PDA

View Full Version : Ligdeki Rakiplerim Neden Transfer Yapmıyor?

bearyn
22.Haziran.2013, 00:57
Beşiktaş ve Fenerbahçe ikisi de 3 sezonda toplam 1 tane transfer yaptı!? Sorun ne olabilir? 10 tane falan lig açık, view only seçeneğinde.

Arda Uzal
22.Haziran.2013, 01:01
Bendede aynı problem.

bearyn
22.Haziran.2013, 01:04
Diğer takımlara baktım ligdeki, iyi kötü baya bi transfer yapmışlar fakat fb ve bjk'de ses yok. sırf oyun zevkimin içine etmek için sanki :@

serwan
22.Haziran.2013, 02:21
Diğer takımlara baktım ligdeki, iyi kötü baya bi transfer yapmışlar fakat fb ve bjk'de ses yok. sırf oyun zevkimin içine etmek için sanki :@

Fener'i bilmem ama beşiktaş'ın başında samet aybaba varsa onun basiretsizliğindendir. Olcay gibi adamlar istiyodur ama kendisi türünün son örneği malum. Yanındakî adama pas veremeyecek kadar yeteneksiz olup 10 küsür gol atarak göklere çıkarılan bir adam :)

Aydin
22.Haziran.2013, 03:38
Sadece Türkiye liginde mi yaşıyorsunuz bu problemi?

Yani bir de İngiliz ligi açıp bir oyuna başlamayı deneyin derim.

VatKenAyDu
22.Haziran.2013, 13:38
Bende de saçma sapan transferler yapıyor diğer liglerdeki takımlar.Malaga benden Mehmet Topçu'yu kiraladı örneğin.

Universal
22.Haziran.2013, 14:54
Oyunda ki rakip takımların transfer politikası beni bitiriyor, ne kadar bir kulüp batsada dünyanın parasını harcayıp bir oyuncu alabiliyor; ama oyunda bu olmuyor. Ben bir sezon sonra revizyon yaparken rakibim bir isim alır oda saçma sapan bir ligden saçma sapan bir oyuncu.

LifeYourself
22.Haziran.2013, 15:13
Şaşırıyorum siz böyle şeyler dedikçe.Bende böyle bir şey olmadı.9 sezon Ordu'yu yönettim kariyerimde.Ha şu var mesela Sow geliyor 35 yaşına hala takımda Volkan 39 yaşına kadar takımda.Fakat özellikle Beşiktaş efsane regenler bulup getiriyor.Ben onların bulduğu bir regeni onlardan ucuza satın aldım.Sonra 20 küsüre sattım daha fazlaya satabilirdim ama sözleşmede serbest kalma maddesi vardı.Sonra onlar kendileri bir japon bulmuştu.İspanya'ya 25 milyon £ a mı ne gönderdiler.Galatasaray zaten deli gibi para kazandığından deli gibi transfer yapıyor her sezon.Sonra o kadar rahatlar ki serbest bırakıyorlar sevmedikleri oyuncuları.Ayrıca Eskişehir ve Gençlerbirliği gibi takımlar çok nokta atışı transfer yapıp ligde iddaa hakkı kazanabiliyorlar.Bu biraz sanırsam teknik adamlarla alakalıda olabilir.Getirdikleri teknik adamların profili ne kadar iyiyse o kadar başarılı oluyorlar gibi.

fernando1907
23.Haziran.2013, 13:26
bende de Trabzon'un başına geliyor hep bu olay. her sene bi ton oyuncu satıyolar.kimseyi almıyolar.1461'den veya altyapıdan 1 kaç takviyeyle gidiyolar.4-5 sene sonra kadrolarında 14-15 sıradan oyuncu gözüküyor sadece.sonra küme düşüyolar zaten.