PDA

View Full Version : Pas Dağıtan Stoper

muratzihni
11.Nisan.2013, 14:36
Arkadaşlar Bucaspor'u yönetiyorum. Taktiğim gereği Pas Dağıtan Stoperler ile oynuyorum. Ucuza alabileceğim futbolcu önerebilir misiniz? (2014-2015 sezonuna başlayacağım.)

himone
11.Nisan.2013, 14:43
Ben ucuza pas dağıtan stoper bulamadım. FB ile oynuyorum, benim takıma alacağım stoperlerden en dandiği 15 milyon civarı oluyor. Ama çok ta önemli değil, 2 stoperin önüne oyun kurucu orta saha koyarsan ve stoperlerine kısa pas verdirirsien normal defans ta işini görür. Ben aynen o şekilde oynuyorum.

muratzihni
11.Nisan.2013, 14:51
Ben ucuza pas dağıtan stoper bulamadım. FB ile oynuyorum, benim takıma alacağım stoperlerden en dandiği 15 milyon civarı oluyor. Ama çok ta önemli değil, 2 stoperin önüne oyun kurucu orta saha koyarsan ve stoperlerine kısa pas verdirirsien normal defans ta işini görür. Ben aynen o şekilde oynuyorum.

Rafael Toloi var da bütçem yetmez ona. Thiago Heleno da sözleşme de kitliyor.

BaGa TaRKaN
11.Nisan.2013, 15:41
Şuanda Granada'da Oynayan İnigo Lopez Var La liga Gibi Bir Ligde Döktürüyor Kendisi :)

himone
11.Nisan.2013, 15:41
Rafael Toloi var da bütçem yetmez ona. Thiago Heleno da sözleşme de kitliyor.

Yine benim dediğim gibi bütçe sıkıntısı, oyuncular pahalı. Benim asıl sıkıntım kimseyi ikna edememem, gayet iyi bütçem de var aslında. Neredeyse hiçbir oyuncuyu ikna edemiyorum, gurbetçilerin hiçbiri zaten gelmiyor. Aynı şekilde büyük liglerde orta sıradaki adamları da getiremiyorum. Mesela bir arkadaş İsco'yu almış ilk senesinde. Ben, transfer listesinde ve kimse ilgilenmiyor olmasına rağmen teklif bile yapamıyorum, aynı şekilde Belhanda. Küme düşen takımların yıldız oyuncuları bile gelmiyor. O yüzden sadece regenlere yöneliyorum ama oyun bu şekilde çok sıkıcı oluyor, yıllardır Türkiye'de aynı oyun tarzı. O yüzden kariyeri kapatıp yeni kariyer açıcam ya da istifa edicem bunaldım artık aynı şeyleri yapmaktan.

Deus Dominus
11.Nisan.2013, 15:45
himone, o tür durumlarla karşılaştığında oyuncunun temsilcisine bir bak. Seni sevmeyen bir adamsa eğer teklif yapamayabilirsin. Ben temsilciyi kafalıyorum önce :) Fernando Torres Bandırmaspor'a gelir mi?! Para olsa gelecekti :D

muratzihni
11.Nisan.2013, 15:54
Şuanda Granada'da Oynayan İnigo Lopez Var La liga Gibi Bir Ligde Döktürüyor Kendisi :)

İnigo Lopez değil Borja Gomez olmasın? Onu biliyorum da param yok :) Nasıl yapıcam bilmiyorum.

muratzihni
11.Nisan.2013, 15:57
himone, o tür durumlarla karşılaştığında oyuncunun temsilcisine bir bak. Seni sevmeyen bir adamsa eğer teklif yapamayabilirsin. Ben temsilciyi kafalıyorum önce :) Fernando Torres Bandırmaspor'a gelir mi?! Para olsa gelecekti :D

Bucaspor'la şampiyon oldum ve Torres şu an satılık ve kiralıklar listesinde. Kiralasam gelir mi acaba?

