PDA

View Full Version : Kadro Kaydetme

mustiUA
04.Ekim.2013, 16:11
Ben geniş alternatifli bi kadroyla oynuyorum şu an 3 tane 11 çıkartabilirim moraller bozulmasın diyede her maç farklı bi 11 çıkartıyorum herkes maç yapmış oluyor bu sayede ama tek tek adamları her maç yerleştirmek zor geliyor artık. Bunun bi kolay yolu var mı? Mesela 3 tane 11 olarak kaydetsem seçtiğim 11 otomatik olarak yerleşse taktiğe böyle bi şey var mı acaba?

BaGa TaRKaN
04.Ekim.2013, 16:33
Dediğini Anladım Sanırım Öyle Bir Şey Var Yanılmıyorsam...

mustiUA
04.Ekim.2013, 16:37
Dediğini Anladım Sanırım Öyle Bir Şey Var Yanılmıyorsam...

İşte nasıl oluyor bi yardımcı olursanız sevinirim.

BaGa TaRKaN
04.Ekim.2013, 16:45
Evet Buldum :)

Kadro Ekranında Kadro Seçimini Sor-Takım Seçimi-Seçeneği Kaydet/Seçeneği Yönet Diye Bölüm Var

Önce İlk Kadronu Yapıp Kaydet Dedikten Sonra Bir İsim ile Kaydedebilirsin Ardından 2.Kadroyu da Seçip Tekrar Kaydet Dedikten Sonra Ayrı Bir İsim Verip Bunu da Kaydet Sonra Hangi Maçlarda Hangi 11'i Oynatmak İstiyorsan Seç İkisinden Birini :)

mustiUA
04.Ekim.2013, 16:50
Evet Buldum :)

Kadro Ekranında Kadro Seçimini Sor-Takım Seçimi-Seçeneği Kaydet/Seçeneği Yönet Diye Bölüm Var

Önce İlk Kadronu Yapıp Kaydet Dedikten Sonra Bir İsim ile Kaydedebilirsin Ardından 2.Kadroyu da Seçip Tekrar Kaydet Dedikten Sonra Ayrı Bir İsim Verip Bunu da Kaydet Sonra Hangi Maçlarda Hangi 11'i Oynatmak İstiyorsan Seç İkisinden Birini :)

Allah razı olsun kardeşim çok sağol. Her maç öncesi 5 dakika takım kuruyordum yok bu oynadımı geçen maç kim vardı bu 3 maçtır oynamamış falan en azında şimdi şablonları oluştururum duruma göre rütuş yapmak kolay.

BaGa TaRKaN
04.Ekim.2013, 16:51
Rica Ederim İşini Görmen Beni Daha Mutlu Eder :)

muratzihni
06.Ekim.2013, 17:08
Allah razı olsun :)