PDA

View Full Version : Brezilya U-21/19 Milli Takım Listesi Boş

fernando1907
20.Şubat.2013, 02:30
Arkadaşlar son 2 kariyerimde farkettim Brezilya Milli takımının alt yaş milli takımlarının kadrolarına bakınca oyuncu en fazla 2-3 tane gözüküyor.Onlarda ya regen olmuyor ya da ilerleyen yıllarda düşük profilli 1 kaç regen oluyor.
Eski serilerde arjantin ve brezilya genç milli takım kadrolarıyla ayakta kalırdım ben.Scoutla falan uğraşmazdım.Şu anda Arjantinde sıkıntı yok ama Brezilya dediğim gibi boş gözüküyor.Üstelik Brezilya ligide oynanır vaziyette olmasada görüntülme olarak açık durumda ve ligdeki takımların kadrolarında da regen oyuncular çıkmıyor.
Sizde de var mı böyle bir durum.Ya da ben ayarlarında bi yerde hata mı yaptım acaba ?

Escochae
20.Şubat.2013, 02:39
u20'yede baktın mı ?

fernando1907
20.Şubat.2013, 02:49
baktım baktım hepsi aynı önceki kariyerimde böyleydi şimdi de böyle.Diğer milli takımlarda 20 civarı gözükürken Brezilya da 3-4 tane gözüküyor.
Şu anda evde değilim oyunun olduğu pc yanımda değil o yüzden caps koyamıyorum.Yarın koyarım.

perpetua
20.Şubat.2013, 12:56
Brezilya'nin U21 ve U19 milli takimlari yok cunku Guney Amerika'da U21 ve U19 turnuvalari yok.

Guney Amerika Genc Milli sampiyonasinda U20 takimlari oynuyor.
Genc milli dunya sampiyonasinda da U20 takimlari oynuyor (gelecek yaz Turkiye'de yapilacak olan turnuva).