PDA

View Full Version : Transfer?

mustinho03
01.Haziran.2013, 16:37
Malum anzhi,monaco gibi takimlarin prestiji yüksek olmamasina ragmen yaptiklari transferleri herkez biliyor.benim sorum neden oyunda transfer bütcen yettigi halde falcao,hulk daha nicelerini transfer edemiyorsun takimi kabul etse bile oyuncu masaya bile oturmuyor...ama fußball manager oyununda parayi saydin mi adam teklifini kabul ediyor.sampiyonlar ligini kazansan bile adamlar nuh diyo peygamber demiyor.

Spe1907
01.Haziran.2013, 19:09
senelerdir bu durum böyle neden böyle yaptılar anlayamıyorum mesela cm 03/04 te paranın önemi büyüktü editörden türkiye ligindeki bi takıma çok yüksek maaş bütçeleri verince dünyanın en önemli futbolcuları bile başta ilgilenmiyor yazsa bile orda alcağının 2 katı parayı alcağını görünce geliyordu ama son serilerde bu tür şeyler yapmak imkansız ki bence önceki daha gerçekçiydi.

mustinho03
01.Haziran.2013, 19:50
senelerdir bu durum böyle neden böyle yaptılar anlayamıyorum mesela cm 03/04 te paranın önemi büyüktü editörden türkiye ligindeki bi takıma çok yüksek maaş bütçeleri verince dünyanın en önemli futbolcuları bile başta ilgilenmiyor yazsa bile orda alcağının 2 katı parayı alcağını görünce geliyordu ama son serilerde bu tür şeyler yapmak imkansız ki bence önceki daha gerçekçiydi.

Haklisin anzhi goruyoruz oyunda senelerdir eto,sneijder,drogba vs. Gelmek istemezken galatasaray gercek hayatta drogbayi sneijderi anzhi eto yu monaco falcao daha niceleri.takimi yukseltiyorsun paran yeteri kadar var gel gelelim adam alamiyorsun.gercekten cok sinir bozucu

fernando1907
05.Haziran.2013, 06:31
Krasici Fener serbest bıraktı 4 sene sonunda yanlış hatırlamıyosam.Buca'ya alayım dedim ne kadar verebileceğimi sordu.yıllık 750 bin Euro,250 bin Euro imza parası 250 bin Euro menejerine teklif ettim.Direk kapıları kapattı bi daha teklif edemedim.Ertesi gün Partizan'a yıllık 71 bin Euro evet yanlış okumadınız yetmişbir bin euroya imza attı. Home Sick mi oldu nedir :)

bhll
05.Haziran.2013, 15:13
Krasici Fener serbest bıraktı 4 sene sonunda yanlış hatırlamıyosam.Buca'ya alayım dedim ne kadar verebileceğimi sordu.yıllık 750 bin Euro,250 bin Euro imza parası 250 bin Euro menejerine teklif ettim.Direk kapıları kapattı bi daha teklif edemedim.Ertesi gün Partizan'a yıllık 71 bin Euro evet yanlış okumadınız yetmişbir bin euroya imza attı. Home Sick mi oldu nedir :)

Bu hep böyle nedense. Bende bu sezon mehmet topuzu serbest bıraktım. benden maaş talebi yalan olmasın ilk yıl aldığından 500 bin euro düşüktü. Saldım gitti sonra bursaya vergi dahil 600 bin euro ya imza attı=)

mustiUA
05.Haziran.2013, 15:51
ben 2 ya da 3 kere cl aldım galatasaray ile 5 veya 6. sezonum galiba bayadır açmıyorum o yüzden hatırlayamadım avrupa klüpler sıralamasında birinci sıradayım ama hala ergen regenler hariç kimse yüzüme bakmıyor ha gençlerden iyi para kazanıyorum ayrı konu ama 170-180 milyon euro transfer bütçem var harcayamıyorum hiç bir yıldız gelmiyor çünkü

playeray
05.Haziran.2013, 23:45
Bu hep böyle nedense. Bende bu sezon mehmet topuzu serbest bıraktım. benden maaş talebi yalan olmasın ilk yıl aldığından 500 bin euro düşüktü. Saldım gitti sonra bursaya vergi dahil 600 bin euro ya imza attı=)

normal bi şey bu. oyuncu kazandığından daha fazla kazanmak isteyecektir ve kendisine muhtaç olunduğunu düşünür. sonra serbest bırakılınca da parasız kalır ve az meblaları kabul etmek zorunda kalır.

