PDA

View Full Version : antrenman karışıklığı 1.dk

Lordinas
26.Ağustos.2013, 16:27
Arkadaşlar kafama takılan bir soru var. şöyle ki; Antrenman kısmında bulunan daha az maç antrenmanı ile daha fazla maç antrenmanı seçimleri neye etki ediyor, yani ben çubuğu daha fazla maç antrenmanının sonuna kadar getirip %50 yaparsam sadece maçtan önce yapılan antrenmanın %50 simi maç hazırlığına ayrılıyor yoksa her gün rutin yapılar antrenmanların %50 simi maç hazırlığına ayrılıyor. yani biraz karışık geldi bana açıkcası hiçbir şey anlamadım desem yeridir.. bilgisi olan arkadaşlar biraz açıklarsa sevinirim :s7:

HeracLes
26.Ağustos.2013, 20:34
Maç öncesi yapılan antrenmanların değil bütün antrenmanların yüzdesi kadar maç hazırlığı antrenmanı yapılır. Sana tavsiyem oyuncular taktiğe alışana kadar, yani sezon öncesi hazırlık döneminde maç hazırlığına yüklenmelisin. Takım taktiğe alışınca orta seviyeye getirebilirsin. Ama tamamen normal antrenmana getirme, iyi olmuyor.

Lordinas
26.Ağustos.2013, 21:23
Maç öncesi yapılan antrenmanların değil bütün antrenmanların yüzdesi kadar maç hazırlığı antrenmanı yapılır. Sana tavsiyem oyuncular taktiğe alışana kadar, yani sezon öncesi hazırlık döneminde maç hazırlığına yüklenmelisin. Takım taktiğe alışınca orta seviyeye getirebilirsin. Ama tamamen normal antrenmana getirme, iyi olmuyor.

dediğin doğruysa, karışık ve gereksiz yeni özellikler eklenmiş demektir. o yüzde genel antrenmanı kapsıyorsa maçtan önce yapılan maç öncesi hazırlığıyla ne ilgisi var. çubuğu maç hazırlığına komple çekersek maç hazırlığı 2 gün oluyor yani ben burdan takımın bizim seçtiğimiz özelliğe maça hazırlanırken daha fazla çalışacağını anlıyorum. o zaman her gün yapılan rutin antrenmarda neden yine %50si maç hazırlığına ayrılıyor. maçtan önce yapılanın ne önemi kalıyor o zaman. karmakarmaşıklaşmaktayım ben valla bu antrenman sistemiyle beraber :D :mad: