PDA

View Full Version : Futbol Direktörü

emremetin
09.Nisan.2013, 17:42
İyi günler arkadaşlar. Futbol Direktörüm bu güne kadar takıma hiç bir futbolcu alamadı. 3 . sezona başladım Fenerbahçe'yi yönetiyorum ilk 1.5 sene Hasan Çetinkaya vardı sonra onu gönderip Aykut Kocaman'ı aldım ama oda kimseyi getiremiyor. Önceki kariyerlerimde dünya çapında futbol direktörleride aldım onlarda hiç bir futbolcula anlaşamıyor. Yapmam gerekn özel bir şey mi acaba ?

Deus Dominus
09.Nisan.2013, 17:45
Üst menübarda Takımının yanındaki oka tıkla, personel sorumluluklarına gel. İlgili seçeneği göreceksin zaten. As takım için oyunculara teklif götürür karşısında büyük ihtimalle senin adın var. Ben bu opsiyonu futbol direktörüne veriyorum, as takıma transferi tamamlamayı ise kendi kontrolüme bırakıyorum.

emremetin
09.Nisan.2013, 17:48
Sağol birazdan denicem.

KanaKe
09.Nisan.2013, 21:38
futbol direktörleri bence tamamen hikaye bu zamana kadar bende faydasini görmedim birde dünya kadar para veriyoruz :) artik futbol direktörü varsa takimda derhal kovuyorum

playeray
10.Nisan.2013, 00:01
Benim futbol direktörüm Nacer Chadli ve Didac Vila'yı getirmişti ikisi de çok iyi oynadılar.

martymcfly
10.Nisan.2013, 00:12
Ben Cantona'yı almıştım 9k maaş alıyordu aylık sıkıntı olmuyordu.
Onu da sevdiğimden almıştım zaten yoksa direktörün pek bir numarası yok geliştirme listesine koyduklarıma takım bulması güzel tabi.

Universal
10.Nisan.2013, 12:05
Ben çok fazla oyuncu aldırıyorum istediğim bir oyuncu var ise hedefe ekliyorum oda benim için uğraşıyor.

Bonzi
10.Nisan.2013, 15:02
Benim direktör takıma oyuncu bulup, imzayı attırma konusunda işini layıkı ile yapıyor ama oyuncumu satarken/kiraya verirken sinir ediyor beni. Satılığa/kiralığa çıkardığım oyuncular için gelen tekliflerde ya da durup dururken oyuncularıma teklif(ler) yapıldığında, gelen teklif şartları ne olursa olsun bodoslama kabul edip karşıdaki kulüp ile oyuncumun pazarlığa geçmesini sağlıyor. Bu da ister istemez, 10 milyondan satılığa çıkardığım oyuncunun 3 milyondan satılması gibi değerinden ucuza gitmesine yol açıyor.

Direktörüme ait sorumluluk ayarlarım aşağıda. Oyuncu satarken (ya da kiraya verirken) kim gidecek, kaçtan gidecek ben karar vereyim istiyorum. Bunun için direktörü aradan çıkartıp karşı kulübün direkt olarak benimle muhatap olmasını nasıl sağlayabilirim?

http://i1275.photobucket.com/albums/y441/zehrisefa/FM/Personel_zps4241bc0e.png:original

emremetin
10.Nisan.2013, 18:49
Ayarları yaptım transfer sezonunu bekliyorum.

serorio
16.Nisan.2013, 02:23
@ bonzi

minimum değeri otomatik yapma, belirli bir miktar koy altına inemesin.

serorio
16.Nisan.2013, 02:24
böylece oyuncunu belli miktardan aşağıya satamaz