PDA

View Full Version : Fm 2013 Bıktıran Pas Hataları

STAHL
14.Mayıs.2013, 18:11
yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

kendim bi dünya taktik yaptım sizlerin paylaştığı taktikleri denedim
arkadaşlarımdan aldım denedim ama neilahi hikmetse hiç bi şekilde başarılı olamadım özellikle de
pas olayı adam topu alıyo(benim oyuncum) bekliyo bekliyo rakip geliyo ayağından topu alıyo yada
resmen rakip oyuncuya pas veriyorlar..
hani diyorum takım otursun bekliyeyim kardeşim hep mağlup hep mağlup..
unutmadan enteresan olan bişey daha adamlarımın en kötüsü 6.5 7.0 .7.5 ile oynuyo olmaları

5267
14.Mayıs.2013, 18:20
Yaratıcılığı azaltırsan pas hataları azalır.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=113730 buraya bak.

Gncl1905
14.Mayıs.2013, 18:25
İki üç taktik denedim, bende de öyle bir problem var. Defansta rakibe pas atmaya bayılıyor benimkiler. Özellikle ŞL'de. Her maç bu tip gol yiyorum neredeyse. 1-0 geriden başlıyorum desem yeridir.

STAHL
14.Mayıs.2013, 18:31
deneyelim onuda üstadım belki çare olur fakat aynı olay ofansif ortasaha oyuncusu için nasıl olacak misal teknik 18 falan pas 16 bu adamın da yaratıcılığı düşürülmez heralde ..

playeray
14.Mayıs.2013, 19:30
Daha disiplinli seçeneğini kullan. Tempo seçeneğini ortada tut. Kontrol-Dengeli oyna. Orta seviyeli takımlarda güzel gidiyor

STAHL
14.Mayıs.2013, 22:33
bütün önerilerinizi denicem arkadaşlar inş hallederim

zeck17
14.Mayıs.2013, 22:37
Biraz önce kendi oyuncum takım arkadaşına kayarak topu uzaklaştırdı rakip için pozisyon yarattı..

STAHL
15.Mayıs.2013, 12:42
Biraz önce kendi oyuncum takım arkadaşına kayarak topu uzaklaştırdı rakip için pozisyon yarattı..

o olay bende de çok oluyo bide futbolcular topu ayağına alıyo bekliyoda bekliyo pas atmak için

mustinho03
15.Mayıs.2013, 13:13
o olay bende de çok oluyo bide futbolcular topu ayağına alıyo bekliyoda bekliyo pas atmak için

Zaman gecirmeyi düsür

gokhanyilmaz23
17.Mayıs.2013, 18:30
Bu birazda antrenman ve taktik disiplini ile ilgili arkadaşlar. sahanızın boyutlarına, kadronuzdaki oyuncuların pozisyon ve bireysek becerilerine göre bir-iki taktik uydurup istikrarlı bir şekilde takımı oynatmalı, rakibe göre maç öncesi antrenmanları yaptırmalı ve hücum-orta saha-defans antrenmanlarını rotasyonlu bir şekilde takıma ezberletmelisiniz. sonuç biraz bocaladıktan sonra gelecektir merak etme.

Her zaman söylerim, kim elindeki oyuncuya göre taktik yapar ve antrenmanı disiplinli bir şekilde takip eder ise belirli bir zaman sonra elindeki kadro ne olursa olsun dünyanın en iyi taktiği oluyor bu oyunda.