PDA

View Full Version : Zevk

orhuncet
05.Nisan.2013, 15:55
Arkadaşlar ben şuanda West Ham' ı yönetiyorum ancak bu klüple alakalı bir şey değil saçma saçma şeyler oluyor mesela ben aynı gerçekte ki gibi oynamak zevk almak istiyorum ama mesela az önce oynuyorum Man City ile kupa maçı yedek ağırlıklı çıkmışlar çok değil ama yinede yedek diyelim biz onlara neyse 2 - 0 öne geçtim dk 5 daha 2 0 yaptık yani çok mutluyum sonra gitti bi tane adamımız geri pas verdi çok saçma bir gol yedim başıma ilk kez gelmiyor ama 2 - 1 oldu dedim neyse boşver sonra çok saçma bir penaltı 2-2 ardından yine saçma bir gol ve 3-2 eee ben nasıl zevk alıyım bu en basit örnek ya arkadaşlar şu hatalı paslar kalecinin çıkışları verilen saçma penaltılar ofsaytlar fauller vb. yani bıktım ben oyundan çıkıp tekrar oynamak istemiyorum maçı çünkü ne anladım o zaman fm den ama zevk alamıyorum kendimde spikerlik yaparak oynuyorum zevk almak için bazen arkadaş geliyor o yapıyor zevkli oluyor ama yeter be böyle hatalar olunca ben nasıl zevk alıyım 2d ile oynadım onada alışamam yani ama zevk alamıyorum sürekli çıkmak zorunda kalıyorum yoksa sonuncu olcam böyle giderse siz nasıl zevk alıyorsunuz onu merak ediyorum :mad::mad::mad:

Deus Dominus
05.Nisan.2013, 17:46
Futbolun içinde var o hatalar, takımın birlikte oynamaya alıştıkça, takım uyumun arttıkça hatalar en aza iniyor merak etme. Sakın çıkıp tekrar girme, oynadığın kaybettiğin maçı tekrar oynayıp kazanmaya çalışma. Asıl zevki öldüren şey o. Dünya'nın en iyileri bile gün geliyor kaybediyor, yenilmez takım mı var ki...

davidvilla
05.Nisan.2013, 17:58
Kovulana kadar devam et bence bazen kan uyuşmazlığı olur bazen de harika başlarsın. Ama kovulana kadar devam et. Mesela ben Roma ile başlamıştım Roma'yı da çok severim ama ne yapsan ne denesem tutmadı küme düşme potasına girdim, Inter'den 5 yedim ve Mart ayında kovuldum oyun tarihiyle 2 hafta sonra Lazio'dan teklif geldi ben de bunu "intikam" olarak gördüm. O da küme düşme potasındaydı. Aynı taktigimi orada yaptım öyle bir tuttu ki önce ligi 6.bitirdim ertesi sezon yeni transflerle de şampiyonlar ligine gittim 3.senemde de şampiyon oldum. Şampiyon olunca 3. sıradaki Inter'den teklif geldi yeni bir heyecan arayışıyla Inter'e gittim hemen ilk senemde şampiyon oldum İtalya milli takımı beni istedi ona gittim klüple beraber milli takım gitmemeye başladı İnter'i bıraktım. Şu anda İtalya'da efsane bir hocayım milli takımın tek sorumlusuyum :) Yani kısacası nereden nereye :)

orhuncet
05.Nisan.2013, 18:34
Bende öyle düşündüm devam edicem bende sonuna kadar bakalım nolucak teşekkürler cevaplar için . :)

azaptar
05.Nisan.2013, 22:01
FM nin 10 yılı aşkındır oyuncusuyum şunu biliyorum ki normalde favori çıkmadığın maçlarda öne geçtiysen umumiyetle abuk sabuk goller yedirterek favori takımın lehine maç motoru çalışıyor.Taktik takım uyumu elbette ehemmiyetli lakin her fm oyununda karşılaştığım bir şey benim.hele 2-0 3-0 filan olduysa mutlaka bir kendi kalene gol ya da aptalca bir geri pas ya da penaltı büyük ihtimalle oluyor.Yani bu hatalar niye hep büyük takımlara karşı oluyor tesadüf mü?Hiç sanmıyorum.

Universal
05.Nisan.2013, 22:04
Ben Fenerbahçe ile berbat başlamıştım oyuncular iplemiyordu beni Avrupa'da erkenden veda etmiştik istifa ettim sonra Sivasın başına geçtim ve ardından seri galibiyetlerle kendimi tekrar ispatladım. Bazen çekip gitmek veya kovulmak bile zevk verebiliyor.

mpaker66
06.Nisan.2013, 00:00
Ben oyundan zevk alabiliyorum. Her zaman başarılı olmak bana hiç zevk vermiyordu önceki serilerde. Bu çok iyi.

kaiserkaan
06.Nisan.2013, 14:11
başarısızlık olmadan basarının zevki olmuyor. Hep başarılı olunca oyun anlamsızlasıyor ve değeri çöple eşdeğer oluyor. Ha bu benım görüşüm tabi herkesın aldıgı zevk farklı

5267
06.Nisan.2013, 14:12
başarısızlık olmadan basarının zevki olmuyor. Hep başarılı olunca oyun anlamsızlasıyor ve değeri çöple eşdeğer oluyor. Ha bu benım görüşüm tabi herkesın aldıgı zevk farklı

Katılıyorum buna +1