PDA

View Full Version : FM 2013 Lisans Problemi

freehawk2005
24.Nisan.2013, 00:15
Arkadaslar konu baska bir bölümde acıldımı bilmiyorum ama ben göremedim,
bildiğiniz üzere almanya ve japonya milli takımlarının lisans problemi mevcut bunu giderebilmek için ne yapmamız gerekıyor,bi dosya vardı steam içerisine attıgımız ama o da işe yaramadı,yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden tesekkürler

Deus Dominus
24.Nisan.2013, 02:00
"...\steam\SteamApps\common\Football Manager 2013\data\db\1330\lnc\all"

steam nerede kuruluysa bu yolu izle. nleague.lnc dosyasını notepad veya bir benzeri metin editörüyle aç. İçindeki ilgili kısımları "0" yapıp kaydet. Yeni oyuna başladığında açık olacak bu takımlar.

freehawk2005
24.Nisan.2013, 20:50
"...\steam\SteamApps\common\Football Manager 2013\data\db\1330\lnc\all"

steam nerede kuruluysa bu yolu izle. nleague.lnc dosyasını notepad veya bir benzeri metin editörüyle aç. İçindeki ilgili kısımları "0" yapıp kaydet. Yeni oyuna başladığında açık olacak bu takımlar.

yok hocam olmadı yine, aynen uyguladım o yolu ama ne almanya nede japonya vs düzelmedi anlamadım bende neden olmuyor

freehawk2005
25.Nisan.2013, 00:52
ok şimdi oldu :) 1300 dosyasındaki fake klasörünede girip değiştirmek gerekiyormus tesekkür ederim ;)

Deus Dominus
25.Nisan.2013, 14:45
Aynı şekilde bu iki dosyayı (fake.lnc ve nleague.lnc) silmek de aynı etkiyi yapıyor aklınızda bulunsun. Oluşacak tek sorun sanırım uzakdoğu takımlarının isimleri orjinal haline dönüşecek olması :)