PDA

View Full Version : Başka Takımlardan Menajerlik Teklifi

aybars23
04.Nisan.2013, 17:11
Arkadaşlar fm 2013 te Fenerbahçe'yi yönetiyorum. 2016-2017 sezonu bitmek üzere. Artık burada misyonumu tamamladığımı düşünüyorum. Almadığım kupa kalmadı desem yeridir. İtibarım dünya çapı. Artık başka bir takıma geçmek istiyorum.

Ama nedenini anlamadığım bir şekilde hiçbir klup ilgi göstermiyor. Eski kariyerlerimde daha 2.sezondan başka takıma gideceğime dair haberler çıkardı hatta teklifler gelirdi. Bunda ise bırakın teklifi haber bile çıkmıyor hatta reddediyorlar. Liverpool ve Arsenal hocalarını kovduğu dönemde iş başvurusu yaptım ve ikiside reddedildi. Milli takıma işbaşvurusu yaptım reddedildi. İlk defa başıma böyle birşey geliyor.

Geçen yıl (FM 2012) Bucaspor ile lige çıktıktan sonra Chelsea teklif yapmıştı :) O kadar uçuk olmasada en azından 4 CL 6 Lig-Kupa ayrıca süper kupalarla başarılı olduğumu düşünüyorum :)

Teklif gelmemesinin nedeni ne olabilir sizce?

Not: Yılmaz Vural'a bile Almanyadan teklif geldi hannover'e gitti ben halen Tükiyedeyim :)

orhuncet
04.Nisan.2013, 19:58
Geçmiş Oyunculuk Deneyimin ne ?

pele96
04.Nisan.2013, 20:07
Istifa et illaki gelir.

Börk
04.Nisan.2013, 20:09
Oyunu açtığın da seçtiğin " Geçmiş oyunculuk tecrübesi " olan yerde seçtiğin itibar çok etkiliyor bu durumu.Otomatikte kalmış olmasın ?

aybars23
04.Nisan.2013, 20:34
Geçmiş kariyer Profesyonel Oyuncu. Ayrıca otomatik olsa bile şuan itibar dünya çapı. :) 10 yıldır oynuyorum bu oyunu hiçbir kariyerimde böyle bi olay yaşamadım

kaiserkaan
04.Nisan.2013, 20:49
bir iki açık pozisyona başvur istersen eğer o şekildede herhangi bir kabul olmuyorsa bır sorun vardır kesin ama bence direk zıplayacaklardır senı almak için

aybars23
05.Nisan.2013, 02:55
Arkadaşlar deneme amaçlı QPR, Rennes, Leeds, Norveç milli takımları gibi boş pozisyonlara başvurdum ve kabul edildi. Ama Tottenham, Man Utd, Arsenal, Porto gibi gibi takımlar ilgilenmiyor bile. İtibar dünya çapı. Aklım almıyor neden böyle bişey oluyor diye.
İş için başvurduktan sonra çıkan haber ise daha ilginç. Böyle bir fırsatı değerlendirmemenin aptallık olacağı söyleniyor. Hemen altında ise ''Bununla birlikte yakın gelecekte anlaşmaya varma şansının bulunmadığını da sözlerine ekledi'' yazıyor.
Buda resim buyrun :

http://c1304.hizliresim.com/18/5/lssf3.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

aybars23
05.Nisan.2013, 03:00
Buyrun buda Profil sayfam....

http://c1304.hizliresim.com/18/5/lsshy.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

aybars23
05.Nisan.2013, 03:20
Arkadaşlar şimdi bişey daha farkettim. Liderler tablosunda puanım 21.176

Daha 1 hafta önce oyunu alan ve sadece 2 sezon oynayan arkadaşımın 1.8 milyon iken benim 21 bin.

Buyrun resim :

http://c1304.hizliresim.com/18/5/lsssk.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Acaba bununla bi ilgisi olabilir mi?

