PDA

View Full Version : Regen çıkaramama sorunu

Jozai
02.Şubat.2013, 02:12
http://img194.imageshack.us/img194/7696/2013020200001.jpg

Arkadaşlar tesislerimi yukarıda görüyorsunuz.

Her sene tesislerimi geliştirmem, genç antrenörlerini , gözlemci ağını geliştirmeme rağmen bir türlü takımında regen çıkmıyor.

4. Sezonum ve 4 sezonda 2 yıldızlı bile bir tane regen cıkmadı alt yapıdan . bu sorunu nasıl çözebilirim

sentugo
02.Şubat.2013, 02:32
Asistan menejerine dikkat et. Oyuncu Potansiyel Yargılaması nedir ? Bir de kıyasladığı mevkide bulunan oyuncuların kalitesi nedir ?

Bazen bu iki sebepten dolayı eldeki iyi regenler kaçıyor.

Regenlerle alakalı bir rehber hazırlıyordum. Artık süreci hızlandırmak farz oldu. Herkes şu regenlerin peşinde

Jozai
02.Şubat.2013, 02:36
Asistan menejerine dikkat et. Oyuncu Potansiyel Yargılaması nedir ? Bir de kıyasladığı mevkide bulunan oyuncuların kalitesi nedir ?

Bazen bu iki sebepten dolayı eldeki iyi regenler kaçıyor.

Regenlerle alakalı bir rehber hazırlıyordum. Artık süreci hızlandırmak farz oldu. Herkes şu regenlerin peşinde

Asistan menajerin oyuncu gözlemleme yetenekleri 18 asistanda bir problem yok nasıl bir şanssızlık anlamadım

thebizkit
02.Şubat.2013, 12:29
ben galatasaray ile yeniledim altyapı tesislerini. junior coaching olayını da yaptım. daha 2. sezonum oyunda 175 potansiyelli bir santrafor çıktı altyapıdan. 1 önceki sene çıkan en iyi adam 140 pa sı vardı.

himone
02.Şubat.2013, 14:04
Ben FB ile 1 sezon oynadım ve o sezonda 4.5 yıldızlı dm çıktı. Başka oyunumda 2 tane 3.5 yıldızlı forvet çıktı. Bence yıldız olayı senin asistan manajerinle alakalı, kıyaslama yaparak verdiği için düşük vermiştir.