PDA

View Full Version : Bunca zaman boşuna mı uğraştık? (Birisi açıklasın)

muratzihni
17.Mayıs.2013, 03:13
Oyundan önce forumda aklıma takılan bir yorum vardı.Taktiklerle bu kadar uğraştığımız için başarı gelmiyor, hiç uğraşmayanlar daha fazla başarı kazanıyor diye... Bu düşünce ile İsveç ligi tarihi ile başlayarak Fenerbahçe'yi aldım. Sadece 4-5-1 olan taktiği klasik 4-4-2'ye çevirdim ve sadece devam tuşuna bastım. (Herhangi bir oyuncu, takım talimatı yok, sadece kornerleri düzenledim.)Gelinen noktayı ben anlamadım. Birileri aydınlatsın beni. Sonuç huzurlarınızda...

http://m1305.hizliresim.com/19/k/n4lps.jpg

goosfraba
17.Mayıs.2013, 10:42
en iyi hazır taktikle bile bu sonuçları alamadım.

bu sene bildiğimiz fiyasko.

muratzihni
17.Mayıs.2013, 11:04
en iyi hazır taktikle bile bu sonuçları alamadım.

bu sene bildiğimiz fiyasko.

2. sezona başladım. Bir kaç takviye yaptım. Bakalım neler olucak?

YakoRYV
18.Mayıs.2013, 03:23
İnsan gerçekten hayret ediyor...

Namzet
18.Mayıs.2013, 11:02
Gerçekten ilginç:)

anil luque
18.Mayıs.2013, 12:30
Benim bir arkadaşım oyunun hiç bir serisinde taktik, antrenman vs uğraşmamıştır. Bu oyunda bunun meyvelerini topladı bildiğiniz :)

Rize'yi ilk sene süper lige çıkarıp yanlış hatırlamıyorsam 3. sene Şampiyonlar ligini aldı. Save dosyasını silmediyse alır paylaşırım.

2013 gerçekten tepeden tırnağa hayal kırıklığı oldu.

goosfraba
18.Mayıs.2013, 12:39
modern taktikte ne yapsan işlemiyor zaten, kenar seslenmeleri hikaye. klasik taktikte nereyle oynasan direk sahaya yansıyor. bu anlamda geriye gitmişler.

muratzihni
18.Mayıs.2013, 13:19
İnsan gerçekten hayret ediyor...

Gerçekten ilginç:)

modern taktikte ne yapsan işlemiyor zaten, kenar seslenmeleri hikaye. klasik taktikte nereyle oynasan direk sahaya yansıyor. bu anlamda geriye gitmişler.

İnsanlar mı boşuna uğraştı yoksa Sports Interactive mi? :icon_razz:

2.sezon aldığım sonuçlar:
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=2465216#post2465216

fernando1907
19.Mayıs.2013, 13:24
Benim bir arkadaşım oyunun hiç bir serisinde taktik, antrenman vs uğraşmamıştır. Bu oyunda bunun meyvelerini topladı bildiğiniz :)

Rize'yi ilk sene süper lige çıkarıp yanlış hatırlamıyorsam 3. sene Şampiyonlar ligini aldı. Save dosyasını silmediyse alır paylaşırım.

2013 gerçekten tepeden tırnağa hayal kırıklığı oldu.
öyle birşeyin olma ihtimali yok kardeşim emin ol buna.3 sene içinde rize hangi oyuncuları transfer edebilirki şampiyonlar ligi alabilecek seviyelere gelsin.haa 10 sene dersin bir nebze olabilir.ordan burdan enterasan regenler bulur olur.ama 3 senede hilesiz hurdasız bu iş olmaz kardeşim.

goosfraba
20.Mayıs.2013, 11:13
ilk seneden çok absürt regenler çıktığı için bence olmuş olabilir.

hile hurda geride kalalı çok oldu. artık bu imkanı oyun kendisi sunuyor. :)

playeray
20.Mayıs.2013, 12:48
Bu fiyaskodan sonra seneye oyuna para vermem bu sefer de çok güzel oyun çıkarırlar deli olurum.

anil luque
20.Mayıs.2013, 12:53
öyle birşeyin olma ihtimali yok kardeşim emin ol buna.3 sene içinde rize hangi oyuncuları transfer edebilirki şampiyonlar ligi alabilecek seviyelere gelsin.haa 10 sene dersin bir nebze olabilir.ordan burdan enterasan regenler bulur olur.ama 3 senede hilesiz hurdasız bu iş olmaz kardeşim.

Save dosyasını paylaşacağım silmediyse , kontrol edersiniz :)

cmyksl55
25.Mayıs.2013, 18:49
taktiği daha tutturamayanlar varsa sebep kendilerine aittir. son güncellemelerde taktikte ilgili bir problem yok. oyuncu moralleri çok önemli yüksek tuttuğunuza emin olun. ayrıca az evvel taktik bölümünde yeni bir taktik paylaştım isteyen indirip deneyebilir. taktik ne olursa olsun tutması için belirli bir süre gerekir. taktikle ilgili bölümde zaten kadronun taktiğe uyumu kısmından taktiğe ne kadar alıştıklarını takip edebiliyorsunuz bilginize...

MAGARA_MAN
26.Mayıs.2013, 11:22
bu görüşe katılıyorum. Ben sadece ayağa pas yap ve sakin oynayı seçiyorum southampton da 7. sezonumda şampiyon oldum. hiç taktiğimi de değiştirmedim. 1 eufa 1 super kupa aldım ilk sezonlar ligde zor kalıyordum. süerkli taktik vermeye çalıştığımdan artık daha kolay ve daha keyfli :)

anil luque
28.Haziran.2013, 16:17

Buyur dostum bahsettiğim Rizespor oyunu.

http://s3.dosya.tc/server7/d1CpQj/YeniWinRARZIPar_ivi.zip.html