Bununla alakası olmasa bile bu puan niye artmıyor?

resimdeki melihcimenli adlı arkadaş bu oyunu sadece 1 hafta ve 2 sezon oynamasına rağmen 1.8 milyon puan toplarken ben ilk çıktığı günden bu yana oynayıp nasıl 21bin puan toplayabiliyorum?

ozan42
05.Nisan.2013, 04:00
Buyrun buda Profil sayfam....

http://c1304.hizliresim.com/18/5/lsshy.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Resmşnden tipinden dolayı teklif yapmıyolar olabılır :D:D

aybars23
05.Nisan.2013, 14:08
Resmşnden tipinden dolayı teklif yapmıyolar olabılır :D:D

olabilir hocam :) ama daha makul cevaplarıda bekliyorum :)

serwan
05.Nisan.2013, 14:13
olabilir hocam :) ama daha makul cevaplarıda bekliyorum :)

şimdiye kadar yaptıklarınız size kupalar kazandırsa da belki başvurduğunuz takımlara uygun değilsinizdir. yani artık oynattığınız futbol, altyapıya verdiğiniz önem vs. de önemli.
mesela dikkatimi çekti antrenörlük tarzınız savunma olarak görünüyor.. man utd. savunma yapan bi hoca istemiyor olabilir..

kaiserkaan
05.Nisan.2013, 14:46
Kabul edildiğin takımlar genelde orta veya ortanın altı takımlar bu durum serwan ın dediğini destekliyor gibi . Yoksa istatistiksel olarak gayet iyi bir seviyedesin

capkin84
05.Nisan.2013, 14:50
Arkadaşım İtibarın dünya çapı da olsa, geçmiş oyuncu deneyimin otomatik ise teklif gelmeyebilir. Aynı sorun 2012 de de vardı. Daha sonra yayınlanan resmi yama ile çözülmüştü. Bende senin hibi fenerbahçedeyim senin gibi. 6 senedir. Cl felan alamadım. bir uefa kupam var. İtibarım dünya çapı ve en az 15 takımdan direk teklif aldım. Hiç biirine başvuru yapmadım.

steave
05.Nisan.2013, 15:53
hocam senın ust menunde bende olmayan kısayollar var onalrı nasıl cıkardın?

orhuncet
05.Nisan.2013, 15:57
hocam senın ust menunde bende olmayan kısayollar var onalrı nasıl cıkardın?

Oraya gelip sağ tıklarsan görürsün ona göre açarsın istediklerini en üste gelip sağ tıkla

UgurcanOrhan
05.Nisan.2013, 16:55
Profilinde bi şeye dikkat ettim. Başlangıç 23.06.2016 diyo acaba daha 1 sene olmuş fenere geleli o yüzden mi, yoksa başından beri Fenerbahçe'de misin?

aybars23
05.Nisan.2013, 17:11
Profilinde bi şeye dikkat ettim. Başlangıç 23.06.2016 diyo acaba daha 1 sene olmuş fenere geleli o yüzden mi, yoksa başından beri Fenerbahçe'de misin?
başından beri hocam. 1 er yıllık imzalıyorum. Liderler tablosundaki puanın artmaması neden olabilir acaba?

aybars23
05.Nisan.2013, 17:14
şimdiye kadar yaptıklarınız size kupalar kazandırsa da belki başvurduğunuz takımlara uygun değilsinizdir. yani artık oynattığınız futbol, altyapıya verdiğiniz önem vs. de önemli.
mesela dikkatimi çekti antrenörlük tarzınız savunma olarak görünüyor.. man utd. savunma yapan bi hoca istemiyor olabilir..

savunma oynatmıyorum, hatta 4-4-2 bile oynatmıyorum ama orda öyle yazıyor. 6 sezonda attığım gol ve galibiyet sayısna bakarsanız az çok nasıl oynattığımı anlarsınız zaten.

okocha6
05.Nisan.2013, 18:29
Ben de Fenerle 6 sezonda Türkiyede 1 tane Türkiye kupası dışında tüm kupaları aldım. 4 şampiyonlar ligi finalim. 1 şampiyonluğum ve bir de süper kupam var ama itibarım dünya çapında değil ve bana da hiç teklif gelmedi.Gelse de gitmem zaten Fenerbahçeyi bırakmam, Fenerbahçeyi gelmiş geçmiş en çok kupa kazanan takım yapma hayalim var. Oyunculuk geçmişim benim de otomatik.

http://f1304.hizliresim.com/18/5/lt5vp.png (http://bit.ly/c25MCx)

urwrdskkn
05.Nisan.2013, 18:31
eğer büyük takımlardan teklif almak istiyorsanız geçmiş oyunculuk deneyiminizi milli futbolcu yapın büyük takımlar size kesin teklif götürüyorlar

azaptar
05.Nisan.2013, 22:04
Arkadaşlar elbette milli oyuncu yaparsanız teklif gelir burada arkadaşın derdi istersen pazar ligi futbolcusu olsun başlangıçta bu kadar kupa aldıktan sonra sokaktaki adamı bile davet ederler yani :)))....

