PDA

View Full Version : İstikrar Sağlayamıyorum

NeymaR
15.Mart.2013, 18:21
Arkadaşlar galatasaray ile oynuyordum 6 sezon oynadım 2 kez şampiyonlar ligini aldım en iyi türk oyuncuları aldım geliştirdim fakat hepsi yaşlandı iyi regenler çıkmıyor alt yapıyı geliştiriyorum 1 tane çıktı sadece ve sıkılmaya başladım artık yeni bir kariyer açmak istiyorum uzun zaman yönetebilceğim bir kulüp istiyorum türkiye hariç

himone
15.Mart.2013, 19:11
Altyapı diyosan Almanya, Fransa ve Hollanda'dan inanılmaz regenler çıkıyor. Almanya'da falan öyle saçma sapan yabancı sınırı da yok ve lig gerçekten harika. İnanılmaz çekişmeli oluyor.

mustinho03
15.Mart.2013, 21:50
almanya yada hollanda cok zevkli oluyor almanyada Mönchengladbach hollandada psv öneririm

orhuncet
19.Mart.2013, 23:02
Ajax coşarsın.

okocha6
19.Mart.2013, 23:11
Arkadaşlar galatasaray ile oynuyordum 6 sezon oynadım 2 kez şampiyonlar ligini aldım en iyi türk oyuncuları aldım geliştirdim fakat hepsi yaşlandı iyi regenler çıkmıyor alt yapıyı geliştiriyorum 1 tane çıktı sadece ve sıkılmaya başladım artık yeni bir kariyer açmak istiyorum uzun zaman yönetebilceğim bir kulüp istiyorum türkiye hariç

Yabancı oyuncularla doldur kadroyu o zaman.

darkkobal123
19.Mart.2013, 23:16
Oyunun gerçekçiliği işte. Gerçekte de elle tutulur en fazla 1-2 kişi çıkarıyoruz alt yapıdan yıldız adayı olarak. :D Portekiz ve Hollanda'yı öneririm. Güzel regenler çıkıyor oradan. Uzun soluklu olur böylelikle kariyerin.

mustinho03
20.Mart.2013, 00:25
Oyunun gerçekçiliği işte. Gerçekte de elle tutulur en fazla 1-2 kişi çıkarıyoruz alt yapıdan yıldız adayı olarak. :D Portekiz ve Hollanda'yı öneririm. Güzel regenler çıkıyor oradan. Uzun soluklu olur böylelikle kariyerin.

Katiliyorum sana hocam

brtcne
20.Mart.2013, 06:09
Portekiz ligi bayıyor adamı elli tane kupaları var :) Almanya ve Hollanda da dediğiniz gibi sağlam regenler çıkıyor(w) Ancak lig noktasında tabiki Bundesliga:icon_cool: