PDA

View Full Version : Bu adama tahammül edilmez, evlat olsa sevilmez, tüm özellikleri 20 olsa alınmaz!

Zavira
22.Ağustos.2013, 16:06
Oyunda bir oyuncu tipi var ki;

Onu nasıl mı teşhir ediyoruz, gözlemci raporu yolluyoruz, ve aşağı kısımdan en güçsüz yönüne bakıyoruz,

En büyük zaafında: Takım oyunu '' yazıyorsa, çok büyük bir çığlık atıyoruz,öyleki komşuların dahi duyması gerekiyor.

o andan itibaren yapmamız gerkenler;

oyuncuyu takip listesinden çıkarıyor, oyunu kaydediyor ve aklımızdan bir an önce çıksın diye derhal oyunu kapatıyoruz !

dostlar kardeşler, bu özelliğe sahip adamları almayın, barcelona gibi pas yapan o güzelim takımlarınıza yazık etmeyin, o kırmızı özelliklere aldanmayın, üzülmeyin.

ben uyardım, ötesi size kalmış ..

ismaelbouzid
22.Ağustos.2013, 16:50
Haklısın kardeş o tip oyuncular mesela gökhan töre şaç baş yolduruyor:)

Lordinas
22.Ağustos.2013, 16:58
takım oyunu özelliği 14 olupta gözlemci raporunda Takım oyunu eksisi olan oyuncu gördüm. bu oyuncular şöyle ki takım tam güzel atağa kalkmıştır ve bu oyuncu gelir 35 metreden trübünün boyunu ölçer. örn; Amrabat. gerçi istediğiniz kadar uzaktan şutları sıfıra çekin yinede oyunun büyük bir saçmalığıdır bu uzaktan atılan şutlar. 2d oynayanlar iyi bilir havada süzüle süzüle dağlara doğru yol alır top :) gol olan toplarda jet hızıyla kaleye girer. oyuncu topu dağlara attığı zaman ki gibi topun yavaş gittiği bir gol gösterin oyunu bırakırım

birde şunu ekliyim yeni oyun açarken veritabanı seçiyoruz ya. varsayılan ı seçersek bambaşka bir oyun oynuyoruz güncellemeli olanı seçersek bambaşka. gerek sakatlık düzeyleri gerek oyun yapısı. tarafımca onlarca kariyerde denenmiştir.