PDA

View Full Version : Ne yaparsam yapayım taktik tutmuyor !

furkaanesk
05.Mart.2013, 23:56
cm 03-04'ten beri menajer oyunlarını oynarım. fm 10'dan beri falan da hep kendi yaptığım taktiklerle oynadım hazır indirmek yerine çünkü oyunun zevki o zaten. Başarılı da olurdum genelde. Eskişehirspor ile ilk sezon ikinci, 2. sezon şampiyon olmuştum 2012'de mesela kendi hazırladığım taktikte. Hee tutmadığı da olurdu ama bu seride çok olağandışı bir hal aldı bu taktiğin tutmaması meselesi. Pasları seri tutuyorum olmuyor, kısa tutuyorum olmuyor.Geniş alanda oynatmaya çalışıyorum olmuyor, dar alanda yine olmuyor. Ofsayt taktiği uygulasam olmuyor, uygulamasam olmuyor, yaratıcılığı kısıyorum takım şut çekmeden maç bitiriyor, artırıyorum stoperler orta sahadan şut çekiyor. Oyuna yeni başlasam ya da eski serilerde de kötü oynasam anlarım da ilk defa bu seride oldu böyle bir olay . Var mı tavsiyesi olan, boşu boşuna aldım resmen oyunu. üç aydır bir tane bile kariyer yapamadım abartmıyorum...

Deus Dominus
06.Mart.2013, 00:43
Israrcı ol, pes etme usta :)
Önce basit tut sende işi. Ortalama bir tempo, ortalama bir savunma-hücum anlayışı belirle. Takımında istikrar yakala kadro açısından, alışsınlar. Sonra yavaş yavaş geliştir. Benimde isyanlarda olduğum zamanlar oluyordu ilk başlarda. İşler karışıklaştığında ve kontrolümden çıktığında bunu yaparım.

furkaanesk
06.Mart.2013, 01:05
teşekkür ederim, haklısın da artık gerçekten dayanamıyorum. liverpool'u seçtim sağlam transflerler yaptım taktiğe takım alışsın diye hazırlık maçları yaptım, antrenmanda çalıştırdım, büyük hevesle reading karşısına çıktım 20 dakika 4-0 geriye düştüm. hakikaten bir aksilik var. fm serisine yeni başladığımda böyle sonuçlar çıkmıyordu ortaya. gerçekten hızlı ve işe yarayacak tavsiyelere ihtiyacım var.

vivoperlei
06.Mart.2013, 01:27
İlk mesaj, Taktik ve Antrenman Tartışma Platformu (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110884)'na taşındı. Konu kilitlenmiştir.