bhll
06.Haziran.2013, 12:33
@playeray

Bu nasıl normal ki? Bana imza atmak için 3-4 milyon isteyen(yıllık) herhangi bir oyuncu (farklı oyuncular m.topuz değil) benden düşük yada daha iyi olsun yada denk olsun bir takıma daha ucuza imza atıyor.

mustiUA
06.Haziran.2013, 12:43
@playeray

Bu nasıl normal ki? Bana imza atmak için 3-4 milyon isteyen(yıllık) herhangi bir oyuncu (farklı oyuncular m.topuz değil) benden düşük yada daha iyi olsun yada denk olsun bir takıma daha ucuza imza atıyor.

o oyunun saçmalığı bence 32 yaşındaki adam hadi diyorum bende bıraksın sözleşme yenileyeyim 3,5-4 milyon istiyor 1 kuruşta inmiyor uzatmıyorum sözleşmeyi sonra bursaya gidiyor 750bin alıyor vicdansız 3.5 nere 0,75 nere benden 2 istese uzatacam sözleşmeyi :)

playeray
06.Haziran.2013, 13:31
@playeray

işte diyorum ki serbest kalan futbolcu daha önce aldığı parayı da bulamayacağı için mecburen az veren bi kulübe gidecek. futbolcunun yanlış kararıdır bu tamamen doğal. ama birine sözleşme teklifi götürdüğünüzde sizden daha az vereni kabul ediyorsa işte o saçmalık olur.

mustinho03
06.Haziran.2013, 14:30
Kim ne derse desin SI transfer olsun,veya baska konularda radikal bir degisiklik yapmazsa bu seri benim oynadigim son manager serisi olur adamlar oyunu gelistirecek yerde daha da geriye gidiyor.eskiden saatlerce oynardim simdi yüzüne bile baktigim yok oyunun.

mustiUA
06.Haziran.2013, 14:34
işte diyorum ki serbest kalan futbolcu daha önce aldığı parayı da bulamayacağı için mecburen az veren bi kulübe gidecek. futbolcunun yanlış kararıdır bu tamamen doğal. ama birine sözleşme teklifi götürdüğünüzde sizden daha az vereni kabul ediyorsa işte o saçmalık olur.

tamam o konuda haklısın bence de. ama yaşlanmış kariyerinde sona gelmiş bi oyuncunun hala kendini bulunmaz hint kumaşı sanması maaşında indirim yapmaması yapay zeka saçmalığıdır bana göre oynatmayacağım bi adam sırf hani klüple özdeşleşmiş o yüzden uzatacaktım arada 1-2 maç oynardı. yaşlanınca adamın fiyatı özelliği herşeyi düşüyor maaşında da indirime gitmesi gerek bu gerçekler ışığında

sarianet
06.Haziran.2013, 14:52
Bu senelerdir konuşulan ama çözüm getirilmeyen bi konu
Fazla yormayın kendinizi :)

mustinho03
06.Haziran.2013, 18:56
Bu senelerdir konuşulan ama çözüm getirilmeyen bi konu
Fazla yormayın kendinizi :)

Iste bu yüzden adamlar bunlar zaten oyunu alicak bir kac degisiklik yapalim diyorlar oyuju piyasaya suruyorlar ama bakalim benim gibi dusunenler azimsanamayacak kadar az olmadi icin SI mail yagmuruna tutunca degisiklik oluyor mu olmuyor mu.hersene oyun alin demesini biliyorlar.

suleymankerim
17.Temmuz.2013, 23:23
1 kere şampiyonlar şampiyonu olmakla yıldız oyuncuları çekmek mümkün değil. takım ve ülke saygıdeğerliği yüksek seviyelere geldiği zaman en iyi oyuncu bile gelebilir.

5 yıllık avrupa sıralamasında birinci olun
türkiye liginin saygınlığı 4,5 yıldız olsun bakın nasıl geliyor