PDA

View Full Version : Kondisyon

orhuncet
31.Temmuz.2013, 20:11
Arkadaşlar bir sorum var Real Sociedad ı yönetiyorum ispanya ligi biliyorsunuz ancak oyuncularım sürekli yorgun tabi hepsi değil ancak 4 - 5 tane kilit oyuncum sürekli yorgun tatile gönderdim milli maç arası 1 hafta geldi 2 maç yaptı yine yorgun DİN işareti var yanında kondisyon antrenörlerimde harika fizyoterapistlerimde aynı şekilde maçtan sonra dinlenmede veriyorum maç öncesi de veriyorum ama niye yorgunlar ve nasıl giderebilirim bunu ? Şimdiden Teşekkürler :)

Lordinas
31.Temmuz.2013, 22:27
Genelde vücut zindeliği düşük olan oyuncular sıkışık maç proğramına dayanamıyorlar. Rotasyon yapmayı dene. Birde sezon başında kondisyon yükle takıma faydası olacaktır :)

orhuncet
31.Temmuz.2013, 23:25
Sezon başı kondisyon antrenmanı yaptırıyorum zaten ama rotasyonda yapamam yani adam gibi oyuncu yokki yedeklerde :/

sentugo
31.Temmuz.2013, 23:37
Sezon başı kondisyon antrenmanı yaptırıyorum zaten ama rotasyonda yapamam yani adam gibi oyuncu yokki yedeklerde :/

Bu durum sadece rotasyon yapmadığınız için gerçekleşiyor. Son derece kolay bir maçta yedek oyuncularınızı oynatmanız hem dinleme ihtiyacı olan oyuncular için hem de yedek kalan oyuncuların sorun çıkartmaması için yerinde olacaktır. Oyunda moral en önemli şeylerden birisi. Oyuncuların moralleri iyi değilse istediği kadar "Adam gibi oyuncu olsun" takım iyi sonuçlar alamaz.

orhuncet
01.Ağustos.2013, 00:44
Bu durum sadece rotasyon yapmadığınız için gerçekleşiyor. Son derece kolay bir maçta yedek oyuncularınızı oynatmanız hem dinleme ihtiyacı olan oyuncular için hem de yedek kalan oyuncuların sorun çıkartmaması için yerinde olacaktır. Oyunda moral en önemli şeylerden birisi. Oyuncuların moralleri iyi değilse istediği kadar "Adam gibi oyuncu olsun" takım iyi sonuçlar alamaz.

O halde biraz daha rotasyon yapmak gerek Teşekkürler yorumlarınız için :) :)