PDA

View Full Version : Garip Skorlar

mustiUA
05.Şubat.2013, 10:26
benim oyunda çok fazla gol oluyor bu da oyunun gerçekçiliğini zedeliyor bence şöyleki man. utd.'yi 5-3 yeniyorum barcelona ile 5-5 berabere kalıyorum sonra 3-1 yeniyorum 2 maçta 8 gol atıp 6 gol yedim barcelonadan yine bi önceki tur barça chelsea eşleşmesinde ilk maçı chelsea 4-0 alıyor 2. maçta barcelona 5-0 alıp turu geçiyor şampiyonlar ligi gol rekoru kırdım 41 golle daha finali oynamadım bi maç öncede barça kırmıştı rekoru 40 golle bu kadar gol abartı değil mi 4-0 ve 5-0'lık skorlar yerine verdiğim örnekte 1-0 ve 2-0 çok daha iyi olurdu bence maçlar mahalle maçına döndü sanki biraz oyunda

Bonzi
05.Şubat.2013, 12:23
Şampiyonlar Ligi'nde, gruplardan sonraki ilk eleminasyon basamağında, Leverkusen'i 2 maç sonunda toplam 10-2 gibi bir skorla eleyen Barcelona'yı, Bursaspor'un deplasmanda 4-0 kendi evinde de 6-0 şeklindeki galibiyetlerle elediğine şahit oldum. Tamam futbol bu, 90 dk içinde her şey olabilir ama birbirine denk olmayan 2 takımın karşılaşmasında zayıf olanın böylesi bir şekilde coşması da pek mantıklı değil bence.

Bu arada merak eden varsa; Bursaspor Barcelona'nın ardından Manchester United'ı da eleyip finale kadar yükseldi, Real Madrid ile yapacağı maçı bekliyor. Alsın bari kupayı. :D

mustiUA
05.Şubat.2013, 12:36
işte bahsettiğimde bu bence böyle saçma sapan skorların azaltılması gerek tamam futbolda herşey var ama nadiren olur benim oyundaki maçlar ya 4-6 ya da 7+ bitiyor hiç kimse alt oynamıyodur herhalde habire gol habire gol 1-0 1-1 biten maçlar gözümde tütüyor valla :) Ama bunu kastederken şimdi düzeltirler benim maçlar 1-2 gollü biter diğer maçlarda hala 10 gol olursa sıkıntı genel olarak gol sayıları azaltılmalı gibi geldi bana

gfblugano35
05.Şubat.2013, 12:57
diğer macları bilmem ama senin macların senin taktiginle alakalı bi durum. ben 0-0a bağladıgım 1-0 kazandıgım cok fazla mac oldu. diğer maclar icin ama ic bişey söylüyemem. mantıksız bi durum olabilir. acıkcası ben ya 2 ya 3 kere karşılaştım dedigin durumu. benimde şikayetci oldugum konu. takım ilk 20 dakika 9 kişi kalıyo ama macı rahat bir bicimde kazanıyor. benim kendi maclarımda denk gelmedim ama diger takip ettigim takımların maclarında böyle durumlara rastladım 6-7 kere. heleki şampiyonluk rakibin bunu yapınca çileden çıkıp olmaz böyle sey ya diyosun. bence mac motoruyla alakalı bi durum. oyuncular ne hikmetse burnunun ucunu görmüyo. önünde karombelde boşa cıkan topu girip almak yerine geriye(mevkii lerine ) kacıyolar özelliklede BEKLER. artısıyla eksisiyle bu yıl böyle oldu artık önümüzdeki yıl daha iyi bi oyun olur umarım. bu sene cok fazla şikayet oldu çünkü oyunun ikamesinin olmamasıda en büyük etken bu hatalara. ne pes ne fifa ne cod ne hitman ne nfs hic biri bu oyunun yerini tutmuyo. 23 yaşında adam oldum hala deftere taktik yapıyorum :D :D derslere bu kadar kafa yorsam doktora yapmıştım şimdiye :D

mustiUA
05.Şubat.2013, 13:23
diğer macları bilmem ama senin macların senin taktiginle alakalı bi durum. ben 0-0a bağladıgım 1-0 kazandıgım cok fazla mac oldu. diğer maclar icin ama ic bişey söylüyemem. mantıksız bi durum olabilir. acıkcası ben ya 2 ya 3 kere karşılaştım dedigin durumu. benimde şikayetci oldugum konu. takım ilk 20 dakika 9 kişi kalıyo ama macı rahat bir bicimde kazanıyor. benim kendi maclarımda denk gelmedim ama diger takip ettigim takımların maclarında böyle durumlara rastladım 6-7 kere. heleki şampiyonluk rakibin bunu yapınca çileden çıkıp olmaz böyle sey ya diyosun. bence mac motoruyla alakalı bi durum. oyuncular ne hikmetse burnunun ucunu görmüyo. önünde karombelde boşa cıkan topu girip almak yerine geriye(mevkii lerine ) kacıyolar özelliklede BEKLER. artısıyla eksisiyle bu yıl böyle oldu artık önümüzdeki yıl daha iyi bi oyun olur umarım. bu sene cok fazla şikayet oldu çünkü oyunun ikamesinin olmamasıda en büyük etken bu hatalara. ne pes ne fifa ne cod ne hitman ne nfs hic biri bu oyunun yerini tutmuyo. 23 yaşında adam oldum hala deftere taktik yapıyorum :D :D derslere bu kadar kafa yorsam doktora yapmıştım şimdiye :D

valla ben 27 yaşındayım kardeşim okulda kağıda taktik yapıp muhabbetini ederdik şimdi değişen bunu işte yapmamız oldu :) benim maçlarda olmasına bende alıştım zaten dediğin gibi taktikle alakalı bi durum ben çok yükleniyorum arkada boşluk oluyo mantık biraz yediğinden fazla at oluyor ama benim oyunumda bi çok maçta oluyor bu. benim taktik tutunca tüm dünya benim taktikle oynuyo herhalde diyip geçeyim bari :) dediğin topu bırakıp mevkiye kaçma olayını benimde sık rastladığım bi olay ama çok komik görünüyolar :)