PDA

View Full Version : Şampiyonlar liginde man city ve juve

equinox_cs
08.Mayıs.2013, 05:29
bu iki takım, açtığım 2 farklı kariyerde de her sene en aşağı yarı finaldeler. büyük çoğunlukla ya ikisi ya da ikisinden biri final oynuyor (istisnasız her sene) bu bende olan rastlantı mıdır ?

himone
08.Mayıs.2013, 08:55
City bende de finale çıkıp kupayı alıyor ama Juve'nin yarı finale çıktığı bile nadir oluyor. Abi sonuçta City'nin çok iyi bir kadrosu var ve her oyuna çok büyük transferlerle başlıyorlar. Benim FB kariyerimde Falcao ve Hamsik'i aldılar. Benim oyunumda neredeyse her sene Bayern, Barca ve Real yarı final oynuyor. Sana öyle denk gelmiş.

YakoRYV
08.Mayıs.2013, 22:24
juventus'u bilmiyorum da city'in oralarda olması çok normal değil mi?
himone'un dediği gibi finansal gücü sayesinde o kadrolarına + süper yıldızlar da alıyorlar...

equinox_cs
09.Mayıs.2013, 02:17
tabi ki iyi takımlar fakat benim açtığım iki kariyerde de man city sürekli son 4 te fakat barça real de iyi kadrolara rağmen nadir son 4 te kalıyorlar şaşırdığım bi durum açıkçası

rammstein7
11.Mayıs.2013, 12:57
yıl 2023 man city uefa kupasında gruplarda :) arsenal manchester cıty ve manchester united bu 3lü ingiltere liginde dönusumlu 1. oluyor.

The Special One
12.Mayıs.2013, 16:42
mancester city eski serilerde de böyleydi galiba fm parayla başarının garanti olduğunu düşünüyo

Önder HOCA
12.Mayıs.2013, 17:01
ben en çok tottenhamdan çektim :D defoe ve bale nin yanına birde doumbia yı alıp iyice kontra atak takımı oluyorlardı