PDA

View Full Version : Asistan menajer Hkk

deadknight
29.Eylül.2013, 11:20
Takımı kendim yönettiğimde muazzam sonuçlar alabiliyorum lakin asistana devredince her maç ya beraberlik ya da malubiyet kaçınılmaz olmakta.Fikirlerinizi alabilirmiyim?

urwrdskkn
29.Eylül.2013, 13:19
Takımı kendim yönettiğimde muazzam sonuçlar alabiliyorum lakin asistana devredince her maç ya beraberlik ya da malubiyet kaçınılmaz olmakta.Fikirlerinizi alabilirmiyim?

Ayestaranı Al Tatile Çık Arkana Bakma :D Ben Öyle 3 ŞAmpiyonluk Aldım

Lordinas
29.Eylül.2013, 16:24
Ayestaranı Al Tatile Çık Arkana Bakma :D Ben Öyle 3 ŞAmpiyonluk Aldım

şampiyonluğu Ayestaran almış yalnız :)

urwrdskkn
29.Eylül.2013, 18:08
şampiyonluğu Ayestaran almış yalnız :)

orası ayrı :D

deadknight
04.Ekim.2013, 01:07
Elini sallasan Ayestaran çarpmıyor bir tane var maalesef o da kapılmış :icon_lol:

HooijDonk07
04.Ekim.2013, 01:09

Taktiksel bilgisine bak adamın

byKpln
04.Ekim.2013, 17:38
Taktiksel bilgisi çok yüksek ama bende bir türlü iyi sonuçlar alamıyor.

deadknight
05.Ekim.2013, 11:05
Taktiksel bilgisine bak adamın

Taktik ve adam yönetimi yüksek biri ile anlaştım.Deneme aşamasındayım şuan :)

HooijDonk07
05.Ekim.2013, 16:04
Taktik ve adam yönetimi yüksek biri ile anlaştım.Deneme aşamasındayım şuan :)

bence hiç gerek yok asistanın maçlarını yönetmesine sen oyna bence daha çok zevk alırsın

deadknight
06.Ekim.2013, 23:12
bence hiç gerek yok asistanın maçlarını yönetmesine sen oyna bence daha çok zevk alırsın

Bazen asistana bırakmak gerektiği anlar olabiliyor.Mesela şampiyonluğu 4 maç önce garantilemek yada ligde bir iddaa kalmadığı zaman asistana bırakabiliyorum yönetimi

korba
05.Kasım.2013, 19:51
asistana aynı taktiği kullan diyebilirsin, taktiksel dizilişin de aynı kalabilir fakat şu var ki, maçın gidişatına göre asistan takım mentalitesinde değişikliğe gidebiliyor(hucüm savunma gibi) mesela bir gol atarsan asistan hemen defansif moduna takımı geçiriyor, bu da taktiksel ayarların değişmesi demek ( defans çizgisi genişlik gibi) ve bu durumun uyum sorununa neden olması beklenir.

Hoolio
29.Ocak.2014, 00:01
Bende fenerbahçeye ayestaranı aldım ilk sezonda oyunu kaybetmeyi unutunca tekrar açıp sinirle tatile çıktım normalde berabere kaldığım Dortmund deplasmanı oldu bana galibiyet. Manu Dortmund marsilya grubundan 1. Çıktım keşke kaptırmasaydın