PDA

View Full Version : ah ünal baskan ah

mustinho03
01.Temmuz.2013, 22:55
Galatasaray kariyerimde 13/14 sezonunda sneijder mutsuzdu büyük takimda oynamak istiyorum ellem kallem etti zaten yasida gectigi icin birde yabanci kontenjani sikmaya basladiydi o yüzden tamam gitmene izin verecegim dedim bi baktim psg costu 25m€ pesin saydi parayi gel görki ünal basgan direkt reddetti elimde bursadan aldigim adem cöl isimli sniper pozisyonunda cok iyi oynayan bir adam var her mac 2 gol en azindan 1 gol 1 asist yapan adam var ama ünal basgan resmen 25 m€ hayir dedi cildirma noktasina getirtti beni.birde sorun olan sey man city gibi psg gibi chelsea gibi takimlar gercekte para sacarken oyunda hic dogru düzgün transfer yapmiyorlar her transfer sezonu acildiginda bu olay böyle ne fener ne besiktas ne man city ne chelsea transfer yapmiyorlar anlamadim gitti :)

Bonzi
01.Temmuz.2013, 23:40
Ünal başkanın bunu reddetme sebebi, bağlılık priminden dolayı olabilir. Bir de 13-14 sezonundan bahsediyorsun yani, adam kontrat imzalayalı hemen hemen bir sene olmuş durumda ve kaç yıllık sözleşmesi var. Haliyle çıkan prim masrafına yeşil ışık yakmıyordur. Haklı yani bir noktada. :P

Diğer takımların transferlerine ise bir şey diyemeyeceğim maalesef.

mustinho03
02.Temmuz.2013, 00:18
Ünal başkanın bunu reddetme sebebi, bağlılık priminden dolayı olabilir. Bir de 13-14 sezonundan bahsediyorsun yani, adam kontrat imzalayalı hemen hemen bir sene olmuş durumda ve kaç yıllık sözleşmesi var. Haliyle çıkan prim masrafına yeşil ışık yakmıyordur. Haklı yani bir noktada. :P

Diğer takımların transferlerine ise bir şey diyemeyeceğim maalesef.

Pesin 26 verdi psg adam yine reddetti bu adam isini biliyor ya gs oynayan arkadaslar futbol direktörü falan almakla ugrasmasin ünal baskan isini biliyor.ama öbür takimlarin transfer yapmamasi cok can SIKiyor ama malesef oyunu aldik bir kere sikilsakta oyundan zevk almaya bakmamiz lazim elden gen bir sey yok malesef

ForCimbom
02.Temmuz.2013, 00:21
sniper pozisyonu?

goosfraba
02.Temmuz.2013, 02:56
striker diyeceğim ama, sneijder'ın boşluğu o adamla doldurulmuş. amc?

mustinho03
02.Temmuz.2013, 12:36
sniper pozisyonu?

:)Sneijder(sniper) in pozisyonunda oynuyor amc de.ben sneijder sniper diye lakap taktim ondan :)

mustiUA
02.Temmuz.2013, 16:00
:)Sneijder(sniper) in pozisyonunda oynuyor amc de.ben sneijder sniper diye lakap taktim ondan :)

o lakap zaten var dostum :) birde bende herkes transferin dibine vuruyor bilmiyorum sende neden öyle

mustinho03
02.Temmuz.2013, 16:13
o lakap zaten var dostum :) birde bende herkes transferin dibine vuruyor bilmiyorum sende neden öyle

Biliyorum :D oyunda oyunculara lakap takabiliyorsun bende oyunda sniper diye yazdim o yüzden.

verletzen
02.Temmuz.2013, 18:41
benim gs sezonumda sneijder gayet de sorunsuz gidiyodu ama ben öyle maaşı yüksek futbolcu sevmedıgımden dolayı kuluplere önerdim . euro ya man city ile man utd teklif yaptı citye gitti valla direk onun yerinede serbestten vukcevic i aldım onuda sezon sonu satıcam :D

kaiserkaan
02.Temmuz.2013, 18:52
Pesin 26 verdi psg adam yine reddetti bu adam isini biliyor ya gs oynayan arkadaslar futbol direktörü falan almakla ugrasmasin ünal baskan isini biliyor.ama öbür takimlarin transfer yapmamasi cok can SIKiyor ama malesef oyunu aldik bir kere sikilsakta oyundan zevk almaya bakmamiz lazim elden gen bir sey yok malesef

bendede bu transfer olayı bir garip. Rusya liginde diğer takımlar pek transfer falan yapmıyor. portekizde oynadım transferde sıkıntı yok.. acaba yabancı sınırlamasına gore oyunda bir sıkıntımı varki

mustinho03
02.Temmuz.2013, 19:29
bendede bu transfer olayı bir garip. Rusya liginde diğer takımlar pek transfer falan yapmıyor. portekizde oynadım transferde sıkıntı yok.. acaba yabancı sınırlamasına gore oyunda bir sıkıntımı varki

Bende öyle sandim extra bir kariyer actim ve yabanci sinirlamasini kaldirdim ayni ben yabanci sinirini düsünerek ve de bursadan aldigim adem cöl isimli amc pozisyonunda süper oynayan adam varken ve de sneijder huzursuzluk cikartinca iyi satayim hem yasida geciyor dedim ve satilik listesine koydum adamlar böyle para veriyorlar bir de pesin ilac gibi gelir o para gercek hayatta verseler sneijdere kusura bakmasin hic kimse ünal baskan satar cünkü futbol bir ticaret olayi ve de satilmicak oyuncuda yoktur.