PDA

View Full Version : Aykut Kocaman Mantığı

Mete07
30.Nisan.2013, 20:19
Arkadaşlar Moussa Sow'u ML-AML mevkisine nasıl monta edeblirim ? Antrenmanlar icin ne yapmalıyım ?

serorio
30.Nisan.2013, 20:20
Pozisyon antremanı verip, o mevkide sürekli oynatırsan gelişecektir.

himone
30.Nisan.2013, 20:45
Arkadaşlar Moussa Sow'u ML-AML mevkisine nasıl monta edeblirim ? Antrenmanlar icin ne yapmalıyım ?

Sakın öyle birşey deneme, adamın drbbling özelliği iyi olmadığı için hiçbirşeye yaramaz. Onun yerine geçen sene çıkan Grid taktiğinde solda oynatabilirsin. Zaten şu an takım o şekilde oynuyor. Eğer sol açık oynatmaya çalışırsan yazık edersin adama. Forvet oynarken senede 40 gol sözü var Sow'un.

mustinho03
30.Nisan.2013, 23:45
sakin sow ml veya aml oynatma arkadasin dedigi gibi dribbling özelligi kötü adama yazik edersin

Universal
02.Mayıs.2013, 00:55
Abi Sow'dan soğursun top süremiyor. Beceremiyor oyuna çok kötü yansıtılmış bu oran. O nedenle Sow - Webo çift forvet yap veya başka alternatif düşün.

ozan42
02.Mayıs.2013, 01:34
Sowun zaten gerçektede top sürme becerisi yokki oyuna gayet iyi yanstılmış bence.Sow tam bir forvet onu kanatta oynatmak mantıksız olur.Kanata daha çok top sürme becerisi iyi olan oyuncular bul derim.

KanaKe
02.Mayıs.2013, 03:37
Sowun zaten gerçektede top sürme becerisi yokki oyuna gayet iyi yanstılmış bence.Sow tam bir forvet onu kanatta oynatmak mantıksız olur.Kanata daha çok top sürme becerisi iyi olan oyuncular bul derim.
top sürme becerisi belki ronaldo kadar yokturda 9 alacak kadarda kötü degil en azindan 12-13 olmaliydi.. öyle savunma oyuncularini ipe dizipte cizgiye inecek tipte bir oyuncu degil ama gayet iyi tasiyor topu ileriye..

bhll
02.Mayıs.2013, 16:00
Bende o mantıkla oynamak istedim ama solda sow eriyor=) forvete koy kimi zaman komple forvet kimi zaman fırsatçı golcü oynatıyorum iyi tepkiler alıyorum=)

RasAnt
02.Mayıs.2013, 16:18
AML de gayet iyi oynuyor dene özellikle inside forward olarak,forvete koy Weboyu diğer kanat Kuyt leblebi gibi gol atıyorlar. Inside forward ceza sahası içinde çok bulunuyor ve Sowun bitiriciliği 18 affetmiyor,illa top sürmesine gerek yok.