PDA

View Full Version : fm de istifa ettim teklif gelmiyor

20_kral_20
11.Nisan.2013, 18:55
arkadaşlar fenerbahçede 2 sene geçirdim 2 şampiyonlar ligi 2 süper lig bir türkiye kupası 2 süper kupa aldım ve sıkıldım istifa ettim m.unt ve real madrid hocaları gitmişti bende bana gelirler dedim ama gelmediler ben başvurdum ama kabul görmedi tatite gittim bana köln teklif etti sizce mantıksız değil mi nasıl büyük takımların gözüne girebilirim

2. sorun ise futbolcularım süper olmasına rağmen transfer teklifleri neden gelmiyor anlıyamadım

Deus Dominus
11.Nisan.2013, 19:14
Sen Man. Utd. başkanı olsan, iki yıllık geçmişi olan bir teknik direktörü getirir misin takımının başına?

2. için net bi'şey söyleyemem, oyuncunun popülerliği, potansiyeli, database büyüklüğü falan bir sürü etken var.

20_kral_20
11.Nisan.2013, 19:22
orası öyle ama yinede insan umuyor:icon_biggrin: adam morinhoyu parasını ödeyip takımın başına getirdi örnek sow toplam sezonda 50 gol atmıştır ama isteyen yok

Deus Dominus
11.Nisan.2013, 19:25
Ama usta o Mourinho :) Şimdi bakarsan büyük takımlar transfer yaparken c.a.'sı /p.a.'su yüksek oyuncuları transfer ediyorlar değil mi? Senin iki yıllık geçmişin sonunda iki Şampiyonlar Ligi kazanmış olsan da c.a Mourinho kadar yükselmemiştir henüz.

darkkobal123
11.Nisan.2013, 20:20
Oyunun başında ayarladığın futbolculuk kariyerin ve itibarınla da ilgisi var bu durumun.

20_kral_20
12.Nisan.2013, 20:07
benim otomatik olarak görünüyor ulusal futbolcu falan yaparsam faydası olur mu

darkkobal123
12.Nisan.2013, 20:14
Evet faydasını görürsün. Popülariten artar, teklifler yağmaya başlar. :D

himone
12.Nisan.2013, 20:22
Hocam senin taktikle kadro nasıl? İlk 2 yılında üst üste şampiyonlar ligini almak helal olsun. Ben 4. senemdeyim daha yarı final bile göremedim. Real ve Bayern hep belalım oldular.