PDA

View Full Version : AnaKart değişti, Sorun Başladı.

Raheem Lawal.
03.Mart.2013, 01:00
Arkadaşlar Anakartı deiştirdim yeni Anakart Markası foxconn n15235 Sorun büyük bir sorun değil aslında, Kesinlikle hiç bir oyunu açmıyor Örnek vermem gerekirse 3 saniyede 1 Pc Donuyor tekrar Çalışıyor bu Sürekli devam ediyor. Çözümü Bilen varsa anlatırsa Sevinirim Şimdiden Teşekkürler.

20_kral_20
03.Mart.2013, 11:40
sadece anakartı değiştirdiysen hata yapmışsın anakart alırken elindeki eski parçalarla uyumluluğuna baktın mı işlemci ram ekran kartı hd bunların biri biri uymuyorsa problem çıkartır eğer parçalar uyumluysa temiz format at herşeyi yeniden yükle sorun düzelecektir kolay gelsin

Raheem Lawal.
04.Mart.2013, 01:31
sadece anakartı değiştirdiysen hata yapmışsın anakart alırken elindeki eski parçalarla uyumluluğuna baktın mı işlemci ram ekran kartı hd bunların biri biri uymuyorsa problem çıkartır eğer parçalar uyumluysa temiz format at herşeyi yeniden yükle sorun düzelecektir kolay gelsin

Bu dediklerinin Aynısını bilgisayarcıya Söyledim O uyumlu anakart Bulacağını söyledi, Adam Anakartı Taktıktan Sonra Format Atmamış ne varsa duruyor Pcde Sorun bundna olabilirmi, Yada Anakartı Değiştirince Ekran Kartı Yüklediyse eski Ekran Kartı Yüklemiş Olabilirmi?

Raheem Lawal.
04.Mart.2013, 01:37
Arkadaşlar Anlayanlar Yardımcı olursa Sevinirim, gerçekten Sinir bozucu birşey, Format atınca düzeleceğini bilsem hemen format atarım.

20_kral_20
04.Mart.2013, 22:36
internetten parçaları anakartla uyumluğu kontrol et tek tek en güncel driwerleri indir sonra temiz bir format at büyyük ihtimal düzelir ama en büyük sorum ramlar diye düşünüyorum anakartın modeli ile ramları karşılaştır

Raheem Lawal.
04.Mart.2013, 22:38
internetten parçaları anakartla uyumluğu kontrol et tek tek en güncel driwerleri indir sonra temiz bir format at büyyük ihtimal düzelir ama en büyük sorum ramlar diye düşünüyorum anakartın modeli ile ramları karşılaştır

Tammadır kardeşim format atınca Düzeldi, Teşekkürler verdiğin bilgiler için :)