5-9 gibi bi fiyata aldım oyuncuyu övdüm gel bize dedim bursa listeye koydu aldım hemen bende yanında semih var yedek olarakta koray günter ve ferat öztürk adlı bi regenim var 4 Türk stoper baya iyi oldu benim için