Önder HOCA
05.Nisan.2013, 22:42
saçma bence bir hata var burda

aybars23
06.Nisan.2013, 00:42
Arkadaşlar şimdi bişey daha farkettim. Liderler tablosunda puanım 21.176

Daha 1 hafta önce oyunu alan ve sadece 2 sezon oynayan arkadaşımın 1.8 milyon iken benim 21 bin.

Buyrun resim :

http://c1304.hizliresim.com/18/5/lsssk.jpg (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fbit.ly%2Fc25MCx)

Acaba bununla bi ilgisi olabilir mi?

Bununla alakası olmasa bile bu puan niye artmıyor?

resimdeki melihcimenli adlı arkadaş bu oyunu sadece 1 hafta ve 2 sezon oynamasına rağmen 1.8 milyon puan toplarken ben ilk çıktığı günden bu yana oynayıp nasıl 21bin puan toplayabiliyorum?

Bunun nedeni nedir sizce arkadaşlar ?

sakary Ali
06.Nisan.2013, 01:57
Ben Pazar Ligi oyuncusu olarak, Almanya 3.Lig takımıyla başlamıştım. Bundesliga'ya çıktıktan sonra ilk sezonumun ardından görevden ayrılmıştım. Uzun bir süre işsiz kaldıktan sonra Braga ile anlaşmıştım. Braga ile işler yolunda gitmedi ve kısa bir süre sonra ayrıldım. Ayrıldıktan sonra tekrar Almanya'ya döndüm ve 2.lig takımı St Pauli ile anlaştım. ST Pauli ile Bundesliga yarışı içersindeyken Rusya'dan SP Moskova'dan teklif alıp oraya gittim. Orada 1,5 sezonun ardından 2 Rusya Kupası ve Lig 2.liğinin ardından Dortmund'dan teklif almıştım.

Bence büyük bir sıkıntı yok ancak 3.lig takımıyla 3.sezonumun ardından Bundesliga 10.luğu ve Almanya Kupası finalisti olarak görevden ayrıldığımda yaklaşık 1 sezon teklif alamamıştım.

Dennis Bergkamp
06.Nisan.2013, 02:22
Ben Pazar Ligi oyuncusu olarak, Almanya 3.Lig takımıyla başlamıştım. Bundesliga'ya çıktıktan sonra ilk sezonumun ardından görevden ayrılmıştım. Uzun bir süre işsiz kaldıktan sonra Braga ile anlaşmıştım. Braga ile işler yolunda gitmedi ve kısa bir süre sonra ayrıldım. Ayrıldıktan sonra tekrar Almanya'ya döndüm ve 2.lig takımı St Pauli ile anlaştım. ST Pauli ile Bundesliga yarışı içersindeyken Rusya'dan SP Moskova'dan teklif alıp oraya gittim. Orada 1,5 sezonun ardından 2 Rusya Kupası ve Lig 2.liğinin ardından Dortmund'dan teklif almıştım.

Bence büyük bir sıkıntı yok ancak 3.lig takımıyla 3.sezonumun ardından Bundesliga 10.luğu ve Almanya Kupası finalisti olarak görevden ayrıldığımda yaklaşık 1 sezon teklif alamamıştım.

Eğer üst lige çıkarken şampiyon değilde ikinci olarak yada play-off ile çıktıysan oluyor böyle bir şey.Oyun zekası sanırım sadece aldığımız kupalara bağlı olarak bir hesaplama yapıyor.Hiç kupa alamayınca ne kadar 3 lig yükselsende başarın yokmuş gibi algılıyor.

