PDA

View Full Version : Penaltı

orhuncet
21.Nisan.2013, 00:56
Abi dalgamı geçiyorlar bilmiyorum ama bakın takımda en iyi penaltısı olan oyunculara kullandırıyorum abi kaçırıyorlar ya yok böyle bişey zaten belli oluyor hakem penaltıyı verdikten kısa bir süre sonra adam topun başına geçerse bilinki %90 kaçırcak yemin ediyorum çok denedim lanet olsun ya atıyorum Selçuk İnan en iyi o kullanıyor baktım ve koydum abi kaçırıyor ya 1 deil 2 deil yapma gözünü seviyim en kritik maçlarda hani 2-0 dır kaçır bişe olmaz sağlık olsun ama kritik maç yani kötüde değil kullanması öyle gözüküyor drogba hatt rick yapmak için kullandı kaçırdı selçuk full kaçırıyor ya abi ben Espanyolla oynadım Simao var bilirsiniz adam profosyonel kariyerinde penaltı kaçırmadı abi bende kaçırdı ya yuh be !

NikolaiBelinski
21.Nisan.2013, 02:00
Yeni güncelleme ile beraber başımıza gelmeye başlayan hadiselerden biri. Fenerbahçe'de Emre, Sivas'ta Erman ile oynarken sürekli penaltı kaçırdıklarına şahit oldum ve özellikleri çok yüksek bu oyuncuların. Futbolda penaltı elbet kaçar ama bu kadar sık kaçmaz, şurada Gekas ikinci penaltısını kaçırdı Akhisar'da insanlar şaşkınlıkla değerlendiriyor. Oyunda ise Erman'ın bir maçta iki penaltı kaçırdığına bile şahit oldum.

ozan42
21.Nisan.2013, 02:08
Erman'ın bir maçta iki penaltı kaçırdığına bile şahit oldum.
Aynen bende şahiti oldum bende dün şahit oldum erman 2 penaltı kacırdı ve 3 topumuzda direkten döndü piskolojim bozuldu :D

himone
21.Nisan.2013, 10:50
Benim de Kuyt kaçırıyor. Ben 4 yıl boyunca penaltıları hep Sow'a kullandırdım, 20'den fazla kullandı ama sadece 1 tane kaçırdı. Penaltı değerinden çok, soğukkanlılık ve bitiricilik değerlerine önem veriyorum ben. Mesela Semih te güzel penaltı atıyor.

orhuncet
21.Nisan.2013, 13:24
Bu sorunun hemen giderilmesi lazım penaltısı 20 olan adama kullandırıyorum ama kaçırıyor hep değil tabii en kritik maçta ben ona üzülmüyorum 1 değil 2 değil kaleciye mi kullandırcam ben penaltıyı .

martymcfly
21.Nisan.2013, 14:02
Bende de RvP kaçırıp duruyor. Btiricilik, soğuk kanlılık, penaltı 19, teknik 20 ama ısrarla penaltı kaçırıyor.

mogutcu
22.Nisan.2013, 15:33
Ben Newcastle dayım Penaltıları Yoann Gouffran atıyor. 2 sezonda toplamda 15 penaltı olmuştur. Hiç kaçırmadı.

kaiserkaan
22.Nisan.2013, 21:52
bendede penaltı sorunu var maalesef artık penaltı olsada pek heyecanlanamıyorum

ForCimbom
22.Nisan.2013, 23:02
selçuk inan onlarca penaltı kullandı bende 2-3 kereden fazla ka.çmadı çok bi anormaillik yok sanki

mogutcu
24.Nisan.2013, 12:23
Ben Newcastle dayım Penaltıları Yoann Gouffran atıyor. 2 sezonda toplamda 15 penaltı olmuştur. Hiç kaçırmadı.

Adama nazar değdirdik. Dün oynadığımda , attığı penaltıyı kaleci direğin dibinden çıkardı.:icon_wink:

LaigLeNoiR
24.Nisan.2013, 12:24
Barcelona ile oynarken Xavi ve Messi üst üste 6 penaltı kaçırdı bende :)

Redrum
24.Nisan.2013, 14:12
Penaltı çok çok farklı bir olay bence. Ben asla penaltısı en yüksek olana kullandırmam :) Keza soğukkanlılık, bitiricilik ve penaltı iyiyse kullandırayım tarzı bir mantığım da yoktur. Takımda tekniğine ve soğukkanlılığına güvendiğim, oyun tarzından anladığım adamları koyarım ve hiç penaltı kaçırmaz genellikle. Penaltı özelliğine bakıp koymayın direk. Güven veren oyuncunuzu koyun. Dengeli, sakin adamınızı koyun. Tabi biraz şut tekniği de olsun :)

orhuncet
24.Nisan.2013, 16:37
Penaltı çok çok farklı bir olay bence. Ben asla penaltısı en yüksek olana kullandırmam :) Keza soğukkanlılık, bitiricilik ve penaltı iyiyse kullandırayım tarzı bir mantığım da yoktur. Takımda tekniğine ve soğukkanlılığına güvendiğim, oyun tarzından anladığım adamları koyarım ve hiç penaltı kaçırmaz genellikle. Penaltı özelliğine bakıp koymayın direk. Güven veren oyuncunuzu koyun. Dengeli, sakin adamınızı koyun. Tabi biraz şut tekniği de olsun :)

Aslında çok doğru demişsin bide öyle deneyelim bari içimiz yanmaz bu herif çok iyi kullanıyor diye :D

himone
24.Nisan.2013, 16:43
Barcelona ile oynarken Xavi ve Messi üst üste 6 penaltı kaçırdı bende :)

Ben de o şekilde seçiyorum penaltıcıları ama üstteki arkadaşın yorumundan sonra açıklama yapmak gereksiz olur herhalde :).