PDA

View Full Version : Türkiyede oynamak

wolfson
02.Ağustos.2013, 05:48
Tottenhamla ilk sene ligi aldım. Canım sıkıldı Galatasaray ol dedim kendime. Ama şimdi düşünyorum. Gerçekteki gibi transfer yapamayacağım, yabancı sınırı desen bi dert. Bunun için bir şey düşündüm. Mesela şuan için Arda eğer klüpler anlaşırsa Galatasaraya gelebiliyor, Gökhan İnler de öyle. Fener cardozoyu alabiliyor, sneijder dorogba vb...

Kendim eğer oyuncu transferlerine etki ediyorsa ligimizin(bunu aynı zamanda soruyorum size, etki ediyor mu?) tanınırlığını arttırcam, ve aynı ölçüde 18 takımımızın arttırcam. Hile yapmıyorumoyunda kafamı kurcalıyor bu hile olur mu diye?
Böylece en azından iyi yabancılar alabilcem, cardozo sneijder gibi.

Siz neler yapıyorsunuz Türkiyede oynamak için? Bence çekilmez çile bizim lig. İyi regenler de çıkmıyor

sentugo
02.Ağustos.2013, 06:26
Türkiye liginin itibarını da arttırabilirsin.

Ben böyle çok canım sıkıldığında tüm takımlara çok iyi kaleciler yaratıyorum. Oyun zorlaşıyor..

Ya da hepsine hayvan gibi bütçe veriyorum... Oyun zorlaşıyor..

İtibarları arttırıyorum vs..

Teknik adamların Taktiksel Bilgi Birikimlerini 20 yapıyorum...

Bazı oyuncuların özelliklerini arttırıyorum..

Ben bunları yaptıkça Türkiye milli takımı da iyi oluyor ama yapacak bir şey yok... Oyunda çok bir etkisi yok zaten..

wolfson
02.Ağustos.2013, 17:04
Şimdi de işin ilginç yanı bunu yapmama rağmen Ardanın olsun, Gökhan inlerin olsun menajerleri 7şey mn istiyorlar imzalama ücreti. Bunu nasıl çözeceğim?

Sanırım takımla anlaşmamıza bağlı. Ben sadece deneme amaçlı acaba düzeltmeler işe yaradı mı diye Ardaya 120mn inlere filan öyle teklifler yaptım. Şimdi normal bonservis bedelleriyle denedim düzeldi.

sentugo
02.Ağustos.2013, 17:48
O olay çok karışık. Her sene değişiyor...