PDA

View Full Version : Deplasman

dedekorkut
24.Nisan.2013, 15:40
arkadaslar kendi evınızde ruya gibi oynarken deplasmanda kesınlıkle cok dandık oynurosunuz ya sansa kazanılıyor yada fark yenıyor ozellıkle su soruyu sormak ıstıyorum deplasmanda DORTMUND ve BAYERNI yenebılen varmı :D

himone
24.Nisan.2013, 16:46
Dortmund'u FB ile içerde dışarda yenmiştim 2. turda. Bayernle 2 kere eşleştim 1 kere 5 attılar, 1 kere de 3 attılar. FM 13'te en çok korktuğum takımdır. İlk senelerde mümkünse gelmesinler hayvani oynuyorlar be yaa!

xxvolkan09xx
24.Nisan.2013, 22:20
ayni sorunu bende yasiyorum FB ile oynuyorum hangi deplasman olursa olsun ya berabere kaliyorum yada kaybediyorum

FurkanKnmaz
25.Nisan.2013, 01:35
Ben şampiyonlar ligi çeyrek finalinde yenmiştim.Newcastle ile 5-2 Dortmund'u takım uyumu çok önem gösteriyor deplasmanda ama yine çok zor gol bulmak :D

bhll
25.Nisan.2013, 11:23
Şuan chelsea ile kariyer açtım, bu takıma rağmen deplasmanlarda defansif bir diziliş 4-1-4-1 ve katı-kontra oynuyorum korkudan:D açık oynarsam yeniliyorum böle yaparak ite kaka yenebiliyorum:D

Deus Dominus
25.Nisan.2013, 14:22
Maç hazırlığının büyük faydasını görüyorum ben deplasmanlarda. Kendi gücüme denk olanlara hücum çalışırken bende güçlü ya da benden zayıflara defans çalışıyorum. Bazen kazanamasam da kolay kolay kaybetmiyorum.

mogutcu
25.Nisan.2013, 14:46
Ben de zor pozisyon bulacağımı düşündüğü deplasmanlara , "attacking set pieces" çalıştırıyorum antreman kısmında da maçtan 2 gün önce felan daha fazla maç antremanı kısmına yükleniyorum. Bu şekilde korner veya serbest vuruş golleri ile bayağı puan almışlığım var.

thsndrn
25.Nisan.2013, 15:03
Robben varken mümkün değil bayerne karşı kazanmak. Adam yürüyerek geçiyo tüm sahayı oyuncular karşılamaya tenezzül bile etmiyo.

MelihTrezeguet
25.Nisan.2013, 15:16
merhaba arkadaslar, son yazilan mesajdan yola cikarak belki sizin de bildiginiz bi tuyo vermek istiyorum. Robben, ribery vs. gibi hizli, dripling yapabilen kanat oyuncularina onlem olarak onu karsilayacak bek oyuncusu ile markaj altina alabilirsiniz. Eger cok etkili bir rakiple karsi karsiyaysaniz sIkI markaj kutusunu da isaretlemenizi oneririm.

Deus Dominus
25.Nisan.2013, 15:27
Robben solak, oyun karşısında sağ ayaklı ve güçlü birini oynatmak lazım.

Mamadou
25.Nisan.2013, 16:00
Deplasmanda büyük takımlara karşı 4-1-4-1 dizilişi iyi gidiyor. DMC kullanmadan büyük takımlarla baş etmek çok zor.

Gncl1905
25.Nisan.2013, 16:17
İşin taktikle falan alakası yok bence. Oyun öyle ayarlanmış. Ev sahibi takıma tölerans var. Evimde pozisyon vermeden demeyelim ama kendi bulduklarıma nazaran çok az pozisyon vererek, üstün oyunla 2-0, 3-0, 3-1 Real, Barça, Bayern kim olursa olsun yeniyorum. Sorun deplasmanda başlıyor. Arkadaş ne yaparsam yapayım üstün oynayamıyorum deplasmanda. Evimde Real'e karşı 3-0 kazanıp deplasmanda 5-1 yenilerek tur verdim :) Golümü de zaten duran toptan mı ne bulmuştum pozisyonum yok desem yeridir. Bir değil iki değil her eleme turu ŞL'de böyle. 13.3.3'de daha yarı final göremedim bu yüzden.

Deus Dominus
25.Nisan.2013, 16:41
Eee iç sahanın bir avantajı olacak illaki :) Taraftar baskısını kaldıramıyor galiba seninkiler.

urwrdskkn
25.Nisan.2013, 17:44
Ben Deplasmanda Hazırlık Maçında Bayern İle Oynadım 5-2 Kazandım