MyLifer
26.Mayıs.2013, 19:46
Fenerbahçedeyim ben de, 5 sezonda 5 ŞL, 5 Süper Kupa, 5 Dünya Klüpler Şampiyonası kısaca alınabilecek ne kadar kupa varsa istisnasız aldım. Ama hiçbir kulüpten teklif gelmedi, diğer oyunlarda 1 ŞL alınca ertesi sezon direk teklifler geliyordu, büyük takımlar sürekli td değiştiriyor, ama gelip gidenler hep aynı, Mourinho, Benitez vs. bu adamlar 4-5 kere kulüp değiştirdi. Bir sıkntı var kesinlikle.

sakary Ali
27.Mayıs.2013, 20:22
Eğer üst lige çıkarken şampiyon değilde ikinci olarak yada play-off ile çıktıysan oluyor böyle bir şey.Oyun zekası sanırım sadece aldığımız kupalara bağlı olarak bir hesaplama yapıyor.Hiç kupa alamayınca ne kadar 3 lig yükselsende başarın yokmuş gibi algılıyor.

Bence hesaplıyordur, çünkü istatistiklerde lig yükselmeyi de tutuyorlar. Zaten hemen büyük teklif beklemek hata olurdu orada.

Deus Dominus
27.Mayıs.2013, 23:24
Oyunda büyük takımlar transfer yaparken c.a./p.a.'ya bakıyorlar. Biz oyuna başlarken (menajer olarak) c.a.=100 / p.a.=200 şeklinde başlıyoruz. Benim düşüncem c.a.'nın yeterince yüksek olmayışı bu büyük kulüplerin ilgisini çekmiyor. Yıllar ilerledikçe c.a.'da yükseliyor. İlk yıl Şampiyonlar Ligi de kazansan çok büyük bir artış olmuyor şimdiki yetenekte.

120-130 c.a /p.a.'ya sahip bir forvetiniz olsa, sezonu 50 gol üzerinde tamamlasa gelip top class bir takım teklif yapar mı ona, bir düşünün?

Liderler tablosuna gelince, oyun içindeki kariyerimizle hiç bir ilgisi yok (kastettiğim takım değiştirme mevzusu, daha büyük kulüplerin bizle ilgilenmesi), tamamen Football Manager 2013 kullanıcılarının sıralandığı, oyuna biraz daha amaç, rekabet ve heyecan katma adına yapılmış güzele bir uygulama. Senin puanının düşük olmasına sebep olabilecek iki etken geliyor aklıma -ikisi de tamamen benim düşüncem, varsayımım diyelim- birincisi maçları sen oynamıyor olabilirsin, asistanına bırakıyor olabilirsin. İkincisi ve bence daha mantıklı olanı; Steam'in kapalı şekilde oynuyor olabilirsin. Offline modda kazandığın galibiyetler, kupalar etki etmeyebilir toplam kariyer puanına.

Zafonte
08.Haziran.2013, 17:09
farklı bi yorum getireyim yaşla ilgili olabilir mi?

fernando1907
08.Haziran.2013, 19:11
Ya beyler o değilde kimisi 5 yılda 4 şampiyonlar ligi almış,kimisi 6 yılda 5 final oynamış.Hatta 1 taneniz 4 yılda alınabilecek dünya üzerindeki bütün kupaları almış.Normalmisiniz la siz ? :D Nasıl beceriyosunuz bunları. Yıllardır FM oynarım ben daha Fenerbahçeyle şampiyonlar ligi aldığımı hatırlamıyorum.1 kaç UEFA kupam vardı sanırım.

MARCO
09.Haziran.2013, 23:03
Ya beyler o değilde kimisi 5 yılda 4 şampiyonlar ligi almış,kimisi 6 yılda 5 final oynamış.Hatta 1 taneniz 4 yılda alınabilecek dünya üzerindeki bütün kupaları almış.Normalmisiniz la siz ? :D Nasıl beceriyosunuz bunları. Yıllardır FM oynarım ben daha Fenerbahçeyle şampiyonlar ligi aldığımı hatırlamıyorum.1 kaç UEFA kupam vardı sanırım.
Hocam cogu macları save yapıp yenılınce tekrar yukleyıp macı yapıyorlar enınde sonunda bır macta ıstedıklerı skoru alıyorlar ne zevk alınıyorsa bende anlamıyorum