serwan
11.Nisan.2013, 16:03
stefan strandberg

muratzihni
11.Nisan.2013, 16:06
stefan strandberg

Teşekkür ederim. Teklifimi ilettim hemen. =))

himone
11.Nisan.2013, 16:32

Hocam benim ne işim olur Belhanda'nın İsco'nun temsilcileriyle niye sevmesinler beni. 1 değil 2 değil hiçbir yıldız oyuncu yanaşmıyor, bu kadar mı itici bir adamım? :). ligde 3 yıl üst üste şampiyon oldum 4. yılda da Şubat ayında 10 puan öndeyim, şampiyonlar liginde 2 çeyrek final 2 2. tur var. Takım başarısız olsa anlarım öyle bir durum da yok. O tarz oyuncuları alamayınca da Avrupa'da kupa hayal oluyor, bu sene taktik değiştirip devam edicem belki başarı gelir. Vallaha 4 yılda aldığım adam akıllı 3 oyuncu var. Biri ilk senemde Fierro, biri serbest kalan Kana-Biyik ve yine serbest kalan Muhammed Demir, kalanı tamamen regen. Topçu alamadığım için oyuncuları da göndermiyorum.

Neyse konu alakasız bir yere geldi, Pas Dağıtan Stoperden nerelere geldik. Bu arada 12'de pas dağıtan stoper sürüyleydi bu oyunda hint kumaşı oldu sebebi nedir? Geçen serilerde de pas dağıtan olan adamlar artık standart stoper.

Redrum
11.Nisan.2013, 17:10
Verthongen ne alemde?

muratzihni
11.Nisan.2013, 17:30
Verthongen ne alemde?

Düşler aleminde :) Param olsa kaçar mı o adam =))

darkkobal123
11.Nisan.2013, 17:30
Jonny Magallon, Diego Angelo, Agger şuanlık aklıma gelenler. Hiç olmadı Zokora bile oynar yani. :D

muratzihni
11.Nisan.2013, 17:47
Jonny Magallon, Diego Angelo, Agger şuanlık aklıma gelenler. Hiç olmadı Zokora bile oynar yani. :D

Magallon gelmek istemedi (herhalde son günlerini kasabasında geçirmek istiyor :icon_biggrin: ), Angelo kirada...

darkkobal123
11.Nisan.2013, 17:52
Magallon gelmek istemedi (herhalde son günlerini kasabasında geçirmek istiyor :icon_biggrin: ), Angelo kirada...
Pique'yi de yazacaktım ama para sıkıntı olur diye yazmadım. Agger için şansımı deneyeyim dedim, cevap vermediğine göre onda da para sıkıntısı var sanırım. :icon_biggrin:

himone
11.Nisan.2013, 17:55
Pique'yi de yazacaktım ama para sıkıntı olur diye yazmadım. Agger için şansımı deneyeyim dedim, cevap vermediğine göre onda da para sıkıntısı var sanırım. :icon_biggrin:

Buca'ya da Pique'den başka stoper yakışmaz zaten :).

darkkobal123
11.Nisan.2013, 17:59
Buca'ya da Pique'den başka stoper yakışmaz zaten :).
İleride neden olmasın. :icon_biggrin:

Deus Dominus
11.Nisan.2013, 18:10
Hocam benim ne işim olur Belhanda'nın İsco'nun temsilcileriyle niye sevmesinler beni. 1 değil 2 değil hiçbir yıldız oyuncu yanaşmıyor, bu kadar mı itici bir adamım? :). ligde 3 yıl üst üste şampiyon oldum 4. yılda da Şubat ayında 10 puan öndeyim, şampiyonlar liginde 2 çeyrek final 2 2. tur var. Takım başarısız olsa anlarım öyle bir durum da yok. O tarz oyuncuları alamayınca da Avrupa'da kupa hayal oluyor, bu sene taktik değiştirip devam edicem belki başarı gelir. Vallaha 4 yılda aldığım adam akıllı 3 oyuncu var. Biri ilk senemde Fierro, biri serbest kalan Kana-Biyik ve yine serbest kalan Muhammed Demir, kalanı tamamen regen. Topçu alamadığım için oyuncuları da göndermiyorum.

Neyse konu alakasız bir yere geldi, Pas Dağıtan Stoperden nerelere geldik. Bu arada 12'de pas dağıtan stoper sürüyleydi bu oyunda hint kumaşı oldu sebebi nedir? Geçen serilerde de pas dağıtan olan adamlar artık standart stoper.

