PDA

View Full Version : Genç Takım Kaleci Antrenörü Sorunu

mustiUA
28.Nisan.2013, 19:38
Genç takıma hangi kaleci antrenörünü getirirsem getireyim 2,5 yıldızı geçmiyor. Sıkıntı nerede arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?

himone
28.Nisan.2013, 20:39
Gençlerle çalışma özelliği, adaptasyon gibi özellikler çok etkili oluyor. Kaleci antrenörlüğü, ddm denillen mental özellikler çok iyi olsa da ilk başta saydığım özellikler çok önemli. Özellikle adaptasyon özelliği düşükse ilk başta yıdızı az olur, sonradan artar. Ama o özellikleri de iyi diyorsan artık diyecek birşey yok.

Ama ben hiç gerek duymuyorum, as takım kaleci antrenörleri zaten altyapıyla çalışıyor.

mustiUA
28.Nisan.2013, 20:42
bende öyle yapıyorum ama a takımı 5 yıldızla çalıştıran kaleci genç takımı 2.5la çalıştırıyor. gençler çalışması 14 gerçi ama gittim 18 olan hoca buldum o da 2.5 anlamadım valla adaptasyondan mı bilmiyorum bi de ona bakmak lazım

Gncl1905
28.Nisan.2013, 20:51
Genç kadronda kaleci yoksa 2.5 yıldızda kalıyor kimi getirirsen getir. Genç kadronda kaleci var da durum böyleyse bilemeyeceğim.

himone
28.Nisan.2013, 20:55
Genç kadronda kaleci yoksa 2.5 yıldızda kalıyor kimi getirirsen getir. Genç kadronda kaleci var da durum böyleyse bilemeyeceğim.

Ben de tam bunu diyecektim, kaleci yoksa yıldız az olur. 3-5 tane kaleci koy yıldızlar gelir.

mustiUA
29.Nisan.2013, 00:38
@Gncl1905; himone

teşekkür ederim bu dediğiniz nedenden olmalı genç takımda kaleci var ama genç kontratlı değil a takımla alıyor antrenmanı bundandır o zaman