PDA

View Full Version : Football Manager Çok Sıkılıyorum

Leys
06.Temmuz.2013, 22:03
Arkadaşar yaklaşık bir kaç senedir FM oynuyorum. Ama bu seride çok sıkılmaya başladım. Hergün bir iştahla zevkle yeniden kariyer açıyorum ama 1 ay bile ilerleyemiyorum. Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım ? Oyundan bir süre uzak kaldım ama yine aynı. Lütfen yardım edin.

hamzali28
06.Temmuz.2013, 22:36
Dostum al Giresunspor'umu Süper Lig'e götür. Kadro kötü, para yok. Neredeyse kayyum gelecek. Uğraşmayı seviyorsan bu takımı dene derim.

Zekirdek
06.Temmuz.2013, 23:14
Seni oyunun iyice ayrıntılaşması sıkıyor olabilir. Eski serilere dönebilirsin.

Leys
06.Temmuz.2013, 23:16
Dostum al Giresunspor'umu Süper Lig'e götür. Kadro kötü, para yok. Neredeyse kayyum gelecek. Uğraşmayı seviyorsan bu takımı dene derim.
Alt liglerden çok fazla takım yönettim. Şimdlik düşünmüyorum ama teşekürler.

Seni oyunun iyice ayrıntılaşması sıkıyor olabilir. Eski serilere dönebilirsin.

Eski serileri özelliklede FM 08 i hiç sıkılmadan büyük bir zevkle oynuyordum.

KaRaBükLü KraL
07.Temmuz.2013, 01:10
Sana 3-5 neden sıralarım bu sorun ile ilgili ama 3 soru sorarak başlayayım

1-Taksitli transferle aran nasıl

2-Genie scout editör gibi şeyler kullanıyor musun

3-Sürekli aynı büyüklükte takımla oynayıp yahut sürekli Ş.Ligi odaklı bir oyun mu oynuyorsun

wolfson
07.Temmuz.2013, 10:34

3-Sürekli aynı büyüklükte takımla oynayıp yahut sürekli Ş.Ligi odaklı bir oyun mu oynuyorsun

ben de arkadaşınki gibi bi sıkıntı yaşıyorum senin yazdıkların arasında özellikle 3. madde önemli benim için. Farklı şeyleri denemek lazım. Mesela dün yine başladım yarıda bıraktım. Ama şimdi alt liglerden bi takım alıp takımın Ferguson'u olmayı düşünüp gidebildiğim kadar gidicem inşallah işe yarar. Hep hedefim avrupaya giden orta seviye takımlarla başlayıp sonra büyük bir klübe gitmek, ama ne hikmetse başarıyı ilk sezon direk istiyorum ben :D

DenizlispoR
07.Temmuz.2013, 13:02

Bunların hiçbirini yapmıyorum,hatta bulabilsem batmış kulübün başına gideceğim ancak yine de sıkıldım arkadaş oyundan.

kaiserkaan
07.Temmuz.2013, 13:57
iki - üç hafta hiç dokunmamak faydalı oluyor sonra tekrar yavaş yavaş kan cekiyor. her gun baklava yedimi o bile bayar bu da benzer hesap :)

ozan42
07.Temmuz.2013, 14:15
Bizim bir arkadaşta aynen böyle büyük hevesle açıyor kariyeri en fazla 1-2 sene oynuyor sonra kapatıyor sorun birazda kendisinde sürekli aynı takımla kariyer açarsan sıkılırsın tabi biraz batıya açıl, olmadı alt liglerden bir takım al sürekli yanı takımla kariyer açmak haliyle bir zamanadan sonra oyundan soğutur. :D

zalim0773
07.Temmuz.2013, 14:16
Bizim bir arkadaşta aynen böyle büyük hevesle açıyor kariyeri en fazla 1-2 sene oynuyor sonra kapatıyor sorun birazda kendisinde sürekli aynı takımla kariyer açarsan sıkılırsın tabi biraz batıya açıl, olmadı alt liglerden bir takım al sürekli yanı takımla kariyer açmak haliyle bir zamanadan sonra oyundan soğutur. :D

aMONACOyarım ulen :D

edit:Küfür niyetinde değil yanlış anlaşılmasın :D

KaRaBükLü KraL
07.Temmuz.2013, 14:30
Bunların hiçbirini yapmıyorum,hatta bulabilsem batmış kulübün başına gideceğim ancak yine de sıkıldım arkadaş oyundan.

O zaman bir süre ara verip başka oyunlar oynamak lazım.Her gün oynanırsa o da sıkıyor adamı arada bir 10 gün ara vermek dönüşte büyük hevesle oynatıyor oyunu.

zalim0773
07.Temmuz.2013, 14:34
Sıkılıyorsan kardeş kariyerler oku o zaman biraz heyecanla devam edebilirsin :D

DenizlispoR
07.Temmuz.2013, 15:37
O zaman bir süre ara verip başka oyunlar oynamak lazım.Her gün oynanırsa o da sıkıyor adamı arada bir 10 gün ara vermek dönüşte büyük hevesle oynatıyor oyunu.

1 yıldır oynamıyorum doğru dürüst oyunu. :n: Bırakma zamanım geliyor galiba.

KaRaBükLü KraL
07.Temmuz.2013, 16:05
1 yıldır oynamıyorum doğru dürüst oyunu. :n: Bırakma zamanım geliyor galiba.

Yuh ! :) Denizli oyna sen kendine gelirsin memleket sevdası fmye bağlar seni :D

nuri80
07.Temmuz.2013, 16:19
Sen oyundan sıkılmışsın bilader. Kız arkadaş yap. Kesin çözüm.

fernando1907
07.Temmuz.2013, 18:32
Fm manyağı FM'den sıkılmaz be kardeşim.oyunu çıkar çıkmaz aldım hatta ön siparişle.Kasım ayı desek 9 ay falan olmuş.Abartmıyorum bu 9 ayın 1 ayını oyun oynayarak geçirmişimdir.Bazen eşimle sorun yaşıyorum oyun yüzünden erken yatması için dua ediyorum yatsada oynasam diye :) öyle bir manyağım işte.Ama 2020 lere falan gelince sıkılma oluyor.1 kaç gün ara veriyorum aklıma bi takım geliyor yeniden başlıyorum.

Sekopej
07.Temmuz.2013, 18:58
Rangers ile kariyer yapın, sürekli yenmek sıkıyor derseniz her sezon farklı fanteziler deneyin, efsaneyi yeniden canlandırın, Celtic'in hükümdarlığını yıkın!..