PDA

View Full Version : Serbest vuruş problemi hk.

bozoo1903
01.Mayıs.2013, 17:36
Merhaba,

Serbest vuruşlarda rakibimin önemi yok 2 maçta 1 gol yiyorum ve sürekli tam gölü bulup öne geçeceğim derken oluyor. Bu sorunum için oyunda verebileceğim bir taktik var mıdır?

Saygılarımla.

UgurcanOrhan
01.Mayıs.2013, 17:46
Valla bende boyle saptama yapilicak gibi bi sey olmadi ama antremandan mac oncesi gunune duran top savunmasi dicem de o da bildigim kadariyla orta acilan frikiklerde ve kornerlerde ise yariyan bi sey.. Yine de bi deneyin derim. Acaba son surum mu degil oyunun ben bi sezonda 3 ya da 4 tane yedim sanirim

Deus Dominus
01.Mayıs.2013, 19:45
ön-arka direğe oyuncu koy :) Çok ciddiyim, ya beklerini, ya da kanatlarını direklere yerleştir.

Lucas Neill
01.Mayıs.2013, 20:45
Beyler serbest vuruslarda ya da kornerlerde alan savunmasi uygulayabiliyo muyuz?

bozoo1903
01.Mayıs.2013, 22:42
Dostlar,

Takım değiştirdim ve durum devam ediyor. Ceza sahasının hemen önünde faul oluyor. Topa vuran oyuncular en fazla 22 yaşında olsun, Gökay İravul, Berkay Özvutan gibi oyuncular. Hiç sekmiyor hepsi gol oluyor, kaleciyi değiştirdim yeni takımda yine devam ediyor.

@Deus; çare olmadı önerin.

Ayrıca şuna da dikkat ettim; basın toplantısında "şaibeli bir gol yediniz. Düşünceleriniz?" dediklerinde Hep "Evet şaibeli, hakem hatasıdır" dediğimde "TFF uyarı vermedi, TV'den izlendiğinde yanlış bir karardır" diye olaylar devam ediyor.

Yeni takımda taktiğimi de değiştirdim lâkin mağduriyetim devam ediyor. :)

serorio
02.Mayıs.2013, 18:40
ön-arka direğe oyuncu koy :) Çok ciddiyim, ya beklerini, ya da kanatlarını direklere yerleştir.

ya öyle denedim ben artık illallah edip, o zaman da adam kaleye frikik atcak olsa kenarlarda adamlar. kalecinin hamleleri kısıtlanıyor o daha kötü.

himone
02.Mayıs.2013, 18:54
Garip bir sorun olmuş. Ben FB ile 4. sezonu bitirdim, genellikle senede en fazla 3 veya 4 gol yedim frikikten. Sociedadla 1 sezon oynadım ve yanlış hatırlamıyorsam frikik golü yemedim akisne 5 tane falan attım. Kendin duran top sihirbazından bütün uzun oyuncuları baraja koymadyı denedin mi. Bir de acaba kalecinin kötü baraj kurdurması gibi bir durum mu var acaba?

bozoo1903
07.Mayıs.2013, 21:39
Kayıtlı oyunu sildim :) ilginize teşekkürler.

cmyksl55
08.Mayıs.2013, 17:50
frikikten sezon boyu en fazla 2 veya 3 gol yiyorum. frikik özelliği 20 olan oyuncularım da en fazla 2 veya 3 tane gol atıyor. frikikten gol olmaması hoşuma gitmiyor açıkçası. 20 olup da hulk frikik golü atamıyor normalde en az 7-8 tane atmalı bence.