PDA

View Full Version : genie scout vs. scout

manfuya
02.Mart.2013, 00:09
sizce hangisi daha önemli.oyundaki adamın 4 yıldız verdiği adama genie scout 2 yıldız veriyor hem de pa sı 170 olduğu halde hangisine bakmalıyız

William Rookwood
02.Mart.2013, 00:19
Genie scout daha iyi. Ben hile olarak saymıyorum çünkü oyunun gidişatına etki etmiyorsun FMRTE gibi.

Deus Dominus
02.Mart.2013, 22:07
Kendi scout ekibimi hiçbir şeye değişmem :) Futbolda her transfer biraz risk taşır, bilemezsin aldığın genç gerçekten iyi seviyelere gelecek mi, yıldız mı olacak yedek mi... Genie Scout bunu önceden bilmeni sağlıyor, bir nevi geleceği gösteriyor bu da oyunun tadını kaçırıyor bence.

Spe1907
02.Mart.2013, 22:59
genie scout oyuncuların potansiyeli göstermesinin yanında ayrıca gizli özelliklerinide gösteriyor ki bu çok kolay bir şekilde hangi oyuncunun ilerde yıldız olabileceğini anlayabilmemizi sağlıyor. genie scoutu geçtim bence oyundaki scoutların bile hata yapma payı arttırılmalı. bi sivassporun başına geçip PA CA yargılama özelliği 14-15 olan bi scout bulup brezilya-arjantin tipi yerlere gönderince çok kolay birşekilde birçok yıldız adayı bulabiliyoruz ki gerçek hayatta bunun bu kadar kolay olmadığı açık zaten.