PDA

View Full Version : Kararlılık Düşümü?

hyuga10
20.Ağustos.2013, 10:55
AC Milan ile kariyerimi yönetirken 15 yaşında Hachim Mastour diye bir gençle karşılaştım. AC milan altyapısında ve 5 yıldız biçiyordu Mauro Tassotti. Oyuncuya baktım kararlılığı 10, ben de takıma miadını doldurmuş oyuncular trasnfer edip bu oyuncuya yüklendim. Önce Litmanen'le çalıştı ve gayet verimli oldu, sonrasında Lorik Cana ile çalıştı sanırım, son olarak Massimo Ambrosini ile çalıştırdım. Elemanın kararlılık birden 18 oldu. PPMleri falan da vardı zaten oyunun başında. Topa falso verir falan. Sonra eleman 16-17 yaşına geldi ve ben de sezon bitince hazırlık maçlarında falan bunu oynatmaya başladım, ama bir baktım elemanın kararlılık sürekli düşüyor önce 17 oldu şimdi 16, hızlı bir şekilde geriye geliyor. Bu neden olabilir?

MrRuthless
20.Ağustos.2013, 11:53
Oyuncu ile özel konuşmalarda sırasıyla:

Antrenman-Antrenman seviyesi idi sanırım,oraya basıp ilk 11 de oynamak istiyorsan antrenman seviyeni geliştirmelisin diyeceksin.Kararlılığı yüksek bir oyuncu ile daha geliştir.Kararlılık kolay kolay düşmez ama dene bu dediklerimi

Lordinas
20.Ağustos.2013, 14:26
kararlılık çok önemli bir özellik ne yap ne et düşmesine izin verme dostum

MrRuthless
20.Ağustos.2013, 15:24
kararlılık çok önemli bir özellik ne yap ne et düşmesine izin verme dostum

KESİNLİKLE...

hyuga10
20.Ağustos.2013, 16:07
Ben de düşmesini istemiyorum da artık birden A takıma aldığım için mi oldu yoksa gizli özelliklerinden mi bilmiyorum, ama mükemmel bir hızla düşüyor. 2 haftada 2 puan düştü resmen.

Spe1907
20.Ağustos.2013, 20:15
kararlılığı 18 den düşük olan biri ile tutoring yaptırıyor olabilir misin?

hyuga10
20.Ağustos.2013, 20:18
Olabilir hocam, emin değilim şu an, ama G. Wijnaldum'dan tutoring alıyor olabilir. Doğal olarak da bu 18den 16ya indiriyor olabilir.

himone
20.Ağustos.2013, 20:40
Olabilir hocam, emin değilim şu an, ama G. Wijnaldum'dan tutoring alıyor olabilir. Doğal olarak da bu 18den 16ya indiriyor olabilir.

Aynen kararlılığın düştüğü tek durum budur. Tutor haricinde düşmez, aynı şekilde tutor haricinde arttığına da denk gelmedim.

Dennis Bergkamp
20.Ağustos.2013, 20:47
Aynen kararlılığın düştüğü tek durum budur. Tutor haricinde düşmez, aynı şekilde tutor haricinde arttığına da denk gelmedim.

Bazen arttığı oluyor ama en fazla 1 artıyor ve en ufak sakatlık veya kötü formda geri düşüyor.