Eee adamlar tek oyuncunun menajerliğini yapmıyorlar ki. Daha önce teklif yaptığın ama anlaşamadığın bir oyuncunun da temsilcisi olabilir, ya da kadronda bulunan bir oyuncunun da. :) Sudan sebepler buluyor onlar dislike person'a ekleyecek sen hiç merak etme :D

Murat yerli malı yurdun malı usta :) Al yerli genç bir stoper, ona passing, tezhnique çalıştır tamamdır :) Sezer Özmen'in sözleşmesini kovala, yoksa Ç.Rize kolay bırakmıyor. Mahmut Boz var fena oyuncu sayılmaz. Bursa'dan Ozan Tufan'ı alıp stoper yapabilirsin, fiziği falan stoper olmaya uygun. Eren Güngör, Barış Başdaş, Musa Nizam,.. Türk olsun çamurdan olsun :)

Ya da en güzeli Afrikalı regen kovalıcan. Ne azmanlar çıkıyor çerez parasına :D Kaizer Chiefs, ASEC, ES Tunis gibi takımlardan harika oyuncular çıkıyor.

himone
11.Nisan.2013, 18:43
Eee adamlar tek oyuncunun menajerliğini yapmıyorlar ki. Daha önce teklif yaptığın ama anlaşamadığın bir oyuncunun da temsilcisi olabilir, ya da kadronda bulunan bir oyuncunun da. :) Sudan sebepler buluyor onlar dislike person'a ekleyecek sen hiç merak etme :D

Murat yerli malı yurdun malı usta :) Al yerli genç bir stoper, ona passing, tezhnique çalıştır tamamdır :) Sezer Özmen'in sözleşmesini kovala, yoksa Ç.Rize kolay bırakmıyor. Mahmut Boz var fena oyuncu sayılmaz. Bursa'dan Ozan Tufan'ı alıp stoper yapabilirsin, fiziği falan stoper olmaya uygun. Eren Güngör, Barış Başdaş, Musa Nizam,.. Türk olsun çamurdan olsun :)

Ya da en güzeli Afrikalı regen kovalıcan. Ne azmanlar çıkıyor çerez parasına :D Kaizer Chiefs, ASEC, ES Tunis gibi takımlardan harika oyuncular çıkıyor.

Bak onu düşünmemiştim, olabilir ama pek ihtimal vermiyorum. Çünkü teklif yapıp ta anlaşamadığım oyuncu yok galiba. Belki benim gönderdiğim adamlardan birinin manajeridir, bakmam lazım. Kesin Baroni'yle bi alakaları vardır :D.

Abi benim şansıma Basel ve Young Boys'un altyapıdan bir sağ bek bir de stoper çıktı Türk. 2'sini toplam 1 milyon Euro'ya aldım ve harika oynuyorlar. Stoper çok iyi, pas dağıtan bile oynayabilir. Şu an takımda stoper bolluğunda adam 4 yıldız, sağ bek te Gökhan Gönül'ün profili yakalamış durumda. Ve 2'si de yeni 19 oldular.

Dennis Bergkamp
12.Nisan.2013, 06:00
Eğer pas dağıtan stoper bulamıyorsam dc'yi koyu yeşil oynayabilen dmc bakıyorum.İlk 2-3 ay biraz aksasa da sonrasında çok rahat götürüyor.

kingjack
12.Nisan.2013, 18:26
Arkadaşlar Bucaspor'u yönetiyorum. Taktiğim gereği Pas Dağıtan Stoperler ile oynuyorum. Ucuza alabileceğim futbolcu önerebilir misiniz? (2014-2015 sezonuna başlayacağım.)

rizede sezer var işini görür

5267
12.Nisan.2013, 18:28
İrahim Toroman gibi oyunculara ihtiyacın var benzerini bul seçeneği ile arayabilirsin

kingjack
12.Nisan.2013, 18:45
glasgow rangers la başladım bakalım ne olacak :icon_biggrin:

aykutbagci
12.Nisan.2013, 19:07
Efe Halil Özarslan'ı oynattın mı hiç ne durumda ki gelişimi ?

serwan
12.Nisan.2013, 19:41
İrahim Toroman gibi oyunculara ihtiyacın var benzerini bul seçeneği ile arayabilirsin

