PDA

View Full Version : Teknik Direktör

hallederizBJK
11.Mayıs.2013, 17:03
Arkadaşlar oyunda dikkatimi iki şey çekti 1.süper lige çıkan takımlar teknik direktörünü hiç değiştirmiyor gerçek hayatta bu böyle değil örneğin bugün daha Erciyesspor Osman Özköylü ile yollarını ayırdı. İkinciside Aykut Kocaman vb. teknik direktörler kovulunca hep kariyeri düşük hocalar göreve geliyor. Gerçekte Fb müthiş teknik direktörlerle anılıyor....

playeray
11.Mayıs.2013, 17:23
bende de aykut kocaman kovuldu yerine ertuğrul sağlam, hector cuper falan düşünülüyor. aynen daha büyük adamların düşünülmesi lazım

sakary Ali
11.Mayıs.2013, 17:58
Aslında oyunun tüm liglerinde teknik direktör transferi sorunlu. Genelde saçma sapan işler oluyor. Bir takım hocasını gönderiyor arkadan 4-5 takım sırayla birbirlerinin hocalarını alıyorlar.

Hugo
11.Mayıs.2013, 18:06
fm12'de villas-boas manisaspor'a gelirdi :)

mustinho03
11.Mayıs.2013, 21:03
Aslında oyunun tüm liglerinde teknik direktör transferi sorunlu. Genelde saçma sapan işler oluyor. Bir takım hocasını gönderiyor arkadan 4-5 takım sırayla birbirlerinin hocalarını alıyorlar.

Aynen benim kariyerde Gençlerbirliği basina senol günes Gaziantep basina fatih terim Sivasspor basina nurullah sağlam ibb basina prosinecki tabi ki Trabzonspor basina ertugrul saglam bunlar 1 haftanin icinde oldu

YakoRYV
12.Mayıs.2013, 03:22
prosinecki, şota gibi elemanlar genelde geziyor yurt içinde ama fener ve galatasarayın ben almadığım sürece t.direktörünün kovulduğuna hiç şahit olmadım bu seride. yalnızca samet aybaba kovuluyor.

Ama süper lige çıkan takımlar olayına hiç dikkat etmemiştim... enteresan.

playeray
12.Mayıs.2013, 16:37
fenerbahçenin başına hector cuper geçti. ordusporun td kim olacak haberinde ise "orduspor bernd schuster'e şok bir teklif yapmaya hazırlanıyor" yazısı gördüm :D dedim oha. ama sonra ertuğrul sağlam geldi orduya.

brtcne
14.Mayıs.2013, 02:30
dayı siz neden bahsediyonuz, şenol güneş barca'ya gitti bende :)

KadirGok
14.Mayıs.2013, 13:25
Bende en sona Fatih Terim Manchester United'e , Şenol Güneş Liverpool gitmişti. :D :D