PDA

View Full Version : Ajax

TuTh
04.Haziran.2013, 18:15
Ajax için takımı daha üst seviyelere çıkarabilecek oyuncu önerebilir misiniz ve bu takım için uygun bir taktik ?

wladcas
04.Haziran.2013, 21:51
Altyapı der geçerim.Gençleri oynat.

mustinho03
04.Haziran.2013, 22:00
Hocam altyapin varken sen ooyuncu transfer etmek istiyorsun bence genclere yonel...

TuTh
07.Haziran.2013, 18:18
http://k1306.hizliresim.com/1b/7/nw9uw.png (http://bit.ly/c25MCx)

İnternette buldum bu resmi Ajax'da bu kadar transfer bütçesi yok sanırım nasıl olmuş hepsi taksitle mi ?

playeray
07.Haziran.2013, 23:50
Taksit büyük ihtimal

azaptar
09.Haziran.2013, 16:15
sulejmaniyi sat derim, david bulthus olması lazım hollanda liginde ol bek ortalaması hep 7.20 nin üzerindedidr 22 yaşında 1-2 arasına aldıydım.Orta sahada 2.senemde mehmet ekiciyi almıştım harikalar yaratmıştı. 4 2 3 1 oynattım. Sağ bekte kenny tete yi oynattım genç gelişsin diye.Zaten ajaxın kadrosu gayet iyi.Solda drentheyi almıştım lk sezon 15 gol 10 asist gibi harika performans sergilemişti.Sağ açıkta sıkıntım vardı , sercan sarareri amıştım ama 3 sezondur sağ açıktan istediğim randımanı alamadım. Drentheyi sattım solda fisher sağda sercan ortada eriksen forvette bony(2.sezonda aldım) fierro sigurdson 3 lüsünden birini oynatıyorum.Defansın ortasında toby kara(ilk sezonda aldım) solda bulthus sağda ilk sezon tete 2.sezon başka bir genç buldum onu oynattım regendi.

HeracLes
10.Haziran.2013, 01:16
Eriksen, Lucas Andersen gibi potansiyelli gençler var. Zaten Ajax'ın kadrosu lige göre iyi. Eksik olan bölgelere 1-2 transfer yap şampiyonlar ligi ayarında.

NeymaR
10.Haziran.2013, 01:27
Bence o kadroyla ligi rahat götürürsün eksiklerini kapatırsan cl de gruplardan çıkarsın

kingjack
16.Haziran.2013, 23:50
Ajaxla bende oynuyorum 3. Sezonum ilk sezonu 6. bitirdim süper kupayı aldım sadece nasıl kovulmadım anlamadım :)) 2. sezonu kupasız 2. bitirdim 3. Sezon şampiyonlar liginde 2. turdayım.
sattığım oyuncuları ve aldığım oyuncuları fiyatlarıyla yazayım sana belki yardımcı olur

Dudu (dynamo kyiv) : 12.5m € Toby alderweired (man c) : 13m €
lucas Romero ( velez) : 7.25m€. Babel : 4.6 m€
jordy Bujis (nac breda) :2.5m€ Chiristian eriksen (manc):28m€
Sadio mane (Salzburg) :6.75m €
Thomas drage (kopenhavn) :2.5m €
Jake livormore (tottenham) :5.5 m€
Salih uçan (Fenerbahçe) :5m €
Vila didac (Milan) : 2.9 m €
Burak Yılmaz 22 m€
Felipe gutierrez (twente) 12m€

Burak Yılmaz ve sonraki oyuncu 3.sezon başı aldım birde daley blindi kaçırma elinden benden bedelsiz gitti benim oyuncaklar değeri 10m€ avro civarında :))

Dudu ve gutierrezi muhakkak al derim bende çık maçı kurtardılar

serwan
17.Haziran.2013, 16:16
elbette taktiğiniz de önemli. mesela mc ve dmc kullanıyorsanız takımda bu pozisyonda oynayabilen oyuncu çok olmasına rağmen doğrudan oynayan oyuncu az. ben lucas romero'yu aldım bu bölgeye. fierro'yu bu sene her kariyerimde alıyorum ajax'a da aldım. hem sağ kanatta hem forvette iyi oynuyor. bir de wilfried bony'i aldım. 3 forvet oynuyorum. lazım oluyor :) sağ bek için de scglio'yu kiraladım.