5267
09.Haziran.2013, 23:05
Hocam cogu macları save yapıp yenılınce tekrar yukleyıp macı yapıyorlar enınde sonunda bır macta ıstedıklerı skoru alıyorlar ne zevk alınıyorsa bende anlamıyorum

Hakketen ne zevk alıyorlar sonrada süper menejerim diye övünüyorlar :D

MARCO
09.Haziran.2013, 23:06
http://s1306.hizliresim.com/1b/9/nz0w7.png (http://bit.ly/c25MCx)
bu arada aynı sorun bendede var hıc teklıf gelmıyor baska takımlardan benımde canımı sıkıyor bu olay

playeray
09.Haziran.2013, 23:49
Bana ilk patch zamanlarında falan Granada'dan teklif gelmişti onun dışında hiç teklif almadım. Zaten oynadığım 3-4 kariyer hepsini toplasan 4 sezon ediyor.

serdarfb
29.Haziran.2013, 01:55
Takımların menejerlik teklifi olayi çok garip oyuna işsiz başlayıp dortmund menejeri kovulunca iş başvurusunda bulundum kabul ettiler daha dortmundun başında 2 ay geçirmişken barcelona menejiri kovuldu iş başvurusunda bulundum kabul edildi oyun baslayalı 6 ay olmadan barcelonanın menejeri oldum bu gerçekcilikten çok uzak bence bu kadar kolay olmaması gerekiyor her yeni fm serisinde işsiz başlardım ama bu kadar çabuk büyük takımları yönetemezdim bana garip geldi

kaiserkaan
29.Haziran.2013, 12:29
Takımların menejerlik teklifi olayi çok garip oyuna işsiz başlayıp dortmund menejeri kovulunca iş başvurusunda bulundum kabul ettiler daha dortmundun başında 2 ay geçirmişken barcelona menejiri kovuldu iş başvurusunda bulundum kabul edildi oyun baslayalı 6 ay olmadan barcelonanın menejeri oldum bu gerçekcilikten çok uzak bence bu kadar kolay olmaması gerekiyor her yeni fm serisinde işsiz başlardım ama bu kadar çabuk büyük takımları yönetemezdim bana garip geldi

oyuna baslarken geçmiş tecrübe ayarın sebebiyle

VatKenAyDu
29.Haziran.2013, 13:11
Tecrübeyi kötü futbolcu yapmıştım,TR U-19 takımındayken Southampton,Almanya'nın orta sıralar takımı,Kayserispor gibi kulüplerden teklif geldi,ben Southampton'u seçtim.AC Milan,Dortmund,B.Münih gibi takımlar benle ilgilenmedi.Ankaragücü kariyerimde profesyonel futbolcu yaptım,2. sezonumda Valencia,A.Madrid,Schalke tarzı liglerinin kaliteli takımlarından teklif geldi.Yaşım da 25 yaptım.Taktik anlayışım 4-3-3 diye gözüküyor.Biraz da şans işi.

Bulstrap87
29.Haziran.2013, 13:46
peki kendi profilimizdeki oyun tarzı ve diziliş gibi seyler neye göre degisiyor iki sezon belirledigim taktikle oynuyorum ancak profilde 4.4.2 defansif olarak gözüküyor bunun böyle görünme sebebi nedir ben full atak oynatıyorum takımımda??

serdarfb
29.Haziran.2013, 19:52
oyuna baslarken geçmiş tecrübe ayarın sebebiyle

Bu yüzden olduğunu biliyorum zaten bu garip geliyor milli forma giymiş yaptığımda hiç menejerlik tecrübem olmadığı halde büyük takımlardan menejerlik teklifi gelmesi gerçekci degil bence.

baristayfur
30.Haziran.2013, 16:57
Menajerlerde yaş önemli bi faktördür. Sen oyunda daha 34 yaşındasın. Bunun etkisi olabileceğini düşünüyorum. Tavsiyem, her zaman 40 yaşında başlayın kariylerlere.

awurtis
05.Temmuz.2013, 11:11
Bende de aynısı..o kadar başarı elde ettim fakat şuana kadar gelen bir teklif yok..sadece gazetelerde chelsea ile ismim geçti o kadar....

