PDA

View Full Version : Adrian Mierzejewski

Selim Atalay
17.Nisan.2013, 15:23
http://k1304.hizliresim.com/18/k/m59p7.jpg

Adrian'dan bu kadar verim alan var mı ? Trabzonspor kariyerim'de 3.sezon böyle bi verim aldım ve asist kralı oldu her dalda ( Avrupa ligi, Süperlig, Türkiye kupası ) İlk defa bu kadar verimli olduğuna şahit oldum.

KanaKe
17.Nisan.2013, 19:03
takim oturduysa normal.. 3. sezon ve sonrasinda takimdaki en kötü oyuncum 7.50 7.60 ortalamayla oynuyor..

Selim Atalay
17.Nisan.2013, 20:50
takim oturduysa normal.. 3. sezon ve sonrasinda takimdaki en kötü oyuncum 7.50 7.60 ortalamayla oynuyor..

Ortalamayı söylemiyorum ki asisti söylüyorum. En kötü oyuncun 50 asist yapıyorsa ne mutlu sana :)

sentugo
17.Nisan.2013, 21:24
Korner ve Frikikleri de kullandırırsan maksimum bu sonuç olur diye düşünüyorum. 50 asist demek ne demek ya. Ben daha 50 asist yaptıramadım kimseye. O sezonda kaç gol oldu ki ?

KanaKe
17.Nisan.2013, 21:33
Ortalamayı söylemiyorum ki asisti söylüyorum. En kötü oyuncun 50 asist yapıyorsa ne mutlu sana :)
sonradan farkettim ben asist oranini.. sentugo'nun dedigi gibi korner ve frikikleri kullaniyorsa normal sayilabilir.. özel korner taktigin felan mi var

Bordo61Mavi
18.Nisan.2013, 04:27
Fiziksel olarak kotu olmasina ragmen cok iyi isler cikartiyor Adrian, iyi fiyatlara satilmasina engel oluyor fizik durumu.

Selim Atalay
18.Nisan.2013, 10:26
Korner ve Frikikleri de kullandırırsan maksimum bu sonuç olur diye düşünüyorum. 50 asist demek ne demek ya. Ben daha 50 asist yaptıramadım kimseye. O sezonda kaç gol oldu ki ?

Toplam 85 gol attık. Adrian gol atmaktan çok asist yapan birisi olması işimi kolaylaştırdı. Korner ve Serbest vuruşlar o ile Soner arası değişiyor.

sonradan farkettim ben asist oranini.. sentugo'nun dedigi gibi korner ve frikikleri kullaniyorsa normal sayilabilir.. özel korner taktigin felan mi var

Taktik yaparken korner ayarlarınıda ayarlamıştım.

Fiziksel olarak kotu olmasina ragmen cok iyi isler cikartiyor Adrian, iyi fiyatlara satilmasina engel oluyor fizik durumu.

Adrian iyi fiyata satılır. Sadece biraz form tutması yeter.

ozan42
20.Nisan.2013, 09:02
Tebrik ederim çok iyi verim almışsın birçok kişi atıp tutar sen bakma mıllete kanıtlarıyla gelsinler.
50 assıt ne demek yahu tebrik ederim tekrardan.Fm 13 de Beşiktaş kariyerimde en fazla asist yapan oyuncum dudu olmustu.Birçok lig maçındada oynuyamadı yani ligde sadece 22 maçta ilk 11 e girebildi 34 maçda olası bır rekor kırılabılırdı :D
http://img22.imageshack.us/img22/5893/duduux.jpg

Selim Atalay
20.Nisan.2013, 16:38
Tebrik ederim çok iyi verim almışsın birçok kişi atıp tutar sen bakma mıllete kanıtlarıyla gelsinler.
50 assıt ne demek yahu tebrik ederim tekrardan.Fm 13 de Beşiktaş kariyerimde en fazla asist yapan oyuncum dudu olmustu.Birçok lig maçındada oynuyamadı yani ligde sadece 22 maçta ilk 11 e girebildi 34 maçda olası bır rekor kırılabılırdı :D
http://img22.imageshack.us/img22/5893/duduux.jpg

Çok iyimiş az buz değil o asistler :) Adrian her alanda asist kralı olunca böyle bi sonuç çıktı ortaya :) Adrian dışında kimse o kadar asist yapamadı :) 30'u geçemedık daha :)

azaptar
23.Nisan.2013, 20:33
Hangi mevki ve rolde oynatıyorsun adrianı?