PDA

View Full Version : FM 13 emekler boşa gitti...

Lordinas
27.Temmuz.2013, 04:31
3. sezonun son 10 haftası falandı sanırım sabah oynamaya başladığımda... inanılmaz bir çekişmeyle son 2 hafta kala 1. nin puan kaybetmesiyle şampiyon oldum... sezon sonu kulüp sıralamaları vs falan la uğraşıyordum ki Devam a bastım da aldığım hata !!! bu hatayı bundan önce açtığım 2 3 kariyerimdede aldım. ve oynadığım yerleri birdaha oynamamak adına baska bir kariyer açmıştım... net de bu hatayla ilgili çözüm falan adı altında 1 2 güncelleme yaptım. Taki buraya kadar hata almamıştım... Orjinal aldım eğer benden kaynaklanmıyorsa bu hata Verdiğim paraya yazıklar olsun.. o kadar emek verip üstüne titreyip kariyer yapıyoruz olana bakın.. !!..!

Yetkililer veya bilgi sahipleri bu durumu açıklarlarsa çok sevinirim.. FM 13 zaten her haliyle saçma sapandı buda sütlaçın üstüne tarçın gibi birşey oldu benim için... afiyetle yedirdi SEGA bizlere...

http://j1307.hizliresim.com/1c/v/qu733.png (http://bit.ly/c25MCx)

YakoRYV
27.Temmuz.2013, 05:12
Yüklenen grafik paketlerinin etki ettiği gerçeğini göz ardı etmeyelim tabi ama çoğu kişi orjinal oyun olmasına rağmen bu sorunla karşılaşıyor başta ben olmak üzere... çoğu kez kariyerlerim dağıldı bu yüzden, belirli aralıklarda, önemli olaylarda kaydediyorum hemen bu yüzden. yapıcak bir'şey yok. 2014'te sakatlıklar ile birlikte bu sorunu çözmeye odaklansınlar bene, maç motoru vs. sonraki iş...

Lordinas
27.Temmuz.2013, 05:16
Hocam şu yaygın olan yüz ve logo paketini indirdim başkada birşey yok. bu 4. kariyerim yanlış hatırlamıyorsam bu hata yüzünden sildiğim... oyunda geçirdiğim süre 3-4 gün yani epey bir emek var işin içinde.. bundan önce aldığım hataların o yamayı indirdikten öncemi yoksa sonramı aldığımı yani yamadan sonramı aldığımı hatırlamıyorum acaba silsem düzelirmi ??? yani oyunu sıfırlasam ilk steamdan indiği şekilde oynasam

Lordinas
27.Temmuz.2013, 09:36
şimdi oyunu yeniden kurup yeni kariyer açtım s harfini kayıt kısayolu yaptım her maçtan sonra kaydedicem yapıcak birşey yok :) çünkü çoğu kişideki gibi bana hata 3 5 maçta bir gelmiyor hatayı almadan 1 sezon bitirdiğim oluyor hiç ummadığın anda veriyor... ilk defa orjinal fm aldım ilk defa böyle sorunlarla karşılaştım.. para verip üstüne rezillik çekmek gerçekten çok oturuyor insanın içine:uzgun:

razerss
27.Temmuz.2013, 12:05
Öncelikle bu hata fm oynayan çoğu kişide olabiliyor fakat sıkıntının oyunda olduğunu düşünmüyorum. Güncelleme öncesi evet sıkıntı oyundaydı bende alıyordum bu hatayı fakat 13.3 güncellemesi çıktığından beri online oyunlarda ve bireysel oyunlarda bir çok kariyer yaptım 3-4 sezon süren ve bir sıkıntı yaşamadım. Yani oyunda şuan bu hatayı aldıracak bir sıkıntı yok ekstra yüklenen paketler buna neden olabileceği gibi paketleri silmiş olsan da kalıntılarının da bu hataya neden olabileceğini söylemek gerek. Kalıntı kalmadığına emin ol ve oyunu tamamen silip kalıntılarının kalmadığına emin olduktan sonra tekrar kurmanı öneririm.(Kalıntıdan kastım %appdata% içi, belgelerim, kayıt defteri vb.)

vivoperlei
27.Temmuz.2013, 12:49
Konu teknik bir sorun ile alakalı olduğundan ve aynı konu daha önce de açıldığından, başlık kilitlenmiştir.

İlgili konu için tıklayın (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110267).