PDA

View Full Version : Ronaldo'yu Oynatamamak !

FIRATAVSAR91
01.Mart.2013, 01:28
Selam arkadaşlar, Ronaldo'yu 32 yaşında tottenham'a getirdim 54 milyon euro para verdim bi alay maaş veriyorum ama Lennon kadar katkı alamıyorum kafayı yicem. tamam yaşı ilerlemiş olabilir ama ne fiziksel ne zihinsel ne de tekniksel özelliklerinden bir şey kaybetmiş değil ama benim takımda iyi oynamıyor ne taktik ne rol denediysem yok yani bi kere kanattan alıp içeri drive etmiyor yada kanatta çizgiye inip orta kesmiyor daha once Ronaldo'yla oynayıp verim alan arkadaş varsa yardımcı olur mu ?

ToRoSKaPLaNı
01.Mart.2013, 01:41
Kanatta değilde merkezde dene bakalım belki öyle faydası olabilir.ANcak kanatta niye iş yapmamış gerçekten ilginç.

FIRATAVSAR91
01.Mart.2013, 01:52
merkeze koyabilceğim bi taktiğim yok şu an takımımda oyle bi sıkıntı var ya anlamadım ki krasiç 35 yaşına kadar oynadı diger kariyerimde resmen her yıl super oynadı hatta her maç ama ronaldo oynamıyor delirecem sırf onu almak için 26 yasındaki gaston ramirez i sattım yok pahasına oyuncu talimatları ve rollerle bir şey yapmam gerekiyor sanırım ama ne denediysem olmadı

Deus Dominus
01.Mart.2013, 01:54
Taktiğini, oyun stratejini, oyuncunun profilini ve oyuncuya verdiğin rolü/ayarları ekran görüntüleriyle paylaşırsan daha sağlıklı cevap verebiliriz.

FIRATAVSAR91
01.Mart.2013, 01:58
taktiğim bu http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=113320
ronaldo'yu sağ veya sol kanatta oynatıyorum gareth bale ile degişimli

okocha6
01.Mart.2013, 14:07
32 yaşındaki adama 130 milyon tl verdiğin için oyun cezalandırmış olabilir seni.

OrcunFB
01.Mart.2013, 14:23
32 yaşındaki adama 130 milyon tl verdiğin için oyun cezalandırmış olabilir seni.
:icon_biggrin: Hehe. :D