PDA

View Full Version : Kaleci Bolluğu

pele96
02.Temmuz.2013, 00:27
Beşiktaş'ı yönetiyorum ve isyanlardayım. 1.Sezon başında McGregor'u yollayıp Tolga'yı 4.3Mye takıma aldım. Cenk ile rotasyon yaparak sezonu 5.tamamladım. Sinan Bolat'ıda devre arasında bedavaya kapattım ve şuan takıma katıldı. Tolga Sinan ve Cenk var elimde Cenk veya Tolgayı elden çıkartamıyorum. Ne önerirsiniz.

BaGa TaRKaN
02.Temmuz.2013, 00:40
Bence Sinan'ı Elden Çıkart Cenk Daha İyi Oynuyor Her Geçen Yıla Göre O Yüzden Cenk Dokunulmaz :)

Tolga Yedek Kalmayı Sorun Edebiliyor Sinan Yedek Kalmayı O Kadar Sorun Etmez Ama Tolga Sinan'dan Daha Kaliteli Ama Sinan Genç Bilemedim ki Şimdi :D

Eğer Sinan Yedek Kalmayı Sorun Etmezse Genelde Bu Seride Pek Etmiyor Tolga'yı Yollamak Mantıklı :)

pele96
02.Temmuz.2013, 00:43
Bence Sinan'ı Elden Çıkart Cenk Daha İyi Oynuyor Her Geçen Yıla Göre O Yüzden Cenk Dokunulmaz :)

Tolga Yedek Kalmayı Sorun Edebiliyor Sinan Yedek Kalmayı O Kadar Sorun Etmez Ama Tolga Sinan'dan Daha Kaliteli Ama Sinan Genç Bilemedim ki Şimdi :D

Eğer Sinan Yedek Kalmayı Sorun Etmezse Genelde Bu Seride Pek Etmiyor Tolga'yı Yollamak Mantıklı :)

Sinan yeni geldi gitmez zaten Tolga'yıda alan yok :D

HeracLes
02.Temmuz.2013, 14:23
Bende Sinan ile Cenk var. Keşke Tolga'yı almasaydın, Cenk oyundaki en iyi Türk kalecilerden. Profiline bakma çok maç kazandırdı bana.

pele96
02.Temmuz.2013, 14:33
Tolga'yı kiraladım zaten ama kariyerden sıkılıp bıraktım :D

fernando1907
07.Temmuz.2013, 18:41
Sende katıl okey oynayın bence :)

ozan42
07.Temmuz.2013, 19:00
Tolga yedek kalınca hemen sorun çıkartıyor Sİnan bolat için aynı şeyi söyleyemicem birde Tolga ve Onur kıvrak çok fahiş maaşlar iştiyorlar bu 2'liye dikkat etmek lazım çok fazla istiyorlar çünki :D