PDA

View Full Version : FM 13 Açılmıyor !

darkkobal123
08.Haziran.2013, 20:03
Oyunu açıyorum, SEGA yazısı gelirken sağ altta Shift+Tab çıkıyor Steam ile ilgili birşey, orada oyun acayip kasıyor ve donuyor, aynı şekilde laptop'ta donuyor mecbur kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyorum. Arada da not well-formed (invalid token) at line 1 of profile1.xml hatası veriyor. Laptop zaten Windows 8, hiç alışamadım. Birde son zamanlarda çok yavaşlamaya, kasmaya başladı. Nisan'da almıştım laptop'u, ilk aldığım zamanlar çok iyiydi, oyunda sorunsuz, hiç kasmadan çalışıyordu. Son zamanlarda böyle oldu. Yardım eder misiniz ?

darkkobal123
09.Haziran.2013, 14:46
not invaled sorununu çözdüm ancak kasma işlemi devam ediyor. SEGA yazısına geldiği zaman takılıyor, gerisi gelmiyor oyunun. Oyunu kapatsan bile laptop normal olarak kasmaya devam ediyor. 3-4 dakika sonra hızı normale dönüyor. Oyunu aldığım ilk zamanlarda böyle bir sorun yoktu, son zamanlarda olmaya başladı. Yardım edecek yok mu ?

darkkobal123
10.Haziran.2013, 00:26
Hani oyunu açarsın, Sports Interactive logosu gelir, ardından SEGA yazısı çıkar ya, işte orada birşeyler oluyor ve donuyor oyun. Masaüstüne giriyorum, görev yöneticisini açıyorum, FM yanıt vermiyor diyor. Ayrıca disk bölümü %100 olarak gösteriyor, CPU'da %25 civarı birşey.

Resmini bile çektim beyler. Doğru yanlış lütfen birşeyler söyleyin bir türlü çözemedim sorunu deli olacağım.

http://i.imgur.com/NvMQd2L.jpg

http://i.imgur.com/WLCok5P.jpg

DaveJones
10.Haziran.2013, 00:34
Steam ayarlarından in game community'i kapatıp oyunu açmayı denebilir misiniz?

darkkobal123
10.Haziran.2013, 00:53
Steam ayarlarından in game community'i kapatıp oyunu açmayı denebilir misiniz?

Denedim ancak sorun hala devam ediyor maalesef. Orada birşey oluyor donuyor, laptop'da donuyor mecbur reset atmak zorunda kalıyorum.

DaveJones
10.Haziran.2013, 01:03
Appdata'dan cache ve settings'i silip deneyebilir misiniz peki? Daha başka bir çözüm de aklıma gelmiyor şuan maalesef.

darkkobal123
10.Haziran.2013, 01:54
Denedim ancak bu da olmadı maalesef. Yardımın için çok teşekkürler.