PDA

View Full Version : FM13 Steam Güncelleme Bitmiyor

kayadelen
03.Haziran.2013, 04:01
Arkadaşlar bilmiyorum daha önce başınıza geldi mi ancak her yere baktım sanırım bir tek bende böyle bir sorun var.
Öncelikle bundan yaklaşık 1 hafta önce orjinal aldığım fm13'e tıkladığımda beni steama yönlendirdi ve steam aşağıdaki gibi bir kurulum gerçekleştirdi.

http://j1306.hizliresim.com/1b/3/nrbcs.jpg

bu kurulum bittikten hemen sonra yeni bir şey yüklemeye başladı. ancak bu yükleme bir ara gaza gelip bilgisayarı 11 saat açık bırakmama rağmen bir türlü bitmedi. Bunu iptal edip oyunu açmaya çalıştığımda malesef oyuna giremedim. İptal edip steam'a girdiğimde tekrar bunu yüklemeye başlıyor.

http://o1306.hizliresim.com/1b/3/nrbf5.jpg

Ne yapacağımı bilemedim yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Flawless Victory
03.Haziran.2013, 08:58
Steam'i yönetici olarak mı çalıştırdın? Yoksa normal mi?

kayadelen
03.Haziran.2013, 15:25
normal masaüstü simgesine tıkladım herhangi bir değişiklik yapmadan. pc açıldığında steam zaten otomatik kendisi açılıp yine yüklemelere başlıyor

Flawless Victory
03.Haziran.2013, 23:58
Yonetici olarak steam i açıp dene istersen. Bilgisayar acildigindakini kapat sen tekrar ac.

kayadelen
04.Haziran.2013, 03:10
denedim malesef aynı . değişen birşey yok

BaGa TaRKaN
04.Haziran.2013, 15:04
İş Yerinden Falan mı Giriyorsun İnternete ?

Çünkü Bazı İş Yerlerinde İnternet Kısıtlı Veyahut Engelli Olabiliyor O Yüzden Steam Sık Sık Update İsteyebiliir ve Bu Güncelleme Bitmez

kayadelen
04.Haziran.2013, 17:40
hayır evden giriyorum kişisel pc'm

kayadelen
04.Haziran.2013, 17:58
SteamTMP 'den güncellemeyi denedim sonuna kadar geliyor ve " invalid data segment uncompressed file lengh" hatası veriyor ?

ozan42
12.Haziran.2013, 06:43
Bu güncellemeyi bendede hergün yapıyor ama sonunda steam acılıyor.Asıl hata bu guncellemelerın sonunda steam guncellendı yenıden baslatın yazısı.Her seferınde yenıden baslattım bırcok kere ama hala guncellıyor sureklı ve bırsey degısmıyor artık ınternetım olmadıgı gunlerde maalesef steame cevrımdısı bıle olsa gıremıyorum cunkı bu guncelleler yuzunden