Bence dünya üzerinde ibrahim toraman gibi adama ihtîyaç duyacak takım yoktur :D

Önder HOCA
12.Nisan.2013, 22:43
hector morenoya bak satılık listesindemi 8 10 milyona düşüyor bazen en olmadı dmc den kır bitane

himone
12.Nisan.2013, 23:10
hector morenoya bak satılık listesindemi 8 10 milyona düşüyor bazen en olmadı dmc den kır bitane

Ben 25'e alamadım. Dediğin gibi bazen satılık listesine konuyor ama onda da büyüklerle kapıştığın için getirmek çok zor. Getirenler de şansa getiriyor bence.

Önder HOCA
12.Nisan.2013, 23:13
Ben 25'e alamadım. Dediğin gibi bazen satılık listesine konuyor ama onda da büyüklerle kapıştığın için getirmek çok zor. Getirenler de şansa getiriyor bence.

2. sezonda fenere rahat alabiliyorsun hocam en azından patchten önce geliyordu patchten sonra pek oynamadım açıkçası

muratzihni
13.Nisan.2013, 13:35

Agger'i denemedim bile korkudan =))

muratzihni
13.Nisan.2013, 13:36

Süper adam da işte maliyeti sıkıntılı =))

muratzihni
13.Nisan.2013, 13:37
Edu Dracena'yı aldım 350K'ya :)

mpaker66
13.Nisan.2013, 15:11
efe'yi soran arkadaş ben efe'yi oynattım, daha doğrusu oynatamadım. Sağolsun sabah akşam sakatlandı. Kiraladım ordada sakatlandı. Hep 3 ay sakatlanıyor. Standartı var. O yönden çok istikrarlı :D

himone
13.Nisan.2013, 15:34
2. sezonda fenere rahat alabiliyorsun hocam en azından patchten önce geliyordu patchten sonra pek oynamadım açıkçası

Patchten sonra bu tarz adamları getirmek gerçekten zor oldu, ya da bana denk geliyor. Fiyat konusunda her türlü hallediyorsun ama bütün büyük kulüpler aç gibi atlıyor ve bana fırsat vermiyor. Şu an oyuncu ikna etmek gerçekten çok zor. 4. senemdeyim ve Belhanda, İsco, Gaston Ramirez gibi adamların hepsi satılık listesinde ama teklif bile yapamıyorum. Başka bir arkadaş manajeri seni sevmiyordur demişti baktım ama öyle bir durum da yok. Hatta Belhanda'nın manajeri aynı zamanda Sow'un da manajeriymiş hatta adamın tek favori personeliyim ama oyuncular benim yüzüme bile bakmıyor. Aynı şekilde Ömer Toprak ve Serdar Taşçı gibi adamları da ikna edemedim. Hepsini geçtim Sercan Sararer bile bi havalarda görsen sanki Messi :).

bojan54
13.Nisan.2013, 19:27
Bende Sivok çok iyi oynuyor 7.50 ortalamayla falan..Yalnız bi ara sivok sakattı Fernandesi oynatmaya başladım orda adam 8.00in altına düşmüyor..:icon_biggrin:

aykutbagci
13.Nisan.2013, 19:28
efe'yi soran arkadaş ben efe'yi oynattım, daha doğrusu oynatamadım. Sağolsun sabah akşam sakatlandı. Kiraladım ordada sakatlandı. Hep 3 ay sakatlanıyor. Standartı var. O yönden çok istikrarlı :D

Oyun şanssızlığı olmuş veya klasik sakatlık buglarından biri sana vurmuş :)
Efe'nin potansiyelini fena yapmadık , ben 2 sezon oynattım milli takıma seçildi 2.5 milyon euro civarına çıktı fiyatı. Bayağı iyi bir adam oldu. Farklı oyunlarda oynatan varsa ne durumda merak etmiştim.

Deus Dominus
13.Nisan.2013, 19:33
Ben Efe'yi Bursaspor'a transfer olacak diye biliyordum, Buca'da kalmış. Oyunda iyi oyuncu, Süper Lig'i kaldırıyor. Pas dağıtan olarak pek verim alınamayabilir ama iyi bir limited stoper.