PDA

View Full Version : Şampiyonlar ligi kolaylığı

equinox_cs
09.Şubat.2013, 00:33
Arkadaşlar gs ile 2. senem şampiyonlar liginde kısmen kolay bir gruba düştüm. Cska moskova porto ve elfsborg. hesaplarım grubu 2. bitirmek üzerineydi ancak ilk 2 maçta cska moskovaya içerde 5, portoya içerde 7 attım hem de gol yemeden. cm 01 02 den beri bu oyunu oynarım ama böyle saçmalık görmedim ben. porto maçı öncesinde çıkan haberde galatasaray için porto maçı çok çetin geçecek tarzı bir haber vardı ve ben çıkıp 7 attım. kadrom ortalama çok etkili öyle aman aman yabancılarım yok. hile zaten kullanmıyorum. oyun kabak tadı vermeye başladı aynı durumlar siz başka takımları yönetirken hiç oldu mu?

mustiUA
09.Şubat.2013, 00:38
kardesim gs ile oynuyosun olacak o kadar atmasan garipti zaten isin sakasi bi yana bende gs ile oynuyorum basima gelmedi oyle bisey 3. sezonumda alabildim ama bende de cok gol oluyor karsilikli

okocha6
09.Şubat.2013, 03:21
Arkadaşlar gs ile 2. senem şampiyonlar liginde kısmen kolay bir gruba düştüm. Cska moskova porto ve elfsborg. hesaplarım grubu 2. bitirmek üzerineydi ancak ilk 2 maçta cska moskovaya içerde 5, portoya içerde 7 attım hem de gol yemeden. cm 01 02 den beri bu oyunu oynarım ama böyle saçmalık görmedim ben. porto maçı öncesinde çıkan haberde galatasaray için porto maçı çok çetin geçecek tarzı bir haber vardı ve ben çıkıp 7 attım. kadrom ortalama çok etkili öyle aman aman yabancılarım yok. hile zaten kullanmıyorum. oyun kabak tadı vermeye başladı aynı durumlar siz başka takımları yönetirken hiç oldu mu?

Ben fenerle ilk sezonumda arsenali deplasmanda 3-0 yenerek başladım, ilk 3 maçta 9 puan yaptım 4te valencia deplasmanına rotasyonlu çıktım 1 puan alarak 4 maçta gruptan çıktım ancak 2. turda portoya elendim. İlerleyen turlarda ne olacağı belli olmaz yani.

perpetua
09.Şubat.2013, 12:57
Avrupa kupalari hangi ligde oynarsan oyna oldukca kolay. En azindan benim tecrubem boyle. :)

Nedenleri:

1. Eger top kullanmada cok becerikli oyuncular yoksa ve bir hucum plani yoksa, oyunda savunma oynamak intihar etmek gibi. Oyuncular topu tutamiyor, hucuma cikmiyor, rakibi zorlamiyor.

2. Avrupa kupalarinda yapay zeka takimlarini daha defansif oynatiyor (gercege uygun ama oyunun gercekciligine degil) ve hucum plani olmadan oynatiyor.

garez0066
09.Şubat.2013, 13:31
Nedenlerini bilemem ama gerçekten Avrupa kupaları kolay olmuş. Mesela ben Fenerbahçe ile Yann M'vila takviyesi dışında hiç bir şey yapmadan ilk sezon CL'yi aldım. Geçen yıl da aynısı olmuştu. Ama CL'yi alıp, ligde 78 puan yapmama karşın şampiyon olamadım. İlginç durumlar.

ss'lerini de veriyim ;

http://f1302.hizliresim.com/16/9/jy2bm.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1302.hizliresim.com/16/9/jy2bw.png (http://bit.ly/c25MCx)

Bunlar 2 sezon önce oldu bu arada bilginize.

himone
09.Şubat.2013, 15:16
Ben FB ile Bayern, M. City li gruptan lider çıktım. Hatta M. City'i kendii evimde 3-0 dan gelip 4-3 yenmiştim. Avrupa kupalarındaki sonuçlar çok istikrarsız, kimisi ilk senesinde kupayı alıyor, kimisi yıllarca birşey yapamıyor. Eski oyunlarda bu kadar alakasız şeyler olmuyordu, umarım güncelleme ile düzeltilir. Yoksa ciddi ciddi 12'ye başlamayı düşünüyorum.

mustiUA
09.Şubat.2013, 15:28
bi benim oyunda öyle olmuyor galiba ben de favoriler çatır çatır oynuyor gerçi 3-4 sezon oynadığım için benim takımda artık gelişti o favoriler arasına girdi o yüzden ilk sezonlarıma oranla daha rahat maçlar çıkıyor

garez0066
09.Şubat.2013, 15:32
bi benim oyunda öyle olmuyor galiba ben de favoriler çatır çatır oynuyor gerçi 3-4 sezon oynadığım için benim takımda artık gelişti o favoriler arasına girdi o yüzden ilk sezonlarıma oranla daha rahat maçlar çıkıyor

Hocam biraz da oyun planıyla alakalı bu. Yani Elazığ'a oynar gibi oynayamazsın sonuçta Bayern'e. Öyle oynamadığını da düşünüyorum. O zaman oyuncularının görevleri de önemli. Ya da şanslısın sadece :)

mustiUA
12.Şubat.2013, 13:20
Hocam biraz da oyun planıyla alakalı bu. Yani Elazığ'a oynar gibi oynayamazsın sonuçta Bayern'e. Öyle oynamadığını da düşünüyorum. O zaman oyuncularının görevleri de önemli. Ya da şanslısın sadece :)

tamam dediklerin doğru ama şanslı değil şanssız olmam gerekli bu mantıkla çünkü arkadaşlar işin kolaylığından bahsetmiş ben de öyle olmuyor dedim o halde şanssız olma ihtimalim daha yüksek gerçi dediğim gibi son 2 sezon aldım turnuvayı ben de inanamadım 2 kere üst üste almayı ama işime geldi açıkçası :)

garez0066
12.Şubat.2013, 15:59
tamam dediklerin doğru ama şanslı değil şanssız olmam gerekli bu mantıkla çünkü arkadaşlar işin kolaylığından bahsetmiş ben de öyle olmuyor dedim o halde şanssız olma ihtimalim daha yüksek gerçi dediğim gibi son 2 sezon aldım turnuvayı ben de inanamadım 2 kere üst üste almayı ama işime geldi açıkçası :)

Öyle değil hocam, oyunu gerçekçi bir şekilde oynadığın için şanslısın :)

mustiUA
12.Şubat.2013, 16:24
Öyle değil hocam, oyunu gerçekçi bir şekilde oynadığın için şanslısın :)

anladım o yönden şanslıyım dediğin gibi :)