verletzen
05.Temmuz.2013, 12:54
cok fazla tatile çıktığın içinde olabilir valencia kariyerimde 2018 sezonunda sanırım ligde 28 maçı asistana oynatmısım . asistanım yılın menajeri odulunu aldı :D

fernando1907
07.Temmuz.2013, 18:37
Bucasporla 2020'ye geldim 1 lig şampiyonluğu 2 türkiye kupam vardı.Yanlış hatırlamıyosam 2018'de İspanya,Almanya,İtalya ,İngiltere ve Fransa liglerini aktif ettim.Daha önce tek bizim lig aktifti.aktif ettiktten ve şampiyon olduktan sonra valla teklif yağmaya başladı.Fransa'dan aralarında PSG nin de olduğu 5-6 takımdan teklif geldi.Stoke City'den,Wolsburg'dan,Fenerbahçe'den geldi.Ben Fener'i seçtim tabii idealimdeki takımın kurtarıcısı olmak için ama PSG kariyerinin kabul edip farklı kaydettim.Fener'den sıkılırsam 2021 itibariyle Buca'dan Psg'ye geçtiğim kariyere devam edeceğim.İnanılmaz oyuncular ve inanılmaz para var.Reserve takımı Türkiye'de açık ara yapar o kadar diyim.

ozan42
07.Temmuz.2013, 19:04
Şimdi oyunda şöyle birşey var sen geçmiş itibarını otomatik yaparsan ve Dortmund gibi kaliteli oyun bazında kıtasal itibarı olan bir takımın başına geçersen senin menejerlik başlangıç itibarın haliyle büyük takımın başında olduğundan dolayı ve Bundesliga da iyi bir takım yönettiğinden dolayı itibarın seçtiği takıma göre değişiklik gösterir.Sen oyuna Dortmund la başlarsan senin oyunun başında itibarın kıtasal olur.Sen oyuna Barcelona ile başlarsan senin itibarın Dünya çapında olur buna dikkat edelim ne çabuk büyük takımlardan teklif gelmeye başladı dememek için.

Peguy
08.Temmuz.2013, 03:30
Eğer istifa edip iş başvurusunda bulunursan çok büyük ihtimal istediğin yere gidersin..Ama istifa etmezsen çoğu kulüp kontratın devam ettiği için tazminat ödemek istemiyor.Denendi , onaylandı (=

nuri80
08.Temmuz.2013, 10:22

Kesinlikle katılıyorum. Türkiye ligi yine diğer liglere nazaran kolay. Mesela üç büyüklerdeki tutan taktiğini İtalya liginde ya da İngiltere'de bir dene, elinde patlıyor. Oyunun başında 5 büyük ligi açıp oynarsan, üç büyüklerle şampiyonlar ligi kazanmak imkansız, net. Kazandım diyen, ya tek lig açmıştır, ya hileli taktik kullanmıştır veyahut hile yapmıştır, ya da 2025'te kazanmıştır. Oyun 5 yıl sonra zıvanadan çıkıyor çünkü. Unutma; herkes yalan söyler.

Bu oyunu ben yapsam, taktik ekranında mesela, 4-3-3 Guardiola, 4-4-2 Ferguson, 4-3-1-2 Terim vs gibi taktikler açılmasını sağlardım. Direk tutan taktikler. Oyunun albenisi ne kadar artardı düşünebiliyor musunuz? Alex Ferguson olmak, ya da Barcelona yapısına uygun gençler yetiştirmek, sistem takımı olmak 4-2-3-1 Klopp gibi. Müthiş. Şimdi bir taktik yapıyorsun, ya oyun veriyor sana taktiği, taktik yaratma ekranından, hiçbir şeye dokunma, tutar di mi? Tutmuyor bilader! Forveti deeplying yapıyorsun, duvar olmasını istiyorsun, ama gol atamıyor. Gelen geçen yeniyor. Taktik ful doluyor, yine aynı.

VatKenAyDu
08.Temmuz.2013, 12:33
İstifa etmediğim,ve takıma yeni geldiğim halde,Chelsea'deyken Napoli ve Chelsea'dan teklif geldi.Deportivo kariyerimde istifa ettikten sonra Chelsea'den teklif geldi,ilginç bir şey.

atakan42
10.Temmuz.2013, 00:29
cok fazla tatile çıktığın içinde olabilir valencia kariyerimde 2018 sezonunda sanırım ligde 28 maçı asistana oynatmısım . asistanım yılın menajeri odulunu aldı :D

aynen o bendede oldu. :D

kaiserkaan
10.Temmuz.2013, 22:08

süpermiş ya bu :)

bende genelde 2 . sezonda 1 takım kendi gelip teklif yapıyor sonrası yok ama sonraki sezonlarda kendin başvurunca başarına göre hemen zıplıyorlar

zazanas
11.Temmuz.2013, 16:42
Arsenal ile ilk sezon 2. ikinci sezon İngilterede şampiyon oldum ve sezon biter bitmez Manu ' dan teklif aldım ama Arsenal'i yeniden yapılandırdığımdan gitmedim. Hoş Neymar 'ı Manu 'ya kaptırdım bi parça hevesim kaçtı ama başarı ile doğru orantılı gibi. Geçmişim ise milli futbolcu yasım da 60 civarı .

serdarfb
15.Temmuz.2013, 17:25
Şimdi oyunda şöyle birşey var sen geçmiş itibarını otomatik yaparsan ve Dortmund gibi kaliteli oyun bazında kıtasal itibarı olan bir takımın başına geçersen senin menejerlik başlangıç itibarın haliyle büyük takımın başında olduğundan dolayı ve Bundesliga da iyi bir takım yönettiğinden dolayı itibarın seçtiği takıma göre değişiklik gösterir.Sen oyuna Dortmund la başlarsan senin oyunun başında itibarın kıtasal olur.Sen oyuna Barcelona ile başlarsan senin itibarın Dünya çapında olur buna dikkat edelim ne çabuk büyük takımlardan teklif gelmeye başladı dememek için.

benim anlatmak istediğim şu oyuncu geçmişi milli futbolcu yaptığında milli takımda oynamış oyuncu oluyosun dortmund gibi takımlar menejeri kovulduğunda sen teklif edince teklif gönderiyolar sorunda burda Türk olup miil formayı giymiş kaç menejer büyük takımları gitti hatta hiç menejerlik deneyimi olmadan giden varmı bir fatih terim o da uefa kupasını aldı oyle gitti fiorentinaya ordanda milana ben bu durumdan bahsediyorum hiç menejerlik deneyimin yokken sadece milli futbolcusun diye dortmund gibi takıma geçmek ordanda kısa sürede barcelona geçmek bana gerçekci gelmiyor sonucta oyun tabiki gerçek olmasında fazla beklemiyorum sadece bana garip geldiğini anlatmak istedim

tosyalinl
17.Temmuz.2013, 03:43
Benim basimada yeni bir olay geldi. 2025 yilina girdim, birçok teklif aldim, ama devre arasinda Monaco sardi bana, reddediyorum, birkaç gün sonra yine geliyorlar. Fukara sümügü gibi yapistilar, en sonunda 3 kez ard arda düsünmem lazim dedim, halen kabul ediyorlar. Ara transfer bitti halen pesimdeler herifler, 1 aydir baska menejer mi bulamadinizda beni takip ediyonuz anlamadim ki :D

MrFurkangs
17.Temmuz.2013, 14:26
ben galatasray'dayım senin kadar çok şampiyonluk yaşamasamda baya teklif geldi türk milli takımıda dahil :)

bangbangstar
17.Temmuz.2013, 16:08
Yaş ve geçmiş tecrübeden olduğunu düşünmüyorum. Yaş 25 tecrübe otomatik. Dortmund'dan Arsenal' e geçtim teklif üzerine.

hamzali28
17.Temmuz.2013, 16:34
Benim basimada yeni bir olay geldi. 2025 yilina girdim, birçok teklif aldim, ama devre arasinda Monaco sardi bana, reddediyorum, birkaç gün sonra yine geliyorlar. Fukara sümügü gibi yapistilar, en sonunda 3 kez ard arda düsünmem lazim dedim, halen kabul ediyorlar. Ara transfer bitti halen pesimdeler herifler, 1 aydir baska menejer mi bulamadinizda beni takip ediyonuz anlamadim ki

Aynısını Rennes bana yapmıştı Fransızlarda bi durum var :D